Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tökletes időzítés - avagy a teherbeesés fortélyai fórum

A tökletes időzítés - avagy a teherbeesés fortélyai (beszélgetős fórum)


179. Vick81 (válaszként erre: 178. - 5d9ee69fe6)
2010. ápr. 13. 21:11
Szia!Mióta próbálkoztok?
2010. ápr. 13. 20:58

Sziasztok!

Én sem szedtem SOHA az életben bogyót, mindig megoldottam másképp, mégsem jön össze a babó.

Én viszont bevallom, hogy igen, stresszelek rajta. Oké, nem valami idegbeteg állat módjára, csak úgy átlagosan. Legalábbis mikor meg kéne jönnie, és késik 1-2 napot, na akkor azért nagyon izgulok és reménykedek. Orvosnál még nem jártam, azt sem tudom minden oké-e velem, de megbeszéltük a párommal, hogy még próbálkozunk és majd talán később. Ez lehet az én hülyeségem, de én így gondolom jónak :$

Remélem hamarosan összejön a dolog, mert már a párommal mind a ketten nagyon-nagyon szeretnénk. De gondolom ezt nem kell ecsetelnem mennyire :)

177. Vick81
2010. ápr. 13. 20:53
Azt azért ne csináld!17?az mindjárt itt van? Érzel valamit?Nem fáj a cicid, vagy egyéb tünet?
176. 4fabd36e36 (válaszként erre: 175. - Vick81)
2010. ápr. 13. 19:34
Szió,nekem 17-ére várható a mensi,addig minden reggel ellövök egy tesztet.:)
175. Vick81
2010. ápr. 13. 18:17

Szóval!

Tündi mi a helyzet veled,

2010. ápr. 13. 17:03
Csajok nyugi:)
173. foxy girl (válaszként erre: 172. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:53

ez csak feltételezés, simán lehet h kiürült és vmi más zavar keletkezett, erre való az endokrin szakrendelés


hidd el sok szülész-nőgyógyászt megkérdeztem erről, meg h kell-e védekezni ha abbahagyom a fog.gátlót, de mind egyetértett abban h az nem marad a szervezetben, nem okoz meddőséget, átmenetileg sem!


a hormonháztartásodat felboríthatja ugyan, ha abbahagyod, de ezt vérvizsgálattal könyen ellenőrizhetik


bocsi, de jobban hiszek egy tucat szakorvosnak mint neked, aki lehet, h egy évet járt az orvosira, de lehet, h csak a kezébe akadt 1-2 ilyen könyv

172. agis (válaszként erre: 170. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 15:47

Nem kötekszem....elbeszélünk egymás mellett...


Nem ciklusokról van szó... nem csak a fogamzáskésleltetésről, hanem magáról a tabletta össze hatóanyagának a kiürülési idejéről.


2 évente hagytam szünetet....fél évet, és mindig rendzsresn 26-30 napos ciklusaim voltak. Most, hogy egy éve nem szedem, szintén rendszeres volt a ciklus, de fél év után elkezdett iszonyat csúnya pattanások nőni a hátamon. Na, mégis voltak a gyógyszerből maradványok, amik akkor (6-7 hónap után) ürültek ki.

171. Vick81
2010. ápr. 13. 15:45
Ez az agis naygon kötekedős lány!Vagy fiú???
170. foxy girl (válaszként erre: 169. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:40

:D:D:D hát azért még én sem! DEOEC-en végeztem, megint melléfogtál! nem megy neked ez a köteketősdi


pontosan tudom mi a felezési idő, ennek ellenére, a köv ciklusban amikor nem használod, már nem hat a bogyesz

169. agis (válaszként erre: 168. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 15:35

Azért mert édesanyád szülésznő, nem jelenteném ki hogy értek az orvosi dolgokhoz (ha te lennék, de nem vagyok :) )


A felezési idő amíg hat: antikoncopiensek esetén ez 36 óra.


Szép, hogy vannak akik gyógyszer mellett esnek teherbe, csak elfelejtik megemlíteni, azt, ami a lényeg.

168. foxy girl (válaszként erre: 166. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:28

azt hitte h megoldja másképp


hát most nagy hülyeséget írtál, nézz utána hogyan működnek a fogamzásgátló tabletták. mit gondolsz miért fordul elő az, h valaki elfelejti bevenni és teherbe esik, vagy szed vmi mást ami gyengíti azt...

de nem írok most neked erről kiselőadást, nincs igazad és ha érdekel miért, olvass utána!


nyugodtan menjünk bele orvosi dolgokba, nem vok lakikus!


köszönöm szépen a jó kívánságokat, és én is ugyanezt kívánom neked!

167. Vick81 (válaszként erre: 166. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:27
köszi
166. agis (válaszként erre: 164. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 15:23

Mit hitt a barátnőd? Én nem hiszek semmit.



A gyógyszernek van felezési ideje, meg van kiürülési ideje is. Attól is függ, mennyi idő alatt ürül ki (legyen szó ABről, vagy bármi másról) hogy kinek milyen a májfunkciója.


De ne menjünk bele orvosi dolgokba.


Legyen szerencsétek, és kívánom mindekinek sikerüljün úgy a családbővítés ahogy csak szeretné.

165. Vick81
2010. ápr. 13. 15:18
Pl én! Soha nem szedtem gyogyit!
164. foxy girl (válaszként erre: 163. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:08

igen a barátnőm is ezt hitte, már másfél éves a kislánya :D:D:D


egyébként nekem működik!!! a gyógyszer nem marad meg a szervezetedben! ha benne maradna pé sem lenne, a bogyó ugyanis azt gátolja, de ne zavarjon!


és sokan vannak itt olyanok is akik soha nem szedtek semmiféle hormonkészítményt, mégis hiába próbálkoznak jó ideje! érdekes!

163. agis (válaszként erre: 162. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 15:05

Arra gondoltam a büntetés kapcsán, hogy ész nélkül szedjük az antikoncipienst, évekig, minden további nélkül még ha nem kell akkor is)

és csodálkozunk, hogy valami, amit éveken keresztül gyógyszerrel elnyomtunk, hirtelen nem akar működni.


Én egy éve nem szedem tablettát. 6 évig szedtem, 2 évente fél éves pihentetéssel. És még nem akarok gyereket, de megoldom máshogy, hogy ne legyen :D

162. foxy girl (válaszként erre: 160. - Agis)
2010. ápr. 13. 15:02

én sosem figyeltem és így nem is tűnt fel mikor van pé-m, egyébként nekem most sem szúr vagy feszít! pedig van pé-m.


én meg hiszem h néha ez hívja fel a figyelmet arra h valahol vmi baj van! és akiknek sosem lehet, annak mikor jött el az ideje?


és nem hiszem, h az ha védekezel amikor még nem vagy kész a gyerekvállalásra az büntetést von maga után!!! hanem talán ezt hívják felelősség vállalásnak!

ráadásul nem elsőre és nem is másodikra nem jön össze, de mindegy, nincs értelme ezt olyasvalakinek magyarázni aki ezt úgy sem értheti meg!


remélem sosem fogsz megérteni!

161. Vick81
2010. ápr. 13. 14:58

Igen, biztos mindennek eljön az ideje!Nyilván 17 évesen az ember tesz ellene!Akor még valóban nincs itt az ideje!De közel 30-hoz jó életkörülményekkel szerintem jogos és teljesen természetes hogy az ember gyereket akar!Aki nem így gondolja szerintem az a nem természetes...

Én is tudom mikor van pém.És, mégsem jelent semmit!

160. agis (válaszként erre: 158. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 14:51

Én most is tudom mikor van peteérésem...érzem, mert szúr és asezít, van hogy csak az egyik oldalon, van, hogy a mindkettőn.


Ettől függetlenül hiszem, hogy mindennek eljön a maga ideje.


Egyébként ez a "sokat várunk gyerekre" dolog büntetés is, mert ugye évekig mindnet megtezsünk, hogy ne legyen, aztán ha elsőre nem jön össze, még mi vagyunk felháborodva:)

159. Vick81
2010. ápr. 13. 14:50

Ez így van!Két éve még én sem tudtam elképzelini, hogy akarok még egy babát!Aztán telt múlt az idő és felerősödtek benne újra az anyai érzések és azt érzem, hogy bármit megtennék egy kisbabáért!Soha nem gondoltam volna, hogy angem érdekelni fog, hogy mikor van pérésem, hogy mennyi az ébredési hőm stb. ..(a kisfiammal egyből teherbeestem ahogy kigondoltuk nála nem volt szükség a praktikákra)

És ha nem jön elsőre jó másodikra jó, harmadiknál már az ember gyanakszik és akkor jön mindenféle módszer számításba és aztán csak utána az orvosi segítség!

Nálad is el fog jönni az idő hogy mindennél jobban akarsz majd egy kisbabát remélem nem kell majd várnod rá!!!!!!!

158. foxy girl (válaszként erre: 156. - Agis)
2010. ápr. 13. 14:44
és ha valakit ez foglalkoztat, azt nem nevezném feltétlenül stresszelésnek és természetes h tudni akarja mi miért történik vagy épp nem történik.
157. foxy girl (válaszként erre: 156. - Agis)
2010. ápr. 13. 14:42

:D:D:D félreértettél!

mi onnantól fogva szexelünk majdnem mindennap mióta ismerjük egymást, és akkor fogtuk vissza magunkat kicsit, amikor jópár hónap védekezés nélkül sem sikerült teherbe esnem, és a párom andrológiai véleménye ezt javasolta!


és valamilyen szinten elfogadom, ezért nem kapok még mindig hormont! de azért más szinten meg érdekel h nincs-e vmi bajom, ezért részletesebb vizsgálatokra fogok menni.

de megértem azokat is, akik annyira vágynak babára, h az őrület határát súrolva, mindent elkövetnek! mert ez nem egy sportkarrier feladása, hanem az egyik legősibb ösztön, amit nehéz csak úgy "elfogadni" h ha nem hát nem!


ha valaki azt mondaná nekem, h tuti minden rendben van veletek, csak még várni kell én esküszöm megnyugodnék! ráérek, addig egy csomó mindent csinálhatunk kettesben, csak tudjam, h nincs gond!


végül? 2 éve még én sem tudtam elképzelni, h egyáltalán az érdekelni fog, h van-e peteérésem.

akkor még hasonlóan gondolkoztam mint te, hát elmúlt.

156. agis (válaszként erre: 154. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 14:34

Nekem nincs gyerekem, de nem is próbálkozom.


Alapvetően az elfogadásról beszélek, elfogadom-e, hogy másként van "megírva", mint ahogy én elképzeltem? Meg tudom-e várni a megfelelő időpontot, vagy mindent elkövetek, néha-néha már az őrület határát súrolva.


Tudom, én nekem sejtésem se lehet, milyen az amikor gyereket akarsz, de nincs, és nem "bírsz" teherbe esni... azt tudom, hogy vannak dolgok, amiket nem szabad erőltetni. Nem hiszem, hogy képes lennék így szexelni, ahogy Te is leírod (minden nap, v.kétnaponta a megfelelő minőség eléréséhez)

155. Vick81 (válaszként erre: 153. - Agis)
2010. ápr. 13. 14:28

Neked van már babád?Vag ymost próbálkoztok?

Te nem stresszelsz???

154. foxy girl (válaszként erre: 153. - Agis)
2010. ápr. 13. 14:28

ha lemondasz róla az más, mint amikor ok akkor mostantól nem stresszelek, köszi h szóltál!!!!

nem azt mondtam h nem tesz jót ha nem koncentrálsz rá, hanem azt h ki tudja megállni???


és másképp stresszel valaki aki már 4 éve próbálkozik!


nálunk nincs időzített szex!!! mi mindennap csináltuk, most pedig a ciklus második felében minden másnap pihizünk!


jah és még csak annyit, h majd ha esetleg (ne legyen így) neked nem jön össze baba sokáig, pedig te szeretnél, kíváncsi lennék rá mire lennél képes a programozott szexen túl!!!!!!!!!!

153. agis (válaszként erre: 152. - Foxy girl)
2010. ápr. 13. 13:44

Ismerős házaspár...mind a kettő egészséges, mint a makk. Semmi negatív leletük nincs. 4 éve nem jön össze a baba.


Aztán egyszercsak, hopp, lemondanak róla, önfeledt a szex, nem a gyerekért, hanem az élvezetért csinálják, és máris sikerül. furcsa, nem?


Ez az időzített szex is olyan furcsán hangzik. Felhígul a sperma...? Ah...

152. foxy girl (válaszként erre: 150. - Agis)
2010. ápr. 13. 13:42

ezt olyan könnyű mondani, volt már valaki akinek sikerült megcsinálni???


több mint egy éve próbálkozunk a férjemmel, nagyon vágyunk rá, már miért ne stresszelnék???


egyébként én nem hiszem h ez annyira nagyon befolyásolhatja, hiszen az első pár hónapban még nem stresszeltem, mégsem jött össze.

Anya szülésznő, szóval ha valaki én már eleget hallottam ezt a stresszelős elméletet, de sztem norális határokon belül ez nem lehet két egészséges ember között ok rá h ne legyen baba.


ha keményen idegeskedsz a munkád vagy párkapcsolati problémák miatt na az már igen

151. 3cbd320f88 (válaszként erre: 148. - Vick81)
2010. ápr. 13. 13:41
én is ezt hallottam aztán mégis bekukacosodtunk :)
150. agis (válaszként erre: 142. - Vick81)
2010. ápr. 13. 13:36

Mert stresszelsz rajta.


Mivel már itt vagy ezen a fórumon, hiába mondod, hogy nem stresszelsz, ha mégis. Nyugalom, lesz gyerek. Ha mind a ketten egészségesek vagytok, akkor csak nem kell vele foglalkozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook