Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. fórum

A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
49. Ncilány (válaszként erre: 45. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:04
Bocs hogy írok, szerintem salaktalanít. Felfrissül a szervezet.
48. Encsy75 (válaszként erre: 43. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:02
Akkor valami testmozgást kellene kitalálnod,az egy kicsit a gondolataidat is kikapcsolná.?
47. anigerigeri (válaszként erre: 43. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:02
Ja, ami nem mellékes, sajna azóta még 7-8 kg, ami rám jött....Mert enni meg imádok, mozopgnio meg nem... Nincs motívációm, mert a nap 24 órájából meg 24-et általában itthon vagyopk, jó néha 1-2 órára emlegyek élelmiszerboltba vásárolni, mert a családnak meg enni kell. Néha az 1 szem barinőm meglátogat, meg anyuék, aztán ennyi.-..Biztos más is van így.
46. Ncilány (válaszként erre: 39. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:58

Piacon vásárolok inkább. Persze sajna a multit is meglátogatom.

Az embertömeggellel csak a naggyal van bajom. Kiválasztok olyan időszakot amikor nincs akkora. A buszon természetes sokan vagyunk néha..

Főleg ha ünnepi közlekedés van piac napon, akkor nem úszom meg a tömeget..

( kisvárosba nem túl nehéz, délelőtt suli alatt. A piacra kifejezetten korán szeretek ).

45. anigerigeri (válaszként erre: 44. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:57
És ettől lefogyok? Hogyan hat? Mi a lényege? Mit kell magamtól megvonni?
44. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 38. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:54
Bioboltokban - de Netről is lehet rendelni, a DM-ben meg vannak bio zöldséglevek, amik ugyanolyan jók erre. Még én se ittam Steinberger levet, és ráadásul nem csomagban vettem meg, úgyhogy jó nagyot pislogtam, mikor a bűzafűkoktélra 1800-at kért el a csajszi (igaz, drága amúgy is az a biobolt), csak azért nem adtam vissza, mert nem akartam leégni. Szóval csomagban érdemesebb venni, a bioszállító weboldalán azt hiszem, 6200 az 5 lé.
43. anigerigeri (válaszként erre: 40. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:54
Sajna előtte is volt súlyproblémám. Amúgy 60 körül szoktam lenni, de Boeck syndrómám lett, (autoimmun betegség), amire szteroidot szedtem, + 15 kg jött rám. amiből 10 rajtam maradt utána is....Ebből homeopátiával meggyógyultam nagyjából, (nem kell szteroid!!!), de a 10 kg rhatm maradt. Aztán, a terhessáéggel 25++++++!!!!, ami lement csak zebra lettem nagyopn, és rengeteg csík maradt.... Plasztika is kell majd, az tuti...Pedig nagyon csini csaj voltam, tényleg tetszettem a pasiknak. Most boldogasbb vagyok, imádom a frjem, csak a nőiességem elveszett, és hiányzik nagyon....
42. Ncilány (válaszként erre: 34. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:51

Ananászt nem igazán szeretem, a céklát se. :-(

Nem vagyok nagy kenyérevő, ezt a mennyiéget nem lenne nehéz betartani.

" masinám " nincs amivel a zöldségleveket készíthetnék. Piacon valószínűleg nem agyon permetezettet kapnék.

41. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 28. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:50
Nagyon megértelek, ugyanezt éltem-élem át én is, holott Bp-en lakok. Viszont otthonról dolgozok, barátokkal nehezen talkozok, hiányzik az önbizalom, a régi életem - és nem, nem vagyok maradéktalanul boldog, szerintem az anyaság igenis nagy teher is a sok gyönyörűség mellett. Főleg, amíg kicsik, hiszen egész nap egy másik embert szolgálsz. 4 évesen már olykor hagyják szusszanni is az embert, de nehéz megteremteni a saját életedet. Ami nekem segített: kéthetente egyszer estére elmegyek, anyukám fekteti le a kicsit, én meg a barátaimmal találkozom. Milyen munkád volt, mi érdekel? Mert azért lehet a kicsi mellől is foglalkozni valamivel. És újba is bele lehet kezdeni, én pl. csoportos meditáción gondolkodom, igaz, faluról kevesebb a lehetőség - de kéthetente egy városi kiruccanás? Biztos vigyázna a kicsire a párod...
40. Encsy75 (válaszként erre: 35. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:47

Ilyen állítólagos barátom sok volt,ma már csak egy maradt meg,de mi négyesben szeretünk kirándulni.Akkor nem baj hogy ki mit akar,és ki merre megy.

A fagyizás a séta az más,arra jó a barátnő,meg eljön egy kávéra vagy én is elmegyek.Na és persze ha bajod van segít vagy segítesz.Na a gyerekeket nem szoktam csak anyós pajtira bízni,másra nem.Anyukám 200 km-re lakik.

Olvasom hogy súly problémáid vannak.Ez csak a terhességgel jött vagy előtte is küszködtél.

Én 50 kg vagyok a szülést követő három héttel már vissza kaptam a súlyomat.de a 12 éves lányomon minden meglátszik!

39. anigerigeri (válaszként erre: 37. - Ncilány)
2009. okt. 25. 18:47
Az a baj, hogy én nem bírom az egyedüli tevékenységeket, bár a tömeget sem....A sok embertől meg kész vagyok. A kettő között a legjobb:-) Legyenk nők, de férfiak is. Csak ne túl sok....Egyikből sem:-)
38. anigerigeri (válaszként erre: 34. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:44
És hol lehet ezt a lét beszerezni?
37. Ncilány (válaszként erre: 28. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:44

Persze csomó szurkapiszka is akad.

Talán az hogy olvasok, ugyan itt a neten, meg a tv txtjét. néha rákeresek dolgokra mit találok itt..

Van néhány új műsor az m1, azt is nézem. ( inkább mint a Mó...sóóót )

Varrogatok, gyöngyötfűzök.

36. anigerigeri (válaszként erre: 32. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:43
Kiváncsivá tettél....Hol találom? Mi is a lényege?
35. anigerigeri (válaszként erre: 30. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:42
Igen, ez jó volna. A másik bánatom, hogy volt egy 10 éves barátsgom, ami sajna tönkrement. És nem is sikerült tisztázni, egyikünk sem elég nyitott ehhez, vagy inkább mindketten makacsok vagyunk. És a sors műve, 16 nappla szült csak később, mint én. Jó fej csaj volt, de sajnosúgy tűnik, békíthetelne az ellentét....És még csak nem is tudom miért.....
34. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 31. - Ncilány)
2009. okt. 25. 18:41

Bio zöldséglevek. Az eredeti kúra:


Méregtelenítésre ad kíváló lehetőséget a Dr. Steinberger-féle 5 napos méregtelenítő kúra, melyet Klima Anita dietetikus állított össze.

A kúra Dr. Steinberger-féle tartósítószer és színezék nélküli zöldség- és gyümölcslevekből és rozsos kenyérből áll, illetve nagyon fontos emellett naponta 3 liter víz elfogyasztása.


1. nap zöldbúzafű koktél

2. nap zöldséglé

3. nap ananászlé

4. nap céklalé

5. nap sárgarépalé.

A napi elosztás:


reggeli: 1, 5 dl Dr. Steinberger lé+ 2 szelet rozsos kenyér

tízórai: 1, 5 dl Dr. Steinberger lé+ 1 szelet rozsos kenyér

ebéd: 1, 5 dl Dr. Steinberger lé+ 2 szelet rozsos kenyér

uzsonna: 1, 5 dl Dr. Steinberger lé+ 1 szelet rozsos kenyér

vacsora: 1, 5 dl Dr. Steinberger lé+ 2 szelet rozsos kenyér

2009. okt. 25. 18:39
Jaj, ha én 70 kg lennék mint most te, akkor én nagyon boldog lennék!!!!!!!Én attól már nagyon oda lennék, most vagyok 77-78 között sajnos....
32. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 12. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:38

Ajánlom a Weight Watchers diétát (hoxán szintén van fórum+cikk), hasonló, mint a kalóriaszámlálós, csak egyszerűbb a rendszer. Heti 1 kg. megy le, tehát tartós lesz a fogyás+lehet bármit enni, inkább életmódváltásra visz.

A mozgásra meg: sose mozogtam semmit, ha rávettem magam, max 2-3 napig bírtam. A tibeti rítusokban hetente kell emelni az ismétlésszámot, az eleje nevetségesen egyszerűnek hat, mert mindössze két-három gyerekesen könnyű gyakorlat, DE!: függővé tesz, ezt írja is mindenki, aki csinálja. Egyszerűen nem bírsz kihagyni egy napot se, és már az első után ilyen. 1 hónapja csinálom, és olyan izmaim látszanak, amikről eddig nem is tudtam..:-) Szóval szerintem próbáld ki, nagyon megéri!

31. Ncilány (válaszként erre: 27. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:37
Milyen ivólé?? Rostos levek?
30. Encsy75 (válaszként erre: 29. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:37
Egy másik kismamával kellene barátkoznod!?Akkor a babával is vagy és baráttal is!
29. anigerigeri (válaszként erre: 28. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:34
Bocs a sok hibáért, szertném minden gondolatom leírni, és csak ütöm itt a gombokat kontrolálatlanul....
28. anigerigeri (válaszként erre: 24. - Ncilány)
2009. okt. 25. 18:32
Heló! Na ugye, hogy más is érzi ezt? Az emberi visszajelzések, sikerélmények, emberi kapcsolatok hiánya szinte leépíti az e,bert. A kommunikáció hiánya, az eszmecserék, a kihívások hiánya " leépítik" az embert. Ez a nehéz az itthopn létben, és az anyaságban.
27. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 9. - 9cb35398ff)
2009. okt. 25. 18:30

Szia,

én most a Steinberger-féle méregtelenítést akarom megcsinálni, mert itt lehet rozskenyeret is enni. Tavaly léböjtöztem, jó volt nagyon, de nehezen bírtam, hogy nincs szilárd kaja. Indítottam egy fórumot is erről (adatlapomnál megtalálod), ha van kedved, csatlakozz, eddig még csak hárman vagyunk, akik hétfőtől kezdik, jó lenne minél többen, akkor könnyebb:-)

A fórumban leírtam a pontos kúrát is, a lényege az, hogy egész nap csak bioleveket lehet inni (vagy otthon facsarsz frisset)+rozskenyeret enni, minden étkezéshez 2-3 szelet. Semmi más, csak gyógytea+ásványvíz, kávé se! Van a Steinberger-csomag, ez kb. 6000 az 5 napra, 5 ivólé, de lehet más/otthoni levekkel is csinálni.

26. vinszisz (válaszként erre: 20. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:29

Lett egy vérrög a jobb szememben 2 hónappal a szülés után,amitől ideiglenesen látásom vesztettem.Végül is csak károsodott.

Nem rég derült ki,hogy autoimmun betegségem van,aminek egyik jellemző tünete a mérhetetlen fáradtság.Ezért ritkultak a tornák.

Most,hogy beállították a gyógyszert,hogy már nem kell szurkálni minden nap szurival a hasfalamat,talán..................?

25. Encsy75 (válaszként erre: 23. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:29
Én igen boldog vagyok és szerintem nem vagyok egyedül.Meg kell tanulni időt beosztani,az én lányaim már nem babák.De tudom mikor kelnek fel.Előtte egy órával kelek,így nyugodtan megtudok kávézni és eltervezni a napomat.Elkészülök.Attól mert otthon vagy ki is festheted magad,és nem kell szabadidőruhában lenned.
2009. okt. 25. 18:29
Az enyém már nagy 21 éves de nekem is hiányzik a bók. Na meg az a sok hülyeség és egyébbel együtt ami a melóhelyen van. Sajnos nincs melóm...
23. anigerigeri (válaszként erre: 21. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:23
Te maradáktalanul boldog vagy attól, hogy anya lettél?
22. anigerigeri (válaszként erre: 15. - Ibuska1990)
2009. okt. 25. 18:22
Ibuska Te hogy kezdtél otthon tornázni? Hogy áltál neki? Hofógy vetted rá magad? Mikor lzdett látszani?
21. Encsy75 (válaszként erre: 19. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:21
Üdv az anyaság világában!
20. anigerigeri (válaszként erre: 6. - Vinszisz)
2009. okt. 25. 18:21
Milyen betegséged lett?:-(((
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook