Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. fórum

A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
109. csillagpaszuj (válaszként erre: 5. - 73c8b5fe92)
2010. okt. 22. 22:54
Hol van ez a fórum?
108. anigerigeri (válaszként erre: 105. - @IviBaba@)
2010. febr. 5. 09:52
Hát később a jogsinak nagyon hasznát veszed, az biztos! Majd beültök az autóba, és amíg apa haza nem ér, tudtok csavarogni....persze ha már kész az ebéd:) Mi imádunk a Danival autózni a környező falukban, főleg ha süt a nap. Az is tök jó kikapcsolódás.
107. anigerigeri (válaszként erre: 106. - Ibuska1990)
2010. febr. 5. 09:47

Csakis olyannal szabad ilyenkor foglalkozni, amihez tényleg kedved van! Ha neked a sport a kikapcsolódás, akkor azt kell beiktatni. Én is próbálkozom a sporttal, szoba biciklizem.

Abba igazad van, hogy meg kell próbálni ezt a "szabadságot" kellemesen tölteni. Jaj, én úgy várom a tavaszt már, hogy az udvaron tudjunk játszani a kisfiammal a friss levegőn.....

2010. febr. 4. 22:02
Nekem nincs most egyáltalán tanulási vágyam. Szabadidőmben tornázok, nekem az jelenti a kikapcsolódást.
2010. febr. 4. 10:10
én is tanulok...jogsira megyek :P aztán meg angol tanfolyamra, de az egész család és kijönnek hozzánk, így nem veszem el a gyerektől az időt...szerintem simán belefér,hogy tanuljon az ember és kell egy kis idő magunkra is!
104. @IviBaba@ (válaszként erre: 98. - Anigerigeri)
2010. febr. 4. 10:09

szia

nem csak a kilókat kell nézni,hanem figyelembe kell venni,mennyi vagy/voltál v. szoktál lenni átlagosan, milyen a testfelépítésed...

szerintem jó a 22nap/3kg én kb. 2-3kilót fogyok havonta...vagy többet is néha, bár nekem a torna a babakocsi emelés,gyerek ringatás és séta :P most fogok szombattól egy héten egyszer eljárni edzeni

103. ibuska1990 (válaszként erre: 102. - Anigerigeri)
2010. febr. 3. 17:33
Heti egy délután az tényleg nem rossz. De én addig amíg otthon vagyok a kisfiammal nem akarok semmi ilyenbe belevágni, szeretném ezt a 3 évet csak neki szentelni, utána meg úgyis visszatérünk a régi kerékvágásba.
102. anigerigeri (válaszként erre: 101. - Ibuska1990)
2010. febr. 2. 21:19
Szia! Én is csak azért vágtam bele, mert csak heti 1 nap délutánját veszi igénybe. Annyi meg pont jól is fog esni egy kicsit "visszatérni" az életbe. Lehet Neked is egy ilyen időbeosztásút kellene keresned, szerintem tetszene:)
101. ibuska1990 (válaszként erre: 100. - Anigerigeri)
2010. jan. 31. 14:00
Én akartam de lebeszéltek róla. Azt mondták hogy sok időt elvesz a suliba járás és a tanulás a gyerektől én meg ezt nem akarom. Ezt a 3 évet egyébként is nagyon ki kell használni hogy a babaával lehetünk, utána már nem lesz ilyen.
100. anigerigeri (válaszként erre: 99. - Ibuska1990)
2010. jan. 31. 11:23
Szia! Igen, most ezzel is vigasztalom magam. Azért folytatom akkor tovább. Van még aki tanulással akarja frissíteni magát a gyed, gyes alatt?
99. ibuska1990 (válaszként erre: 98. - Anigerigeri)
2010. jan. 30. 23:24
Szerintem nem kevés, pont jó. Azt mondják az okosok hogy a heti 0,5-1kg fogyás a tartós, és amit még bír követni a bőröd is.
98. anigerigeri (válaszként erre: 95. - @IviBaba@)
2010. jan. 29. 20:34

Helló anyucik! Én január 7-től kezdtem el a fogyit (90 napos), és mellette heti 4-5-ször szoba bicajozom. Szerintetek 22 nap alatt a 3 kg minusz nem kevés?? Már gondolkodtam, hogy lehet valamit rosszul csinálok. De mindenképpen megvárom az 1 hónapot, és akkor az addigi eredmény függvényében döntök a 90 napos folytatásáról. A kismama depresszióra most azt találtam ki, hogy ne csak punnyadozzak itthon, hogy elkezdek egy kozmetikus tanfolyamot.

Van akinek a szülés után 16 hónappla még mindig makacsul ragaszkodik a plusz kilója?:(((

97. @IviBaba@ (válaszként erre: 96. - Ibuska1990)
2010. jan. 27. 23:40
jó neked :O nekem kellett ösztönzés,mert otthon inkább a fórumok vonzanak,ha van szabadidőm..
96. ibuska1990 (válaszként erre: 95. - @IviBaba@)
2010. jan. 26. 21:47
Igen, csak olyankor van időm, meg olyankor alszik nyugodtan a kisfiam. Nappal ha alszik olyankor csinálom a házimunkát, ha fent van akkor meg tőle nem veszem el az időt ilyesmire. Van itt a közelben konditerem de egyáltalán nem vágyom rá hogy odamenjek. Én szeretek otthon tornázni:-)
95. @IviBaba@ (válaszként erre: 94. - Ibuska1990)
2010. jan. 26. 15:06
van időd este 8után? hát minden elismerésem :) Én lassan tervezem,hogy megyek edzeni, egy héten 2szer szeretnék egy órácskára...de ehhez még az kell,hogy Anyukám el tudjon a fiammal lenni...nekem nem megy az otthoni torna,csak felülések...sose tudtam otthon rendszeresen mozogni!
94. ibuska1990 (válaszként erre: 93. - @IviBaba@)
2010. jan. 9. 21:59
Az enyém meg már majdnem 1:-) 6 hetes volt mikor elkezdtem tornázni, de szigorúan csak akkor ha ő alszik, tőle nem veszem el az időt ilyenre. Így általáben este 8 után kezdek neki.
93. @IviBaba@ (válaszként erre: 90. - Ibuska1990)
2010. jan. 9. 15:29
akartam még hipoxizni, de nálunk csak havi bérletet lehet venni és én egy héten csak 1-2szer mentem volna. Az a baj,hogy este nincs aerobik edzés...pedig mennék valahová edzeni,de csak mikor elaludt már a fiam. Mindegy, kicsit várok még mert este az elalvás nehezen megy, 9körül alszik el pedig 7kor fürdetem...két hós a kisfiam amúgy...
92. ibuska1990 (válaszként erre: 91. - Anigerigeri)
2009. dec. 30. 15:29
Mennyit szeretnél fogyni? Mekkora a babád?
91. anigerigeri (válaszként erre: 90. - Ibuska1990)
2009. dec. 30. 09:53
Én most január elejétől nekifutok újra keményen a fogyinak, a férjemmel együtt. Azért úgy könnyebb lesz, hogy nem kell neki külön főznöm, hanem együtt csináljuk a fogyit. Amúgy a külsőmre próbálok odafigyelni, fodrászhoz hetente járok, a körmeimre, illatomra is mindig odafigyelek. A régi ruháimat viszont szeretném nagyon. Sajna a kilókkal küzdök erősen....:(((
90. ibuska1990 (válaszként erre: 89. - @IviBaba@)
2009. dec. 28. 13:47
Mintha magamat olvasnám:-) Én is ettem nornálisan szülés után, pékárut is, a mai napig nem:-))) És szépen mentek lefele a kilók. 6 héttel szülés után elkezdtem tornázni, ennek köszönhetően 5kg-al levesebb voltam mint szülés elött. Azért voltam, mert a karácsony sütik hatására visszajött egy kiló.
2009. dec. 27. 21:31

Én most szülésem után már 4hete nem eszek cukrosat, a teát is mézzel édesítem...és ugyan úgy eszek,mint terhesen, nem sajnálom magamtól az ételt, ezek mellett fogyok heti fél kilókat...

Februártól meg edzés! ÉS persze a pékárukat mellőzni kéne, de sajna nem bírok ellenállni a friss,meleg kenyérnek és kifliknek :P de ha még azt is elhagynám,azt hiszem többet fogynék.

Nem árt,ha szülés után -ha már van időd magadra,foglalkozol a külsőddel,odafigyelsz hogy ne pizsiben fogadd a szerelmed,hanem normális ruciban,illatosan :) olyan finom illatú testápolók vannak és a haj is fontos,hogy rendezett-ápolt legyen. (remélem senki nem bántódik meg ezeken,de sokszor ilyen alapvető dolgokat nem tesznek nők)

2009. nov. 2. 16:11

Korianderre is ezeket olvastam, emésztés elősegítése..

Úgyanúgy lenyelhetem egészbe? És ebből menyit?? Nem találtam semmit erre vonatkozólag a netten..

87. Ncilány (válaszként erre: 86. - Judyt640)
2009. okt. 27. 20:12

Értem.

Nem találtam mustármagot a tesoba... :-( Van gyógynövényboltunk megnézem ott is, hátha van.

86. judyt640 (válaszként erre: 85. - Ncilány)
2009. okt. 27. 17:14
Idöt azért adni kell a szervezetnek mert ami évekig lerakódott az egyszerre nemfog leválni a bélfalrol és másnap minden rendben.Én gyerekkoromban is szenvedtem ezzel sokmindent kiprobáltam a colon gépi béltisztitástol az oxitarmig de a legolcsóbb és mégis hatásos és nemutolsósorban természetes hashajto a mustármag .Biztos lehet gyereknek is fogyasztani emiatt de egy besólt eldugult bél tisztitásához idö kell.A természetes dolgok nem 1 hét alatt gyógyitanak mint az antibiotikum,
85. Ncilány (válaszként erre: 82. - Judyt640)
2009. okt. 27. 16:52

Ezt szinte állandóan is lehet? Nincs rászokás?? Volt kolléganőm unokája rita veleszületett bélproblémával született.

A nevét a betegségnek nem tudom.

De bizony nagyon ritkán volt széklete, néha doki ügyelet segítségét kellett kérjék. Hogy ürüljön.

Műteni akarták... Többet nem tudok róluk.

84. Ncilány (válaszként erre: 82. - Judyt640)
2009. okt. 27. 16:45

Ha jól végiggondolom, jobb az ha el van osztva a mennyiség.

Utobbi miatt kellene.

Olcsóbb mint a hashajtók!?

83. Ncilány (válaszként erre: 75. - Judyt640)
2009. okt. 27. 16:42
A végeredmény sikeres volt, szerintem elég az esti adag. De ha nam kell mennem sehova másnap, lehet hogy mégiscsak a reggeli, déli adagot is lenyelem. Azt hittem akkora magvak ezek mint a fekete bors.
82. judyt640 (válaszként erre: 76. - Ncilány)
2009. okt. 27. 16:41
Ha emésztés javitásra szeded akkor lehet minden étkezésnél egy nagy evökanállal lenyelni vizzel.Ha széklet miattakkor este 3 evökanállal
2009. okt. 27. 16:39
Mustarmag minden élelm boltban van de kis kiszerelésben én gyógynövényesben szoktam venni olyan tasakban van mint a teák 10 vagy20 dkg kiszerelésben igy olcsó.
80. Ncilány (válaszként erre: 79. - Anigerigeri)
2009. okt. 27. 16:37

Általába a fűszereknél kellene keresni. Nagyon rég vettem én már...

Pici aroma záróba lehet, talán 20 grammosba...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook