Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. fórum

A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. anigerigeri (válaszként erre: 75. - Judyt640)
2009. okt. 27. 09:19
Szia! Hol lehet mustármagot venni? Milyen kiszerelésben van?
78. anigerigeri (válaszként erre: 72. - C82ca0b957)
2009. okt. 27. 09:17
Az igaz, de hogy legyen önbizalmam, ha a külsőmmel már és még nem vagyok elégedett? A napjaim kismamaként napról napra egyformák, nem nagyon ér külső hatás, amiből önbizalmat meríthetnék.
2009. okt. 26. 21:28

Ezt találtam.

A mustármag-csíra antibiotikus, vértisztító hatású, tisztítja a nyálkahártyát, és élénkíti a testet. Belsőleg alkalmazva a mustármag emésztetlenül halad át a szervezeten, ám közben a benne lévő anyagok kioldódnak, ezzel hatnak külső és belső panaszokra is. A mustármag megfelelően alkalmazva jót tesz az emésztésnek, fokozza az emésztőnedvek kiválasztását, felfúvódás és májpanaszok esetén is hatásos. Serkenti a vérkeringést és a vérképzést, szabályozza a vérnyomást, tisztító hatása révén bőrkiütések, pattanások ellen is hatékony, megfázásos, náthás időszakokban pedig enyhíti a köhögést és a hurutos problémákat.

További kedvező hatásai közé tartozik, hogy a benne lévő sok A-vitaminnak köszönhetően a bőr, a haj és a köröm is egészségesebbé, erősebbé válik tőle, továbbá a látásnak is jót tesz. A mustármagból készült főzetet hólyaggyulladás esetén szokták alkalmazni. Külsőleg a porrá tört mustármagból készített pép borogatásként használható, ami a reumás panaszok mellett izületi gyulladások kezelésére is alkalmas. Általánosságban egy-egy mustármag-kúra 6-8 hétig tart, a napi adag pedig háromszor 1 kávéskanálnyi mag, rágás nélkül lenyelve.


Ha a hajnak, körömnek is jót tesz eszek belőle..

( ismerem a mustármagot de nem gondoltam hogy ennyire apróóó :-))

76. Ncilány (válaszként erre: 75. - Judyt640)
2009. okt. 26. 20:58

Hány szemet? Reggel vagy este?? Elég szorulós vagyok. Ha nehéz ételt, husos káposztát eszünk, evés után segít akkor is??

bizonyos ételbe azért tesznek...

75. judyt640 (válaszként erre: 74. - Ncilány)
2009. okt. 26. 20:10
A mustármagot egészben vizzel kell lenyelni nem emésztödik meg csak a hatóanyag oldodik ki belöle.Meggyorsitja az emésztést de nemlesz hasmenésed ,fogyikuránál különösen fontos a belsö tisztulás is
74. Ncilány (válaszként erre: 61. - Judyt640)
2009. okt. 26. 19:50

Mit csináltál a mustármaggal? Teát??

Almaecet, csallánteáról hallottam. Az is segít a tisztítókúránál.

73. Ncilány (válaszként erre: 59. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 26. 19:45

36 - os nadrágot kihíztam, 38 - as bő.

Amúgy 52-53kg voltam a terhesség végén. Szülés után szinte sovány voltam, 42. 3200grammos gyerek és a többi jött le.

Aztán 44 körülit tartottam sokáig. Az idén hogy nem melózok, nem kell korán kelni kevesebbett mozgok visszahíztam. Kb 48 lehetek most. De pici vagyok kb 150 cm magas. Lányom azt mondta egyáltalán nem látszik hogy híztam.

2009. okt. 26. 19:14
A titok: önbizalom!
71. ibuska1990 (válaszként erre: 67. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 26. 14:56
Épp a napokban írtam:-) Az ellenörzésen már átesett, de hogy mikor fog megjelenni az még nincs kiírva
70. judyt640 (válaszként erre: 64. - Anigerigeri)
2009. okt. 26. 14:53
De éhes voltam azért iktattam be a tizorai és uzsi almáz.Az eredeti dieta csak 3* étkezést ir ,amit leirtam .A husi nagyon könnyü és gyors.Pl.. megsütöttem 1 egész csirkét kivül so bors belül 1 egész hagyma +1 egész alma ezt amikor megsült 13 dkg ként bealufóliáztam és be a fagyasztóba.A halat fokhagymástejbe tettem fagyottan 5 napig is elvan benne mert a fokhagyma nemhagyja elromolni natur megsütve so bors foki .Volt mikor fagyasztott zöldséget tettem a csikokra vágott sült husihoz.Föztem céklát csináltam rá öntetet nem ecettel hanem citromlé só édes alma reszelve foki be a hütöbe több napig elvan föztem paradicsomos káposztát benne a husival pulyka felsöcomb pici rántást azért csináltam.Azegész dietat metabolik balancnak hivják hivatalosan 5 éránként lehetne csak enni mert annyi idö alatt ürül ki a gyomor.
69. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 61. - Judyt640)
2009. okt. 26. 14:37
Ez jól hangzik, csak annyi a gond vele, hogy túlságosan kevés a szénhidrát, így amint a szervezet megfelelő mennyiségű szénhidrátot kap, újra hízni kezdesz. Márpedig napi négy abonett szénhidráttartalma meg sem közelíti a javasolt beviteli szintet, így nem lehet folyamatosan ennyi szénhidráton élni. Lehet, hogy neked működött, de sokakat ismerek, akik bejojóztak a fehérjediétáktól (én magam is). Szerencsés vagy, ha neked nem jöttek vissza a kilók, de én már nem merek megkockáztatni még egy jojót:-(
68. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 65. - Anigerigeri)
2009. okt. 26. 14:32

Itt mindent megtalálsz a WW-ről:

[link]

67. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 66. - Ibuska1990)
2009. okt. 26. 14:31
nagyon okos és előrelátó voltál, kár, hogy én már csak későn kaptam észbe, volt pár rosszkedvű évem így. Ha még terhességem alatt elmondta volna valaki, hogy mindenképpen megváltozik a testem működése, és mindentől hízni fogok, de ezt megelőzhetem kismamatorna+torna dologgal, talán ma nem itt tartanék... Lehet, hogy el kellene mondanod ezt azoknak, akik még most várják a babájukat - nem írsz egy cikket a hoxára? Szerintem sokakat érdekelne, és sok jó "száradna tőle a lelkeden":-)
66. ibuska1990 (válaszként erre: 22. - Anigerigeri)
2009. okt. 26. 13:55

Én pocakosan kezdtem el kismamatornázni a 20. hét körül, pedig elötte sosem mozogtam. Sokat olvastam hogy milyen jó a kismamatorna és nekünk tényelg jó volt a babómmal. Mikor meglett akkor elhatároztam hogy ha a hathetes kontrolon a doki nem tiltja akkor elkezdek otthon tornázni. Ditázni nem akartam, mert kellett a jó minőségű tejcsi a csak anyatejes kisfiamnak. Nem akartam az a tipikus szülés utáni elhízott nő lenni. Ez hajtott. Mára már teljesen megszokottá vált számomra, el sem tudnám képzelni az életem torna nélkül.


Én is falun lakom. Tény, hogy a városban lakóknak több lehetőségük van ahovva elmehetnek pici babával. Pl a minap olvastam egy naplóban hogy manómuzsikára járnaka babával. Milyen jó dolog!


Nekem sem azok már a barátaim akik szülés elött voltak. Néha néha öszefutunk beszélünk de ennyi. Kisbabás anyukák lettek a barátaim, akikkel együtt jártunk terhestanácsadásra, meg utána csecsemőtanácsadásra.

65. anigerigeri (válaszként erre: 58. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 26. 10:07
Szia! A WW-nek igazából mi is a lényege? Nem igazán ismerem.
64. anigerigeri (válaszként erre: 61. - Judyt640)
2009. okt. 26. 10:06
Ez jónak hangzik, éhes nem voltál közben? Én az éhezést nem bírom. Milyen kajákat készítettél?
63. anigerigeri (válaszként erre: 62. - 5e48d37001)
2009. okt. 26. 10:02
Szia! Én gondoltma itthni tornára, de annyira nehezen fogok bele....Hogy vegyem rá magam? Pedig biztos az lenne a megoldás a súlyproblémára. Milyen DVD-re tornáztál? Ajánlanál valamit? És mellette diétáztál is?
62. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Anigerigeri)
2009. okt. 26. 07:07

Szia,

Én hetente 5x tornázok 40-80 percet,mikor mennyi időm van rá.Most jobb formában vagyok mint a terhességen előtt.A narancsbőröm,és a hurkácskák eltüntek és már nem kell az Xl-es ruhák között válogatnom,van ,hogy az xs-es vagy 36-os méretű is nagy:)

Az Én titkom ez:)

2009. okt. 26. 06:46
Sziasztok.Ugyan Én nem a ti korosztályotok vagyok de 2 éve csináltam egy fogyi kurát 6 hét alatt 9 kiló ment le.Az egész lényege a 3 fö étkezés tizorai uzsonna 1-1 szem alma egésznap 4 szelet abonettet ehetsz szénhidrátot magad osztod be melyik étkezésnél mennyit.A többi szétválaszto elven fehérje zöldség Pl reggeli,1 fött tojás 1 paradicsom 2 abonett 1 alma ja minden étk után meglehet enni 1 almát.Ebéd husi kb 13 dkg natur sütve semmi tartosito vagy ,,E,, betü nemlehet vegeta sem bors so kömény ilyenek a teflon olivával kikenve.+zöldség öntet nélkül párolt nyers ecetet tilos használni nagyon fini a savanyu szélaskáposzta is azt lehet savanyitani citromlé.vacsi ua.Napi 1 miltivitamin.Amikor ezt csináltam akkor iktattam be egy oxit.... béltisztitást is .De jó a mustármag is és sokkal olcsóbb.Jártam heti egyszer vákumos test kezelésre .Ja persze sok ásványviz kávé napi egy cukor édesitö nélkül 2-3 l viz napi 2 csésze zöld tea .A husi pulyka,csirke ,hal,marha bélszin.De lehet egy egy étkezést ua sulyu sajtal is helyettesiteni.
60. anigerigeri (válaszként erre: 58. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 20:43
Köszi, ennek utána fogok néni. Megjött a párom, meg a kicsifiam, ennyi volt mára. Remélem még írtok! Puszi.
59. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 57. - Ncilány)
2009. okt. 25. 19:37
Hú, de jó neked, két kiló az semmiség! Évi két tisztítókúra nagyon is kellene mindenkinek, biztos jót fog tenni! (A köz- és önérzetünknek is!)
58. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 54. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:35

Amúgy én sajna annyit foglalkozok a külsőmmel, hogy már én magam unom: minden gondolatom mindig arról szól, hogy hogy kéne fogyni, izmosodni, ránctalanodni... De majd sikerül, és akkor végre mással is foglalkozhatok a fejemben:-)

Én a WW-t javaslom, hogy ne legyen jojód. Ezen kívül csak a kalóriaszámlálás van még, ami biztos, hogy tartós fogyás, sajna a többi fogyi mind visszaköszönő kilókat hoz... Szerintem nincs olyan, amit ne próbáltam volna: bécsi, Atkins, South Beach, stb. Gondolj bele: az a 10 kiló két hónap alatt eltűnik, karácsonyozni már az új formádban tudsz. Ha ez lassú, csinálj előtte egy rövid méregtelenítés, és a leadandó 10 kiló máris csak 7 lesz, ráadásul könnyebben fog lemenni. Mellette próbáld ki a tibeti rítusokat, ki fogsz cserélődni (amúgy annyira, de annyira egyszerű! 5 rítus van, a rítus gyakorlatot jelent, s az első pl. csupán ennyi: kitárt karral forogj hármat.) Fiatalít, hajat növeszt, formál, fogyaszt. És csak napi 5 perc, kezdetben csak napi 2 perc.

2009. okt. 25. 19:30

" bízni a lányt valakire. " kimradt.

Igazából fogyni nekem nagyon keveset kellene, talán 2 kilót, lehet hogy csak tisztítókúrát kéne megejteni. Hogy a közérzetem jobb legyen.

56. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 51. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:28

Most, hogy leírtad, nagyon is van ehhez kedvem...:-)

Hát igen, terhesség előtt nagyon vékony voltam, ráadásul eléggé jónő-nek tituláltak, hát mostanra ebből nem sok maradt:-( Az éjszakázások, a folytonos szolgálat megviseli a testet... A négy év alatt rengeteg fogyin túl vagyok, volt, hogy lementem 60ra (ennyi voltam szülés előtt is, a 176 centimhez ez mások szerint még kevés is volt), de egyáltalán nem úgy néztem ki, mint régen: szélesebb csípő, meglöttyedt hús, rengő hájak a sorvadt izomtömegen. De most! Most véget vetek ennek:-) Mindenképp mozdulj ki szerintem egyedül, a kicsi nélkül, bulizz egyet - és legalább kéthetente! A kicsinek, párodnak is jobb, hogyha egy feltöltődött nő van mellettük:-)

55. Ncilány (válaszként erre: 47. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:20

Igazából én is eléggé el voltam zárva. Örülhetem ha a dokis dolgom miatt rá tudtam bízni a lányt. Barátnőm nem volt, most sincs igazán.. Pontosabban ritkán zaklatjuk egymást.

Most akár osztott időbe is melózhatnék.

Nincs lányom a saját életét éli távol tőlem, tőlünk. A férjem meg hetel..

Néha nekem is van olyanom hogy fel tudnék falni akármit is.

DE lehet hogy kicsit körbenézek, és a bukszámhoz keresek valami bió italokat. Időm van sietnem se kell.

54. anigerigeri (válaszként erre: 53. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 19:18
Én 10 kg-os fogyásra gondolok. Melyik fogyó a legjobb szerinted mint szakértő, mit tegyek a tartós, nem jo-jós fogyásért? Hopgy egy 10-essel kefesebb legyen az éveim száma???Most elszánt lezsek, de komolyan!!!!Holnaptól akarom az újra szép leszekm projektet elindítani. Na most segítsetek!
2009. okt. 25. 19:14

álomsúlyomnál, bocs.

Meg azért is, hogy ilyen sokat írtam, de nem tudtam, a méregtelenítésre vagy a WW-re gondolsz-e.

52. 73c8b5fe92 (válaszként erre: 45. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 19:12
A méregtelenítő kúráról kérdezel? 5 nap alatt kb. 2-3 kg megy le, a lényege inkább, hogy kimossa a méreganyagokat, így szebb lesz a bőr, javul a közérzet és az energia, jobban működik az emésztőrendszer, tehát a kajákat jobban fel tudod dolgozni. Ideális fogyik bevezetésére, mert utána jobban mennek le a kilók. Mindent megvonsz magadtól, csak a kenyeret meg a zöldségleveket nem. A Weight Watcherst meg a leghatékonyabb diétának kiáltották ki (diéta témában kiművelt vagyok, egy diéta rovat vezetője vagyok), mivel nem jönnek vissza a kilók, lassú és tartós a fogyás. Semmit nem kell megvonni, minden kaja pontot ér. Ki kell számolni, mennyi pontot ehetsz, én 20-at, és 1 szelet toast-kenyér pl. 1 pont, 1 túró rudi 2 pont, viszont 1 túrós batyu mondjuk 10 pont, szóval okosan kell beosztani, de bármit ehetsz. Fél kiló zöldségig a zöldség 0 pont, a gyümik 1 pontosak. Napi 2szer kell zöldséget, 3szor gyümit enni, de ezt azért nem mindig tartottam be. A helyes életmódra nevel, az tuti, sokáig csináltam, aztán mert türelmetlen voltam, és gyorsan akartam fogyni, átálltam másra, be is indult a jojózásom, jól megbántam, hogy abbahagytam. Amúgy, ahogy nézem, sok közös paraméterünk van: 35 vagyok, és 70ről 60 kgra szeretnék lemenni. A Weight W-szel 65-re mentem le 4 hét alatt, aztán egy durva fogyival 1 hét alatt 60-ra, ami kamatostul visszajött. Újabb fogyi, újabb jojó... szóval most ugyanott tartok, ahol 1 éve, amikor a WW-t elkezdtem. Ha nem hagyom abba, már rég az álomsúlyomnél lennék:-(
51. anigerigeri (válaszként erre: 41. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 19:11
Neked mit jelent a külsőd? Szerinted az fontos? A férjed nőnek tekint úgy, mint előtte? Néha nem érzed, hogy most szétrúgnád a világot, elhagynád az agyad, belefutnál az aranysárga búzatengerbe, széttépnéd a ruhád, forognál az égszínkék bárányfelhők alatt a szédülésig, tövig nyomnád a gázpedált, miközben pezsgőt innál, és engednéd hogy szétfújja szél az agyonlakkozott hajad? És nem érdekelne semmi???Ordítana az autóban a rádió, szabad lennél, éreznéd a tavasz illatát, karcsú lennél újra, téged akarna sok szexéhes pasi, vagy legalább is azt. amit mutanál nekik...Mert amúgy szégyenlős vagy, é s jellemes ai, és te nem vagy olyan....A fiatalságom, igen az hiányzik sokszor, Mert nem akarok megöregedni, mert fiatalnak lenni imádtam mindig........Jaj de jó ezt most ide arctalanul leírni. Érzitek ezt néha ti is?????
2009. okt. 25. 19:09

Az előbb olvastam egy másik fórumban mustármagról és almaecetről.Állítólag mindkettő elősegíti a fogyást!

Van valakinek tapasztalata?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook