Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. fórum

A titkok, amivel kismamából újra vonzó, csinos, szexi nővé lehet válni. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. anigerigeri (válaszként erre: 17. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:19
Én is viszem magammal mindenhova, imádom az édes kicsi fiam! Teljesen önálló lett ez által, nem fél senkitől, barátkozó. A féjem is minta apa, most is a tesóméknál van számítógépet szerelni, vitte magával a Danit is. Most van szabad 2 órám, azért lógok itt...Nekem igazán a független életemből a csinos külsőm, a magabiztosságom, a lazaságom, és a kapott bókok hiányoznak. Ezt most nem pótolhazom semmivel, és néha hiányzik....Nektek?
18. Encsy75 (válaszként erre: 16. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:16
Én is falun lakom,,de szerintem ez természetes,hogy ahogy jönnek a gyerekek és öregszik az ember,egy két barát lemorzsolódik,sőt lecserélődnek!Ritka az igaz barátság a mai világban!
17. Encsy75 (válaszként erre: 14. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:14

Én vittem magammal ahová lehetett,és igyekeztem mindig vele lenni ,mert nagyon gyorsan eltelik az a pár év míg babusgatni lehet őket!

Az igaz ,hogy volt segítségem és 3 hetente eljutottam fodrászhoz például.De olyan programokat találtunk ki amit a babával is lehet.Sokat kirándultunk.És a vacsorákról sem mondtunk le,ha nem tudtam kire hagyni vittük őket is.Amelyik barátnak nem tetszett azzal nem barátkoztunk többet,mert volt ilyen.A gyerekek hozzánk tartoznak.

16. anigerigeri (válaszként erre: 11. - Ibuska1990)
2009. okt. 25. 18:13
Az is probléma, hogy a megszokott társaság, a kollémgáim, ugye már 1,5 éve nincsenek. Van egy barátnőm, aki még nem anya, hanem dolgozó független nő, aki ugyebár elég keveset ér rá. Kic sit úgy érzem, hogy "megállt" velem a világ. és nem tudok ebből kiláépni. Falun lakom, hogy változtassak?
15. ibuska1990 (válaszként erre: 12. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:12
Szóval a diétával probálkoztál. És a mozgással? Ha elkezdenél mozogni ettól fogynod kellenne mert ugye avval kalóriát égetsz. Nálam egy hónap után indult be a fogyás rendszeres mozgás mellett. És amozgás alatt otthoni tornát értem, edzőterembe eljárni nem lenne időm.
14. anigerigeri (válaszként erre: 10. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:10
Neked hogy sikerült az átszervezés?
13. ibuska1990 (válaszként erre: 10. - Encsy75)
2009. okt. 25. 18:09
Igen, teljesen mértékben igazad van.
12. anigerigeri (válaszként erre: 7. - Ibuska1990)
2009. okt. 25. 18:08
Szia Ibuska! Hát elmondom, próbálkoztam már atkinsel, az nem ment. Nem tudok mindig csak fehérjét enni, mert az őrület. Próbálkoztam kalóriszámolással, azt meguntam. Egyedül a 90 napos ment, attól lefogytam egy 10-est, ami a szülés miatt keletkezett. De egyszerűen "bebetonoztam" magam a 75-re. Hogy lehetne erról a súlyről kizökkenni, és elkezdeni tényleg fogyni?
11. ibuska1990 (válaszként erre: 8. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:08
A sikerélményed legyen a kisfiad. Társasági életet élhetsz vele is, nem kell bent punnyadni, szervezzetek közös programokat a babával. Dolgozni még lesz időd bőben, ezta pár évet szenteld a kisfiadnak mert utána ugysem lesz ennyi időd rá.
10. Encsy75 (válaszként erre: 8. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:07
Szia! Azért mert valakinek gyereke lett sem a társasági életről sem egyéb dolgokról nem kell lemondania,csak át kell szervezni az életét!
9. 9cb35398ff (válaszként erre: 5. - 73c8b5fe92)
2009. okt. 25. 18:07

sziasztok!


miből áll ez a méregtelenítő kúra?

azt hiszem rámférne...a hajam és a bőröm minősége egyre rosszabb.

8. anigerigeri (válaszként erre: 4. - Platty666)
2009. okt. 25. 18:05
Igen, a másik dolog ez! A hajdan "jó" pénzt kereső nőből egy otthon "punnyadó" nő lett...Jó nem punnyadok, de nevelem a kisfiam, és ennyi. Elmarad a sikerélmény, a társasági élet, és minden, amit egy dolgozó nő "megkap" a környezetétől. Ezt hogy lehetne, és mivel "pótolni"?
7. ibuska1990 (válaszként erre: 3. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 18:03
Ezt neked kell elhatározni, hogy le fogod adni azt a 10kg-ot. Kicsit változtass az étkezéseden meg kezd el otthon tornázni. Mi segíteni fogunk!
2009. okt. 25. 18:03

Sziasztok!

Én még küszködök.A fiam 5 és fél hónapos,tornázgattam ugyan,de egy betegség közbe jött és van rajtam kb 9 kg felesleg,ami mára már igen csak elkeserít!

Ez a harmadik terhességem volt,35 éves vagyok,az eddigiek után ilyen problémám nem volt.

2009. okt. 25. 18:01
Szia, nekem ugyan már 4 éves a lányom, de még mindig küzdök ezzel a problémával (sajna túlsúllyal is, igaz, nem olyan vészes). Ami nekem az utóbbi időben nagyon sokat segít: a tibeti öt rítus. (Van itt róla fórum a hoxán). Napi 5 perc torna, tényleg csak ennyi, és hihetetlen hatások: fiatalodó bőr, növekvő haj stb. Pluszba holnaptól méregtelenítő kúra, 5 napos. Tavaly is csináltam egyet, szupi hatásai voltak.
2009. okt. 25. 18:01

Hajaj, de mennyire! Előszöris: éljétek önállóan az életeteket! Ne támaszkodjatok a szülőkre, sem anyagilag, sem gyerekfelügyeletttel - mutassátok meg, hogy TI vagytok egy család! Aztán: foglalkozz magaddal! Fodrász, kis smink otthon is, néha kozmetikus, vagy amit megszoktál "előtte". Ne szűkülj be. Lehet pl. hetente egy nap, amikor magaddal foglalakozol: könyvtár, barátnők, torna., edzőterem, előadás, bármi.

Így a férjed is a megszokott öntudatos asszonyát látja majd újra, akit feleségül vett, akire tud támaszkodni. Tapasztalatból beszélek...

3. anigerigeri (válaszként erre: 2. - Ibuska1990)
2009. okt. 25. 18:00
Heló! Jaj de jó, hogy írtál! Látod, ez nálam nagy probléma. Legalább is az, hohy miként formálhatnám a testem. Nem a szülés által felszedett kilóimtól szeretnék megszabadulni, hanem attól a 10 kg-tól, ami a szülés előtt is rajtam volt. Úgy érzem, azzal kellene igazán a változást kezdeni. De hogy tudnám a mozgásra rávenni magam?
2. ibuska1990 (válaszként erre: 1. - Anigerigeri)
2009. okt. 25. 17:56

Szia!

Az én kisfiam 9 hós. Az én titkom a torna. Kisfiam 6 hetes kora óta tornázok otthon akkor mikor Ő alszik, így mára már sikerült visszanyerni az alakom, sőt még jobbat mint elötte volt:-)

2009. okt. 25. 17:52
Helló gyakorló kismamák, anyukák! Osszuk meg egymással a titkokat, hogy tudunk újra vonzó, szexis nővé válni. Nekem 1 éves a kisfiam, 35 éves vagyok, és úgy érzem, itt az idő, hogy újra megmutassam a világnak, hogy nő vagyok, és még előttem az élet. Mert attól hogy anya lett egy emanci-paci nő, attól még kerek a világ!!!Szerintetek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook