Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A természetes, az orvosi és az anyabarát III. fórum

A természetes, az orvosi és az anyabarát III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A természetes, az orvosi és az anyabarát III.

12. anikko
2010. aug. 18. 22:47

gratulálok a gyerekekhez is, meg a cikkedhez is, végigbőgtem.

Nem akartok 4. gyereket? Már csak a cikk miatt :)

vicceltem

ezt olvasva hiszek abban, hogy ha lesz 2. gyerekem(remélem hogy lesz) akkor nem lesz olyan, mint az első "szülés" (császár)

2010. aug. 13. 20:47
jó volt ez a cikked is... érdekes én is a harmadiknál felejtettem el milyen a tolófájás :D
10. JUL17
2010. aug. 12. 15:32
Végig olvastam mind három szülésed történetét ,nagyon szépen leírtad őket,hol mosolyogtam,hol könnyeket csaltak szemembe a soraid.Gratulálok a gyerkőcökhöz és kívánok nagyon jó egészséget nektek.
2010. aug. 12. 11:37
Nagyon szépen leírtad, megható és humoros is egyben, gratulálok!
2010. aug. 11. 15:02

Köszönöm mindenkinek!


Most hogy már mind a 3 megvan vettem szép papírt és kinyomtatom szépen kiszerkesztve.

Akkor kapják meg a lányok,mikor ők várják az unokámat.

2010. aug. 11. 14:17

gratulálok!

Magzati szivultrahangon sajnos én is jártam, hasonlókat éltem meg mint te. Szerencsére nálunk sem volt gond, a doktornő viszont így közölte: "nincs semmi normálistól való eltérés, amúgy ha lenne sem tudnánk vele mit kezden. Viszlát!" No comment....

Nekem is ellentéte volt a két szülésem egymásnak. Egyszer leírom.

2010. aug. 11. 14:00
:') de jó volt olvasni!! megható egyben szórakoztató szüléstörténet. Gratulálok!! Mindháromhoz!! :)
2010. aug. 11. 13:08
Nagyon jó stílusban írtad meg ezt a cikket:D Öröm volt olvasni! Egyébként gratula a picihez sok kitartást hozzá, megszenvedtél érte:)
2010. aug. 11. 13:03
Nagyon jó lett ez is csajszi gratulálok hozzá,nagyon sok mindenen keresztülmentél hogy megkaphasd a te kis hercegedet!
2010. aug. 11. 12:34
Szia! Nekem is 3 gyerekem van,csak ők mind fiúk.:) Jó sok minden történt a terhességed közben, de szerencsések vagytok,hogy a végére minden rendben lett. Nekem szerencsére álomterhességem volt. Sok boldogságot!:))
2010. aug. 11. 10:21
hát nekem az első szülésed tetszett a legjobban ;)
2010. aug. 11. 10:08
Három gyermeket szültem, a három szülést össze sem lehet hasonlítani.
Íme, a harmadik szülésem, az anyabarát:
Nehézre és fájdalmasra sikerült második szülésem után hosszú évekig még gondolni sem akartam egy újabb terhességre. Teltek az évek, nőttek a lányok. Visszamentem dolgozni és megpróbáltam a lehetetlent: jó anya és jó munkaerő lenni. Ideig-óráig sikerült is, ehhez csupán az alvásról kellett leszoknom. De valami hiányzott: nem éreztem teljesnek az életem, de akkor még nem tudtam volna nevén nevezni, mi hiányzik. Egy idő után (nem is tudom honnan jött a gondolat) egyre többet álmodoztam róla, hogy milyen lenne megint babát várni. Hónapok teltek el, mire ki mertem mondani: akarok még egy gyereket!

Ugrás a teljes írásra: A természetes, az orvosi és az anyabarát III.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook