Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A természetes, az orvosi és az anyabarát fórum

A természetes, az orvosi és az anyabarát (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A természetes, az orvosi és az anyabarát

2010. júl. 7. 07:37

Köszi mindenkinek a jókívánságokat és a jeleket!Örülök,hogy tetszett!

Gyorsan megírom a 3.-at is ,hogy teljes legyen a sorozat:-)

2010. júl. 6. 18:00
Tetszett ahogy leírtad a történeteteket, elérzékenyültem! Várom én is a többi szüléstörténetet! Az első babám nekem is nagy volt 4800 gramm, de sajna én nem úsztam meg a vágást és a repedést sem! :-( De a lényeg a kis csomag akiért bármit megérte volna! :-)
2010. júl. 6. 13:29
ez most jól esett,nekem is ilyen volt az első,mintha én irtam volna,a végén még sirtam is,türelmetlenül várom a második baba történetét
10. pritta
2010. júl. 6. 10:39
a végét megkönnyeztem, nagyon szépen írtad lehet, lehet a hormonok miatt vagy a küszöbön álló szülés miatt, de igen elérzékenyültem. minden jót nektek!
9. 2 gyermek anyukája (válaszként erre: 6. - 111e183830)
2010. júl. 6. 10:31

Szia bébisárkány!

Bizony 4550g amire nagyon büszke vagyok.2008-ban volt ja és simán nem császárral!!!!!!!!!!Mindenki azt hiszi hogy császároztak.

2010. júl. 6. 10:29

Gratulálok! Jó egészséget!

(Szintén Tolna megyéből)

2010. júl. 6. 08:35
gyönyörű történet! gratulálok nektek!!!:) boldogságot és egészséget kívánok!!!
2010. júl. 6. 08:07

Köszönöm mindenkinek!

2 gyermek anyukája:4 és fél kg?Az igen!

Bettike:hajrá!

sara1986:a következő 15-én

2010. júl. 6. 05:58

imádtam a szüléstörténeted, hogy 19..-ban képes voltál egy ilyen rideg helyen is gátvédelemmel szülni, egyáltalán hogy előtörtek belőled az ősi érzések, a vágy a magányra (ami természetes), a hullámzás érzése a kitolásnál... ez az igazán nagy dolog, amikor nem tudják elnyomni benned az ösztönöket!


de most vmit nem értek. A cím nem három szülésre utal?

2010. júl. 5. 22:26
Hú nagyon jó lett drága!!!!Tetszik,ügyi vagy!!!Remélem majd én is írhatok még ilyet:-))
2010. júl. 5. 21:58

Nagyon szép történet, megkönnyeztem. Világ életemben szülni szerettem volna,Dóri lányomma császár lett a vége. Eddig is bántam, de a történeted után úgy érzem, ez az, így szeretnék szülni.


Gratulálok, és várom a többi szüléstörténetet!

2010. júl. 5. 21:20

Szia

Hát a végére kicsordult a könnyem.Én is nagy babákat hoztam a világra.1.4550g 2.4400g

2010. júl. 5. 21:08
Három gyermeket szültem, a három szülést össze sem lehet hasonlítani.
Íme, az első: 19.. ősz: babát akartam, abbahagytam a fogamzás gátló tablettát, 3 hónap pihi, majd hajrá. Az első két hónapban nem jött össze, nagyon elkeseredtem. A harmadik hónapban nem jött meg a menzeszem, el sem akartam hinni, határtalanul boldog voltam.

Ugrás a teljes írásra: A természetes, az orvosi és az anyabarát

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook