Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A teafaolaj hatassal van a hormonrendszerre? fórum

A teafaolaj hatassal van a hormonrendszerre? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 5. 13:47

Pici maradt a teafa olajos üvegcse alján. Látszott hogy van még benne de nagyon az alján van..

Levettem a műanyag csepegtetős részét. Feltöltöttem óvatosan, hagyományos étolajjal ami épp volt itthon. Mert hamar tele lehet önteni..

Úgy éreztem valami gáz van a ph mal. Úgy kentem be mint a krémmel, amit ilyenkor fel szokott írni a doki. Szerintem rendbe hozta, úgy érzem. Igaz nagyon picit csípett.

Talán a lábkörmön lévő makacsabb gombát is kezelhetjük vele.

Aki vett ilyen olajat, egy csepp a tenyérbe, pici bármilyen olaj, és kenje az egész körmét.

Csak egy ötlet.

2012. okt. 4. 14:18

Sziasztok!

Koszonom a valaszokat.

Azert tettem fel a kerdest,mert nemreg olvastam egy ujsag egeszseg rovataban,hogy a teafaolajnak mellnovelo hatasai vannak.

Es mivel huvelygyulladas kezelesere hasznalom,orvos tanacsara,es felek,hogy hatassal van a hormonrendszerre,mert endometriozisom es pcosom is van.

2012. okt. 4. 13:31
Nincs.
2012. okt. 4. 13:22
Hormonokra csak szteroidok, illetve egyéb hormonok hatnak- így nem.
2012. okt. 4. 12:55
Elvileg gomba-, vírus-, baktériumölő és fertőtlenítő. Hormonrendszerre gyakorolt (negatív) hatást nem ismerek és nem is olvastam még sehol erről.
2012. okt. 4. 12:33
miért lenne? Tapasztaltál valamit?
2012. okt. 4. 12:25
Külsőleg szoktam, fejbőrömre korpára. Hormonra hat - e? Nem tom.
2012. okt. 4. 12:23

Szia,


nem tudom, de volt idő, amikor nagyon sokat használtam. (pattanások ellen, ülőfürdőnek stb.) És hát a hormonjaim....pfff.

2012. okt. 4. 12:19
A teafaolaj hatassal van a hormonrendszerre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook