Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az irrigáláshoz használt grapefuitmag kivonatról vagy teafaolajról? fórum

Mik a tapasztalatok az irrigáláshoz használt grapefuitmag kivonatról vagy teafaolajról? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 18. 17:57
Lehet kapni azt hiszem a dm-ben tejsav pezsgőtablettát, de a sima ecettel hígított viz vagy az esüskolloiddal hígitott víz is jó.
10. littlewhitedress (válaszként erre: 4. - Ancsi105)
2009. márc. 16. 01:09

Kedves Ancsi105!


Ezt a glicerin-boraxot milyen arényban hígítod irrigáláshoz? És pl. Te hol veszed? Köszi

9. Zizisicc (válaszként erre: 2. - Kokuszdió)
2007. jún. 15. 00:11

Szia Kókuszdió!

Én használtam őket, nekem beváltak! A "Van vmi term.gyógy. módszer hüvelygombásodás ellen" c. tudásbázis 23-as hozzászólásában bővebben írtam erről.

2007. jún. 14. 16:09

Hüvelyi folyásra cickafarkf ülőfürdő is nagyon hatásos, már az első alkalmazás után szűnik a tünet.

100g cickafark (szárított formában bio boltokban lehet kapni) éjszakára hideg vízben kell áztatni, másnap felforralni és leszűrve a fürdővízhez adni, természetesen fertőtlenített kádról van szó és a vízhez mást nem kell adni. Amig jólesik üldögélni benne, kétnaponta ismételni. Még nem próbáltam, mert nincs ilyen gond, de ha ez lenne, ez nagyon jó.

Lehet fokozni a hatást lletve naponta meginni 2-3 pohár (2,5 dl) cickafark teát, ugyanez a szárított verzió. 1 púpozott teáskanál cickafark leforrázva, 10'-et állni hagyni és kortyolgatni (elég ramaty íze van, de hatásos), én másra használtam, de bevált. Álítólag minden nőnek innia kellene.


De ha visszatérő dologról van szó, még lehet candida is, ismerősöm folyása attól van, de vagy 8 orvos kezelgette ilyen-olyan dolgokkal, mire egy kiszúrta, hogy nem valami más, hanem candida. De kezelhető, sajnos visszatérő dolog, de ha megfelelően étkezik, akkor nem jön vissza.

Jellemző candida esetén a túlzott szénhidrát utáni vágy, cukor, csoki, édesség, kenyér, tészta, krumpli.

7. pontosjé (válaszként erre: 5. - Kokuszdió)
2007. jún. 14. 15:36
Bármelyik gyógyszertárban vagy gyógynövényesben lehet kapni, kb. 1500.- kerül. Ne ijedj meg de az van ráírva, hogy be kell venni a cseppeket ami keserű
2007. ápr. 26. 19:30
én egy jó nőgyógyászt ajánlanék
5. kokuszdió (válaszként erre: 4. - Ancsi105)
2007. ápr. 25. 21:33

Szia!

Hol lehet ilyent kapni??

Előre is köszönöm.

2007. ápr. 25. 13:55
Én csak glicerin boraxot használtam és nekem ez a legjobb!!
2007. ápr. 25. 13:53

Én nem is hallottam még ezekről a cseppekről,de tudok adni néhány tanácsot,hátha azokat még nem próbáltad.

Ha attól van a problémád,hogy megváltozott a hüvely ph-ja(nincs semmilyen kórokozó),akkor lehet alkalmazni pl. joghurtot irrigáláshoz vagy pedig a gyógyszertárban lehet kapni tejsav oldatot-acidum lacticum dilutum(azt hiszem csak vényre lehet kapni,de nem biztos),s azt hígítva szintén lehet alkalmazni.Régen volt a Lactacyd femina irrigáló folyadék-de az már azt hiszem megszűnt.

Nagyon fontos,hogy a hüvely ph-ja rendben legyen,mert ellenkező esetben krónikus folyás alakul ki,ami méhszájsebet is okozhat.

2007. ápr. 23. 18:15
Sajnos hónapról hónapra visszatérő nőgyógyászati problémám van, már nagyon sok dolgot kipróbáltam, de eddig semmi eredményeset nem sikerült találnom. Azt hallottam, hogy ezekkel a cseppekkel jó eredményeket lehet elérni, de mielött kipróbálnám szeretnék többet tudni róla.
2007. ápr. 23. 18:12
Használt valaki irrigáláshoz grapefuitmag kivonatot vagy teafaolajaat? -ha igen milyen eredménnyel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook