Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A teafaolajat, hogyan alkalmazzam szemölcsre? fórum

A teafaolajat, hogyan alkalmazzam szemölcsre? (tudásbázis kérdés)


22. pakung (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2014. okt. 13. 20:20
jah azt nem tudtam hova kell :D
2014. okt. 12. 22:42

Itt találsz nagyon sok jó dolgot, innen emeltem ki azt, ami neked kell.


[link]


"Vírusos szemölcs esetén: töményen a szemölcsre kell kenni napi 3 alkalommal 1-1 cseppet"

2014. okt. 12. 20:36

Régen volt egy teafa-olajos testápolóm, nagyon szerettem. Arra jó.


De makacs szemölccsel bőrgyógyászhoz kell menni, főleg hogy tapasztaltad már, hogy a teafa-olajra a bőröd pattanásokkal reagál. Inkább ne rontsd el vele a krémet.

19. Guruljka (válaszként erre: 1. - Artiny)
2014. okt. 12. 20:33
Ha nem kened sehová, csak nézegeted, úgy is legalább annyira hatásos. :D
2014. okt. 12. 19:17
A vérrehulló fecskefű a megoldás szemőlcsre. A lányomnak is volt az arcán uszoda szemölcs, a bőrgyógyász le akarta csípni. Vettem vérrehulló fecskefű KRÉMET a bió boltba és azzal kellet kenni napjában többször. A krémnek nincs sárga színe, csak a mezőn szedett virágnak, úgyhogy nyugodtan vegyél és kenjed hidd el elmúlik.
17. Lilibeth (válaszként erre: 14. - Dorkakoma)
2014. okt. 12. 19:12

A fecskefű tényleg használ, persze csak a friss növény nedve. Most még jó idő van, lehet találni fecskefüvet.

A Teafa illó pedig nem sz.r, nagyon sok mindenre jó, utána kell nézni, mi indenre jó. Természetesen csak 100 %-ost szabad venni.

16. arrival (válaszként erre: 1. - Artiny)
2014. okt. 12. 18:50
Sehogy, menj el a borgyogyaszatra.
15. Csigusz 79 (válaszként erre: 12. - Artiny)
2014. okt. 12. 18:08
Sima! ricinusolajat vegyél gyógyszertárban drogériában!!!
2014. okt. 12. 17:49

Szia!


Kozmetikus vagyok, ezért merek a témába beleszólni. A teafaolaj főleg fertőtlenít, illetve problémás bőrre ajánlott. Vízben nyilván nem fog oldódni, mivel olaj és víz bázis NEM keveredik... (elég ha a tészta főzővizére gondolsz amibe olajat öntesz..!)


Én nem használnám ezt a szemölcsre...menj el bőrgyógyászhoz és vegyék le szakszerűen. Nem kell minden sz-rt magadra kenni amit valahol leírtak hogy jó. NE!


A szemölcs már nem otthoni probléma, amit meg tudsz oldani, hacsak nem kensz rá vérrehulló fecskefüvet. Az tökéletes eltünteti...de a teafaolaj nem fogja.

13. artiny
2014. okt. 12. 17:41

vagy pedig ez és ez olcsobb is


[link]

12. artiny
2014. okt. 12. 17:37

ricinus olaj amit lattam nalunk SK ban ilyet lehet kapni:

[link]


ez is jo lehet?

11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Pakung)
2014. okt. 12. 17:25
Igen, a vhfecskefű szinte lemoshatatlan neonsárga leve különösen jól mutat homlkra kenve.
10. pakung
2014. okt. 12. 17:18
ami a legjobb az a vérre hulló fecskefű. nekem a talpam annyira fájt hogy járni sem birtam , kifagyasztás sem működött már. majd az uj munkahelyemen volt a ertbe, mindig munkaután széttörtem egyet és a cipőben felpuhult szemölcsre tette, észre sme vettem csak az öcsém szólt hogy hova lettek ? :D
9. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Artiny)
2014. okt. 12. 17:09
Ricinus olaj jobb rá.
8. pk86 (válaszként erre: 4. - Artiny)
2014. okt. 12. 15:49
Keverheted arckrémbe, de én inkább arclemosó tejbe, vagy tusfürdőbe keverném, lényeg, hogy lemosható legyen. A fertőtlenítő hatását lemosva is kifejti.
2014. okt. 12. 15:14
Kend rá.
2014. okt. 12. 13:44

Regen voltak pattanasaim.


Szemolcseim is voltak/vannak. Voltam tobbszor is hidrogennel egetni orvosnal,de nem sokat javult tole inkabb csak a feher pottyok maradtak meg utana az a homlokomon,ahol kezeltek vele.

Volt olyan is,amikor a pattanasokra kaptam gyogyszertarban kikevert átlatszos szeszes oldatot,az egy ido utana annyira szaritotta a borom,hogy a homlomon levo apro,nagyon kicsi lapos szemolcs is eltunt. - teljessen kisimult a homlokom,annyira szaritott az a szesz.


legutoljara BYE WART! nevu kremmel probalkoztam. Idaig nem sok sikerrel. Naponta tobbsor kentem de nem vettem eszre valtozast. MOst mar csak az orromon levo kis aprot kezelem vele,mert hogy ha nagyon sokaig elhuzodna akkor maradjon a krembol legalabb az egyikre.(szoval az orromon levo laposszemolcsel tesztelem,hatha hasznal majd ez a krem. De valaki irta itt hoxa.-n hogy csak a viszonylag fiatal szemolcsot viszi le a krem - amugy a Bye Wart nak is eleg eros teafaolajas illata van. Rakerestem neten es irtak hogy szemolcsot is kezelnek vele,szoval ezert kezdtem el hasznalni a teafaoljat)

2014. okt. 12. 13:31

Most szemölcs van a homlokodon vagy pattanás?Mert összevissza írsz.Szemölcs esetén semmit se fogsz vele elérni,max fertőtleníted,de elmúlni nem fog.

Van akinek jó pattikra,van akinek nem.Amúgy meg,ha nyilvánvalóan látod magadon,hogy még több pattid kijön tőle,akkor feleslegesen kínzod magad.Többet ártasz vele,ezek szerint nem bírja a bőröd.Egyébként is jó erős cucc az.Én felhagynék vele,lehet bedurrant tőle a bőröd.Szerintem már a napi többszöri fújka is sok.

2014. okt. 12. 13:13

Van teafa oljam,de azt olvastam hogy vizben nem oldodik ... mert idaig ugy hasznaltam hogy egy kis fujatos palackban volt vizzel higitva /kb 5-csepp/. Naponta tobbszor hasznaltam,befujatam az arcom vele es hagytam megszaradni a vizzes oldattal. Majd azon a heten eleg sok pattanas kijott az arcomon. Regen rengeteg pattanasom volt,de egy gyogyszert szedtem rá ami elmulatszotta. Azota csak neha jelenik meg egy ketto. De most ez mint ha kihuzta volna a pattanasokat, Regen hasznaltam olyan pattanas elleni kremet a patikabol amire az volt irva hogy eleinte tobb megjelenhet,tobb pattanas ,...


Szerintetek ugy jobb lenne ha a teafa olajat arckrémbe Dove vagy Niveasba cseppegtetnem? Van egy 15 ml tégelyem


[link]


ebbe mennyi csepp teafaolaj kene?

2014. okt. 12. 13:12

szemölcsre?


azt pattanásra kell


amúgy meg rá kell kenni, slussz

2014. okt. 12. 13:10
sehogy
2014. okt. 12. 13:08
Teafa olajat hogyan alkalmazzam szemölcsre az a homlokomon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook