Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tartós hullámmal kapcsolatban érdekelne minden: hogyan lehet és mennyiért? Lehet e venni hozzá anyagot? fórum

A tartós hullámmal kapcsolatban érdekelne minden: hogyan lehet és mennyiért? Lehet e venni hozzá anyagot? (tudásbázis kérdés)


13. 6342d2631c (válaszként erre: 11. - Virág3)
2009. febr. 21. 09:16
Ez csak pár hétig marad a hajba (bár ez is változó) és nem roncsol
12. Virág3 (válaszként erre: 9. - Mion)
2009. febr. 20. 21:37
És tetszik? Jó lett?
11. Virág3 (válaszként erre: 10. - 6342d2631c)
2009. febr. 20. 21:36

Szia!

És a head line mit takar?

Nekem van egy "3 csöves" sütővasam, amitől hullámos lesz a hajam, nem feltekerni kell. Valami hasonlónak nincs tartós változata?

2009. febr. 20. 18:52
A tartós hullám az a dauer.Van egy más módszer is de az csak kb 1-2 hónapig tart(van akinek tovább is,ez hajtól függ),az a head line.Ez is olyan mint a dauer csak más a folyadék van hozzá és a fixálót is más arányba kell higitani.Üdv: viki fodrász
9. Mion (válaszként erre: 8. - Virág3)
2009. febr. 19. 20:43

Okés, csinálhatok képet róla..... igyekszem rá sort keríteni! Igazából nem sok különbség van a dauer és e között.... szerintem ugyanazzal dolgoznak, csak rövidenb ideig van rajta a hatóanyag és máshogy csavarják fel (pl nekem a hajtincseim végét lefedték vmi erre használatko papírral, hogy oda ne kerüljön dauervíz) Na, meg nem áll szanaszét az égbe a hajam :o)

Lehet kicsit szárítja a hajat, de balzsam használatával ez kiküszöbölhető.

8. Virág3 (válaszként erre: 7. - Mion)
2009. febr. 18. 20:18

Szia!


Én is most gondolkozok rajta, hogy meg kéne csináltatnom.... nem károsítja nagyon a hajat? A dauernél kíméletesebb? Nem raksz fel képet esetleg? Kíváncsi lennék rá, milyen is ez pontosan, mennyire hullámos, stb..

7. Mion
2009. febr. 18. 20:03
Én tegnap csináltattam, bár fodrásznál. Azért az ilyen szerekkel én nem mernék itthon kísérletezni, túlságosan sokáig tartana újranöveszteni a hajamat :o) Szerintem jó, mert tartást ad a hajnak, volument, könnyebben formázható stb.... persze, miután megcsináltattad a tartós hullámot, fokozottabban oda kell figyelni a balzsamozásra és ilyesmi, mert szárítja a hajat....
2009. febr. 18. 19:07

Ez olyan dolog, amit feltétlenül fodrásszal csináltatnék!

Még akkor is benne van a pakliban, hogy ronda lesz...

2008. márc. 28. 10:53
Van valakinek ezzel a formával tapasztalata?
4. Vica30 (válaszként erre: 2. - Tbetty)
2008. márc. 28. 09:14
Nem kell hozzá búra? Nem dauerra gondoltam, ez kb 1 évig megmarad és nem roncsolja annyira a hajat.
2008. márc. 28. 08:52
Köszi!!!
2008. márc. 28. 08:44
Lehet venni,pl.illatszerboltban,kb.1100 ft,olykor 100 ft-os boltokban is,fodszrászkellékesnél,herbázia,stb-ben,sok helyen.Ezek két komponensből állnak,a legolcsóbb megoldás kb.600-ból kijön,a jobbfajta több.Erősség tekintetében hogy normál,stb.több féle van.Házilag pofon egszerű megcsinálni.Üdv.
2008. márc. 28. 07:44
A tartós hullámmal kapcsolatban érdekelne minden: hogyan lehet és mennyiért? Lehet e venni hozzá anyagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook