Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A tárkonyos raguleves tarjából készítve is finom lehet? Csirkemellből is finom lett, de úgy éreztem a tarját is elbírta volna. fórum

A tárkonyos raguleves tarjából készítve is finom lehet? Csirkemellből is finom lett, de úgy éreztem a tarját is elbírta volna. (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 8. 11:49
Én csirkemellből szoktam elkészíteni és zsiradéknak nem olajat, hanem vajat használok. Megy bele még természetesen hagyma, paprika, paradicsom, répa, petrezselyemgyökér s mikor már félig kész akkor gomba, zöldborsó sőt még teszek bele kukoricát is. Aki szereti tehet bele karalábét, brokkolit, karfiolt, zöldbabot is akár. Végül tejszínnel habarom be, kevés citromlé is jön hozzá, sőt még a végén egy kevés apróra vágott petrezselyem zöldje. A tárkonyon kívül feketeborsot és majorannát használok még a fűszerezéshez és az utolsó percekben teszem bele a levesbe a fele fűszert. Ha van kedvem akkor még egy kis vajgaluskát szaggatok bele és nagyon tartalmas lesz a leves.
19. mmacus
2010. szept. 8. 11:49

Én tejszínes tárkonyos ragulevest szoktam főzni, fenn van a receptjeim között.

Még csak pulykából és csirkéből készítettem, de biztos jó sertésből is. Én a palóclevest is csirkemellből főzöm mostanában, a gyerekek jobban megeszik, és nekem is jobban ízlik.

18. 0490ce3abb (válaszként erre: 17. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 8. 11:33

Én az angolzellert kihagytam, és sima citromlevet tettem bele. Finom lett, érdemes kipróbálni!!!

Sok sikert és jó étvágyat hozzá! :)

17. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 16. - 0490ce3abb)
2010. szept. 8. 10:35

Köszönöm, azt hiszem ma ki is próbálom.

Minden van hozzá otthon elvileg... húson kívül.

16. 0490ce3abb (válaszként erre: 5. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 8. 09:58

Én hirtelen ezt a receptet találtam a neten, ami tetszett, ez alapján csináltam:

[link]

2010. szept. 8. 09:57
Köszönöm mindenkinek a segítséget és tippet, akkor bátran kipróbálom majd! :)
2010. szept. 8. 09:43
A tárkonyos levest lehet szinte mindenféle húsból készíteni, csak a főzési idő hosszabbodik meg. Őz húsból is finom.
2010. szept. 8. 09:26
jó tarjából is, csak másabb az íze
12. t.Ili (válaszként erre: 5. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 8. 09:21

Maga a"ragu"arról szól,hogy szinte mindent tehetsz bele amit találsz otthon.

Azért készítik inkább baromfi húsból(mellből),mert az hamar megfő.Ez fontos,mert egyszerre kell a húsnak és a zöldségnek megfőnie.

Én a tárkonyt csak az utolsó 5 percben teszem hozzá,mert így tartja meg az aromáját.

2010. szept. 8. 09:18
én pulykafelsőcomb filéből szoktam készíteni teszek bele gombát is és mivel nálunk nem szeretik a tárkonyt ezért frissen aprított kaprot teszek bele.így is nagyon finom
2010. szept. 8. 09:08
Szerintem jobb is, mint csirkéből!:)
2010. szept. 8. 09:06
Mi füstölt nyelvből szeretjük legjobban a tárkonyos ragulevest.
8. birogaby (válaszként erre: 6. - RLindi)
2010. szept. 8. 09:05
Én is mindig füstölt tarjával készítem.Isteni!!:)
2010. szept. 8. 08:59

ha ragaszkodsz a tarjához és a savanykás leveshez akkor én így készíteném:

A husit megpirítanám kevés olajban. felengedem vízzel és babérlevelet, foghagymát, hagymát, paprikát és paradicsomot raknék bele.

Zöldséggel dúsítanám: répa, fehér répa, zeller karalábé, később borsó, brokkoli.

hogy az ízeket fokozzam füstölt tarjából raktam bele pár kockát.

A végén tejszín híjján tejföllel behabartam.

nagyon finom lett.

Jó étvágyat!

2010. szept. 8. 08:58
Szerintem isteni fonom füstölt tarjával! Mi imádjuk a tárkonyos ragulevest, szoktunk kísérletezni:) Ha szeretitek a vadat (férjem imádja), akkor ajánlom a szarvasragulevest!
2010. szept. 8. 08:50

A párom próbálta egyszer, de nem lett az igazi. A pulykamell jött be a legjobban, abból viszont kell bele tenni bőven.


Tényleg, nem tudnátok elküldeni nekem a receptet? Otthon nem találtam meg, pedig meg akartam már lepni egyszer, hogy én készítem.


Ha lehet részletes legyen, mert néha még a rántotta is kifog rajtam :)

2010. szept. 8. 08:49

De még milyen finom hmm :D

Főleg ha szereted azokat a húsokat amik nem annyira szárazak.Én sokkal jobban mint az íztelen csirke pulyka mellet.Persze tudom az egészségesebb.

2010. szept. 8. 08:48
Szerintem oda csirke vagy pulyka íze kell... a sertés szerintem ütős oda, de egy próbát megér.
2. H.Ancsi (válaszként erre: 1. - 0490ce3abb)
2010. szept. 8. 08:47
szerintem még finomabb, bár kicsit zsírosabb
2010. szept. 8. 08:45
A tárkonyos raguleves tarjából készítve is finom lehet? Csirkemellből is finom lett, de úgy éreztem a tarját is elbírta volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook