Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretőt is lehet szerelemmel szeretni?! fórum

A szeretőt is lehet szerelemmel szeretni?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
19. kártyavár06 (válaszként erre: 11. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:26
látod, ezért vagy naiv
18. efbf4414b6 (válaszként erre: 12. - Globus)
2013. dec. 28. 14:25
Ha lenne jobb a jobbat választanám...5 éve élek egyedül és lehet túl magas a mércém de nincs egy "normális" pasi...
17. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:25
Vègtelenül naív.Ha igazán szeretne,vágyna a teljességre,nem tudna,nem is akarna otthon hazudni.A másik,azt írtad,mindenkivel kedves.Akkor ha veled is az,az nem jelenti még azt,h szerelmes beléd.És végül,tökéletesen manipulál érzelmileg.Nekem ehhez a volt férjem értett jól.Tudod neked nincs értékrended?De ha nincs is,csak nem gondolod úgy ha normális a morális èrtékrended,h gerinctelenség,amit csinál?Én képes voltam együtt maradni a volt féjemmel addig,amíg csak engem gyötört,mert szerettem.De ahogy a gyerekeim lelke is veszélybe került,séülni kezdett,rögtön képes voltam elhagyni.Az oké,h téged tönkretesz,de mikor látod,h mással is gerinctelen,h a gyerekei se számítanak,mert hazugságban nőnek fel,emiatt nagyon tudnak sérülni,h a felesége se számít neki....tényleg képes vagy szeretni?Ên hányni tudnék tőle.Az,h milyen a felesége,arról annyit,h ő választotta parnak,ahogy téged is.
2013. dec. 28. 14:25

Nem tudom....szerintem kicsit naiv vagy. Ha Veled ezt megteszi, odaadó, úgy érzed szeret stb, - persze mellette megcsalja a feleségét, szerintem ezzel el is árulja,- honnét tudod, hogy nics mégegy , vagy mégegy. Azt írod tudsz minden lépéséről...gondolom így gondolkodik a felesége is....

Szerelmes vagy egy kis kamasz-naivsággal, még ha már korban bőven túl is vagy a kamaszkoron.

Nme válik el, mert "biztonságban" van: főznek, mosnak rá, és még félre is léphet büntetlenül. Kell ennél több?????

Persze, hogy nem válik el!!! Te már ismered a félrelépős oldalát is, nem lenne melletted biztonságban, hiszen te már más szemmel figyelnéd, ami neki nem lenne jó!

Írod, hogy sosem ócsárolta a feleségét...szerintem megteszi minden egyes alkalmmal amikor veled ágyba bújik, csak nem szavakkal.

Nyisd ki aszemed és ébredj fel! Nme hiszem, hogy fiatal vagy, írod, hogy sokminenen átmentél már! Állapodj meg! Az ember nem kezdheti folyton újra az életét, mert ahhoz nagyon RÖVID!

15. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:24

Nem! Nem egyszer csalta meg! És miért vette el azt a nőt, ha nem szerette? Itt valami nem stimmel! Vagy Neked nem mond igazat, vagy magának! Ha meg érdekből nősült meg, annál rosszabb!

Tudom, azt szeretnéd hallani, hogy csak Rád várt egész életében! Még az is lehet, hogy hallani fogod tőle, DE azért nem kell mindent elhinned! Az a férfi, aki egyszer megcsalja a párját (itt nem is egyszer volt, hanem folyamatosan), az bármelyik párját megcsalja!

2013. dec. 28. 14:24
Én csak azt nem értem hogy miért jó olyannal lenni aki sosem volt és sosem lesz igazán a tiéd.Ennek mi értelme,várni,mindig csak várni,hogy majd történik valami.
13. efbf4414b6 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2013. dec. 28. 14:24
Ha szeretném megoldaná hogy együtt menjünk bárhova...az a baj hogy a mai felhozatal 40 év körüli független pasikból elég siralmas...
12. globus (válaszként erre: 11. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:22
Mert elpazarolod rá életed legértékesebb éveit, és sosem lesz teljesen a tiéd.
11. efbf4414b6 (válaszként erre: 3. - Globus)
2013. dec. 28. 14:21
Miért vagyok én félrevezetve?És mi a pofára esés?Ha kiderül és az asszony nem dobja ki azonnal nem nekem fog hazudni hanem neki és továbbra is velem lesz...
10. globus (válaszként erre: 7. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:21
Jó, hát csak arra céloztam, hogy osztálytalálkozókor még semmi sem volt, gondoltatban sem. Ezután 1,5 évet voltatok együtt, szóval innen hiányzott egy láncszem.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:21

Persze, hogy lehet, nagyon is.

Nem irigyellek.

8. efbf4414b6 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. dec. 28. 14:19
Az nem opció hogy ugyan azt a nőt csalta meg akit nem szeretett?Mert nem szerette...azért mert csalt nem találhat rá arra aki mást hoz ki belőle?
7. efbf4414b6 (válaszként erre: 3. - Globus)
2013. dec. 28. 14:17
7 évet nehéz leirni pár mondatban :)ő hivott fel először rengeteget beszélgettünk 3 hónapig szex sem volt köztünk csak közös élmények...
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:17
A szerelmi háromszögben, jelen esetben a pasinak van jó dolga! Otthon kiszolgálják, Te pedig szerelemmel szereted (lehet, hogy ő is szerelmes). Itt kizárólag a két nő szenved: otthon a feleség, és Te! Szerintem ez Neked (majd utólag jössz rá), nem éri meg a pasira pazarolt idődet! Soha nem fog felvállalni nyilvánosan! Elmehetsz vele moziba, színházba? Együtt töltheted vele a Karácsonyt, Szilvesztert? Magadnak tedd fel a kérdést: megéri az a lopott pár óra az utána következő szenvedést?! Te döntesz ebben a kérdésben!
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:13

Lehet, hogy szerelmes Beléd, de amint már mondta, nem fog elválni! Érted sem!

És én a helyedben semmi jót nem is várnék tőle, hiszen, mint írtad, nagyon sokszor megcsalta a feleségét! Biztos lehetsz benne, hogy Téged is megcsalna, ha Veled élné az életét!

Úgy gondolom, a férfiak csak akkor válnak el, ha otthon a nő megunja a kis ügyes-bajos dolgaikat, és a nő válik!

4. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Efbf4414b6)
2013. dec. 28. 14:12

Szerintem lehet.

Viszont nem irigyellek és nem is sajnállak.

De amit te itt most kapni fogsz. Reménykedjünk, hogy még sem.

Kitartás, bölcsesség:)

2013. dec. 28. 14:09

„Hozzáteszem akkor még semmi nem volt köztünk még gondolatban sem.Ezután másfél évig voltunk együtt.”

Itt egy csöppet kimaradt a lényeg, ki kezdeményezte a kapcsolatot, és miért?

„Csak van egy szépséghibája a történetnek!” - klasszikus háromszög történet, elkábított főszereplővel,végső pofára esés garantálva. Semmivel sem különb, mint az összes többi félrelépős sztori. De ha már felkínáltad a választékot, akkor a naivra szavazok :)

2013. dec. 28. 14:05
igen
2013. dec. 28. 14:01

Nem tudom eldönteni hogy hülye vagyok vagy türelmes vagy naiv vagy szerelmes vagy szeretet éhes?

Szerető vagyok! Villámcsapásként kezdödött 7 éve.A 20. osztálytalálkozónkon.Az első kérdésem az volt hozzá hogy nem akar-e elválni mert pont egy ilyen pasit akarok mint ő.A válasz egértelmű és határozott volt! Nem! Hozzáteszem akkor még semmi nem volt köztünk még gondolatban sem.Ezután másfél évig voltunk együtt.Válalkozó volt sok szabadídővel...minden percéről tudtam mindenhova vele mentem majdnem mindenki tudta hog együtt vagyunk...beleértve az asszonyt is.De én kiborultam mert nem tudta megigérni nekem hogy nem fekszik le a feleségével.Az önbizalam akkortájt több okból a béka segge alatt volt és mindenképpen tudni akartam hogy csak velem van.De öszinte volt és nem kábitott.Soha nem mondta hogy elválik.Azt mondta ha kiderül vállalja de ő nem fog lépni.Nem bántja meg a feleségét mert nem érdemli meg.Nem szereti nem vágyik rá dde bántani nem fogja.Amiről nem tud az nem fáj neki.Rám szüksége van belém szerelmes életében elöször.14 éve folyamatosan csalta a nőt most én vagyok az első aki mellet nem kell neki más.Szóval kiborultam és úgy szakitottunk hogy azt mondta szeret de nem tudja megadni amit szeretnék és nem birja nézni a szenvedésemet.Én pszichológushoz kerültem ő belgyógyászhoz mert ismeretlen eredetű gyomrvérzése volt.6 évig semmi kontakt nem volt köztünk de mikor néha találkoztunk mindig egymás szemébe néztünk és tudtam úgan ugy szeret és ugyan úgy vágyik rám...de nem léptünk ő makacsságból én gyávaságból.A sors úgy alakitotta sok év után hogy minden reggel minkába menet "találkoztunk". Ő nem tudta mert nem ismerte a kocsimat...Irtam egy sms-t hogy minden reggel megdobban a szivem és ha tehetném mindent másképp csinálnék hogy ne veszitsem el...fejből tudta azóta is a számomat...azonnal hivott és ott kezdtük ahol abba hagytuk.De sokkal óvatosabban sokkal szenvedélyesebben.Minden szabad percünket együtt töltjük mindenről tudok, mindennap hiv akár otthonról is titokban,én vagyok minden gondolata rám vágyik mert szerelmes belém.Nem beszélünk válásról.Tudjuk ha most kiderülne az asszony kidobná.Tudja hogy hozzám jöhetne de nem tervezünk.2 gerekük van beteg apukája "szüksége" van a feleségére.A nő egy naiv öreges begyöpösödött de végtelenül jóindulatú nő.Ezt nem ő mondta róla.Ő sosem ócsárolta!Úgy szeret ahogy még soha senki.Voltak kapcsolataim volt férjem élettársam alkalmi kapcsolatom mindenféle fajta...van viszonyitási alapom.De ő figyelmes kedves...mindenkivel nem csak velem...azt érzem ő a párom és én az övé!Csak van egy szépséghibája a történetnek!Sehol nem olvasta olyan sztorit hogy mi van ha a pasi tényleg szerelmes?Olyan nincs?Ha szerelmes egyértelmű hogy mindent felad ész nélkül?Én nem hiszem...naiv vagok?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook