Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A puzzle készül... fórum

A puzzle készül... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A puzzle készül...

2009. dec. 3. 12:40

Csalanlevel es a tobbi kedves hozzaszolo!Egyetertek veletek es nagyon tetszik a cikk, mert a legfontosabbat kell, hogy eszrevegyuk.Ha csak sajnaltatjuk magunkat masokkal, vagy eppen onmagunkat, azzal nem jutunk semmire, csak tovabb punnyadunk a teve elott egy zacsko burgonyaszirommal es azon gondolkozunk, vajon az a nadszalvekony csaj aki bamul rank a tevebol vajon ilyen alomalakkal szuletett vagy a sebeszek szabtak ilyenre ...?Ha nem mozdulsz meg, olyan maradsz, amilyen mindig is voltal, csak meg rosszabb, eszel, es szepen lassan a hajkupacok ottragadnak...es amikor mar nem jon rad semmi, akkor dobbensz ra, hogy milyen nehez is ujra elkezdeni sportolni, vagy egeszsegesebben etkezni.

Mindenkinek kitartast kivanok, barmi is legyen a celja!

Kata

2009. okt. 31. 06:38
Kitartást, erőt kivánok céljaid eléréséhez. Nagyon jó hangvételű cikk.Nekem is segitséget nyújtottál, hogy ismét belevágjak a fogyókúrámba.
2009. okt. 27. 13:54
Köszönömn nektek!:)
2009. okt. 27. 13:38
Gratula! Ugyes vagy nagyon, csak igy tovabb. Erot adtal nekem is a folytatashoz. Koszi!
2009. okt. 26. 13:19

Szép cikk:)

Azért szép,mert őszinte ,és előremutató,és példaértékű azoknak akik ugyanabban a cipőben járnak mint te jártál.Itt az önsajnálat pocsolyájára gondolok,amiben itt a fórumon elég sokan dagonyáznak.

Megtetted a legeslegfontosabb lépést,felismerted!!!

Gratuláluok nagyon,és szerintem nem is kell sok sikert meg kitartást kívánnom,mert menni fog:)Ráléptél a helyes útra,és így hogy megtaláltad,ha meg is botlanál,már visszataalálsz!!!

23. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 22. - D.pancsi)
2009. okt. 26. 09:18
De cuki vagy!!Köszönöm....:)
2009. okt. 25. 19:28

Szia Bambína!

Gratula a cikkhez és a fogyáshoz!!!

Tudtam,hogy jó földbe szórom szét a magjaimat :-)))

Csak így tovább!!!

21. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 20. - Dorottya84)
2009. okt. 25. 09:29

Köszönöm szépen!!!


Neked is sok kitartást kívánok,biztosan sikerül, majd elérni a célod!!

2009. okt. 24. 14:25

Szia! előszőr is gratulálok az elhatározásodhoz és a "minuszaidhoz" :0)

Én is életmódod változtattam semmi drasztikus ugyan úgy eszem kivéve azt hogy 3 óra után semmi nehezet ma pl ettem már két túrórudit a reggeli és ebéd után;) Május óta csinálom tehát lassan fél éve és megy.........eddig 14 kg tól szadadúltam meg de ha szülési súlyomat veszem alapúl akkor pedig 27kg,mindig kicsi célokat tűzök ki magam elé hogy elérhető legyen.........és vissza akarom kapni azt a csajt aki voltam,mint ahogy te is írtad a cikkedben

Én is alig várom hogy leadjam még a kb 20kg fölöslegem és akkor mindent részletesen megírok a Hoxásoknak

még csak annyi hogy valóban nekem is arra kellett rájönnöm hogy ilyen olyan diétával meg kapszulákkal nem lehet tartósan fogyni egy kivitelezhető életmód váltás kell ami nálam nem abból áll hogy abonett kenyeret rágcslok amit ki nem állhatok :0))))))

További kitarást és erőt kívánok Neked!!!

19. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 17. - Annus0625)
2009. okt. 24. 13:49

Nagyon aranyos vagy köszi!!Irtam én is neked!!!

Sikerülni fog minden amit elterveztél csak bizz magadban!!!

18. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 16. - Hereng jozsef)
2009. okt. 24. 13:48

Köszönöm szépen!!!

Neked is gratula a cigi elhagyáshoz!!Nem, is kell az, büdös, drága és csak rontja a egészséget!!

17. annus0625 (válaszként erre: 13. - 79a1b3ecd1)
2009. okt. 24. 12:13
gratulálok az eddigi eredményeidhez és sok erot és kitartást kivánok a folytatáshoz. Ahogy elolvastam a cikkedet, mintha csak magamról írtam volna. Írok privibe. pusz és csak így tovább ;-)
16. hereng jozsef (válaszként erre: 9. - 79a1b3ecd1)
2009. okt. 24. 10:37
elolvastam acikket és csak gratulálni tudok én tudom hogy mekkora akarat ero kell hozzá hogy az ember kimozduljon a holdpontról és azt tartani is tudja. én negyven évig dohányoztam és amikor nyugdíjba mentem három éve kevessellettem a nyugdíjamat akkor elkezdtem számolni és kiszurtem azt ami nemfontos kiadások és koztuk volt a dohányzás is. Minden segítség nélkul egyik napról a másikra abba tudtam hagyni mert tudtam hogy a cél az erosebb volt a dohányzásnál ,és ma már végképpen nem hiányzik . mégegyszer gratulálok és kitartás .
2009. okt. 23. 19:08

meg hát:) és igen van:)

nagyon jól megfogalmaztad, hogy ez neked is egy életre szóló döntés...

14. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 9. - 79a1b3ecd1)
2009. okt. 23. 19:01
így van, éppen ezt akaratm mondani, hogy szerintem sosem fog eljönni az a pillanat amikor hátradőlünk, hogy jól van ezt megcsináltam.... mert mindig lesz sok sok dolog ami megint vagy még mindig nincs a helyén.... de ez így van jól, mert mint tudjuk az élet értelme a küzdés maga :))))))
2009. okt. 23. 18:59

Megmutatjuk mindenkinek, de legfőképpen magunknak, hogy van elég erőnk!!!!

:)

12. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 10. - Ágicababa)
2009. okt. 23. 18:58
Vagányak leszünk ugye?:)
11. 79a1b3ecd1 (válaszként erre: 7. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 23. 18:57
próbálok lenni sokat, de az időm nem mindig enggedi!!!de az eszembe mindig ott vagytok, mert ugyan elkedeni mindent nehéz, de mindig vannak segitők, és az a fórum is az...egy plussz löket, amire mindannyiunknak szükségünk van!!!
2009. okt. 23. 18:56
Büszke vagyok rád:)
2009. okt. 23. 18:55

Mindenki nagyon aranyos...Köszönöm nektek!!Még azoknak is akiket nem ismerek!!!!



Mindenki akinek bármilyen problémája van magával , az igenis tud változtatni,mert minden csak rajtunk múlik!!!!Nem a szomszédtól, nem a szép lánytol az utcába, nem a bántó emberektől, hanem csakis rajtunk!!És igenis mindenki képes változtatni!!!

Remélem egyszer majd lesz egy olyan cikkem is, hogy elértem a célom, készen van a puzzle, bár azt hiszem, ha vki okosan és tudatosan akar élni azt egy éleenát rakosgathatja!!!


Köszönöm mindenkinek!

2009. okt. 23. 18:23

Együtt harcolunk és megcsináljuk!!

Gratulálok és további erőt és kitartást kívánok Neked:-)

2009. okt. 23. 17:41

szia :)

sok gondolat van közte amit magaménak érzek. ugyanezt az utat jártam be eddig nagyjából. és ugyanúgy harcolok mint Te azért hogy az életemben minden a helyére kerüljön :) Biztos vagyok benne hogy sikerülni fog és sok sok erőt kívánok hozzá... és gyere sűrűn A FÓRUMRA:) mert ott sokan vagyunk és mind egy célért küzdünk :)

2009. okt. 23. 17:24
Én is gratulálok a kitartásodhoz, a tenniakarásodhoz, és mindenhez. Sok embernek erőt ad az a hozzáállás. :)
2009. okt. 23. 16:58
Nagyon klassz lett a cikk! Gratulálok hozzá és az elhatározásodhoz, valamint a már elért eredményekhez :) Csak így tovább, megcsináljuk :) hajrá :)
4. 548480fa28 (válaszként erre: 3. - 79a1b3ecd1)
2009. okt. 23. 16:36

Szia!

Nagyon ügyes vagy!Gratulálok a kitartásodhoz, csak így tovább!

Puszi

2009. okt. 23. 16:33

Köszönöm!!!!

Megcsináljuk!!jövő nyáron mi leszünk a legjobbak a strandon!!

2009. okt. 23. 16:23

Ügyes vagy...a váltás miatt is és a cikk is jó!

Hajrá, megcsináljuk!

2009. okt. 23. 16:03
Augusztusban teljesen felforgattam az életem, hogy végre önmagam lehessek. Ezt a történetet szeretném megosztani most veletek...
Mindenbe nehéz belekezdeni, de megéri, ha egy boldogabb és kiegyensúlyozottabb életet szeretnél élni, és én igenis azt szerettem volna, ha mindez sikerül! Sokszor nehéz és rengeteg kitartás kell, de ennél nagyobb boldogságot senki sem tud adni, mint mikor átléped a határaidat és végre, hosszú keserves évek után önmagadat tudod adni!

Ugrás a teljes írásra: A puzzle készül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook