Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom társkeresőzik mellettem fórum

A párom társkeresőzik mellettem (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. temmp (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 12:30

Én a helyedben továbbmennék a kamuprofillal.

Lehet itt agyalni, hogy meddig megy el, vagy csak felméri a lehetőségeit - na ez is milyen már, otthon méregessen..., szóval én megbeszélnék vele egy randit. Húznám a szexszel is, aztán elmennék én arra a randira. Ennél egyértelműbb bizonyítékod a szandékait illetően úgysem lesz. Nem látsz bele a lelkébe, de a tetteit most van esélyed élőben megfigyelni.

30. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 12:24

Lehetséges, hogy egy kicsit ellaposodott a kapcsolatotok? Lehet nem éreztetted, hogy ő a férfi, te pedig nem érezted annyira, mellette, hogy nő vagy?

Nem vitt el benneteket a szürke hétköznap?

Most az, hogy komoly kapcsolatot szeretne.., nem mindenki ezt írja ki?

Milyennek találta a statisztikát? Vissza nyerte az önbizalmát, vagy tovább folytatná?

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Főnix3)
2023. febr. 5. 12:18

Kérdeztem persze.

Azt mondta csak kíváncsi, mennyi lányt érdekelné

Kérdeztem azt is, hogy valami nem jó? Erre is azt mondta, hogy nincs semmi gond, jó minden

Én vagyok a mindene bla bla bla

Ezért sem értem 😔🤔

28. handymandy (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 11:58

Óóó..hát így már más a gyerek fekvése 😏😔

Akkor sztem felesleges tovább húzni. Ő már nem akar téged.

Sajnálom. Szerintem ne pazarold az idődet tovább.

27. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 11:57

Nem számít a neved, ne csinálj belőle gondot. :)

Mit szeretnél tenni?

Megkérdezted miért tette?

Mi hiányzik neki?

2023. febr. 5. 11:54
Azt hittem kiìrja a nevem, bocsi. Nem is tudom hogy mentem rá, hogy ne írja 🤔
2023. febr. 5. 11:52

A fórum indító vagyok... 😊

6 éve vagyunk együtt

És nem csak nézelődik, csináltam kamu profilt ahol beszéltem vele.

Komoly kapcsolatot keres azt mondta "annak" a lánynak

És igazság szerint én vagyok a hibás, már hónapok óta ismerkedik , csak eddig mindig elnéztem neki 😔

24. Főnix3 (válaszként erre: 23. - 55Judit)
2023. febr. 5. 11:42

Nem vagyunk egyformák. Jó is lenne, ha az emberek elmernék mondani a párjuknak, hogy mire vágynak. Sokan félnek olyan vágyakat is elmondani, ami simán teljesíthető! Emlékeztek biztos,hogy volt, akit nagyon izgatott a kosztüm, és mikor a felesége felvette, akkor szerette volna ott helyben leteperni.

Volt olyan nő, aki azt mondta a férfinek,hogy kiröhögné a férjét, ha ezzel állna elé. Most akkor hogy legyen valaki őszinte, ha erre az egyszerű vágyra ilyen reakciót kap. Ez nem egy olyan vágy, amit ne lehetne élveznie egy nőnek. Viszont itt vetyenget szegény férfi, mert nem merte bevallani a feleségének.

Az emberek és az élet nem olyan egyszerű olykor, viszont igen, a legtisztább elmondani a dolgainkat.

23. 55Judit (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. febr. 5. 11:24
Ha bajom van a párommal, nem mindjárt egy társkeresőn igyekszem vigaszalódni, hanem ha szeretem őt leülök vele beszélgetni. Elmondom neki mi bánt és megkérem, találjunk rá megoldást hogy ez változzon. Persze ha nem szeretem, az más.😀
2023. febr. 5. 10:55

Ugyanmar! Ártatlan beszélgetések, kinek ártott?


Ez az ”azonnal kuka”, ”kidobom” és hasonló nagy szavak,pfff..


Na,bumm, fenn volt egy társkeresőn.. és? Lehet a haverok hecceltek,hogy milyen jó bulákat lehete ott fogni, ő meg kíváncsi volt.


Amúgy meg kedves forumindito, nincs baj. Higgadtan, leleplezni és te vagy most nyeregben. Ha szeret úgyis letörli magát és majd lesi minden kívánságodat. Most ő az akinek bizonyítani kell, nem baj az ha tudja mit veszíthet.😉

21. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 10:34
Mióta vagytok együtt? Ez az első hullámvölgyetek? Sokat veszekedtek mostanában,vagy úgy általában?
20. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 10:31
Azonnal kuka...
19. 3272f5ad6f (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2023. febr. 5. 09:48
😄
2023. febr. 5. 09:38

Ennyire egyszerű, igaz?

Szeretünk valakit, hónapokig, évekig, majd kiderül, hogy hibázott. Erre elillan a szeretet, hisz megkapta az agy az információt.

Nem mindig az a megoldás, hogy neki esünk a másiknak.

Én tudni szeretném a szerelmemtől, társamtól,hogy hogy jutott el addig a pillanatig, hogy regisztráljon az oldalra.Mi az amit keres, mert ha beszélünk róla, lehet rájövünk, hogy mind a ketten ugyan arra vágyunk.

Sokszor ellaposodik a kapcsolat,a tűz kicsit csillapszik, de lehet Fi-ben és a párjában újra fellángolhat ez miatt. Néha csak egy kis lökés kell a kapcsolatba, hogy rájöjjünk, hogy nem olyan természetes, az, hogy ott van a másik, szeret.

Attól, hogy fellépet, benézett, kukkolt, nem biztos, hogy ráírt bárkire.

Én türelmesen megkérdezném, hogy csúsztunk el, hogyan tovább,mit szeretne.

17. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 08:59
Én nem szeretném a helyedben...
16. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 08:56
Mit csinál??? És még mindig a párodként beszélsz róla? Mire kíváncsi egy társkeresőn ha szeret téged? Miért nem arra kíváncsi inkább hogy mit vehetne neked, vagy milyen élménnyel gazdagíthat nap mint nap? Az eszem megáll! Mit csinálnék a helyedben? Úgy kipaterolnám, hogy azt is elfejtené hogy ott volt. Mit lehet egy ilyen alakon szeretni te! Úgy aláz meg ahogy egy nőt csak meglehet alázni.😀
15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 08:48
A saját lakásából vágnám ki!
2023. febr. 5. 05:44
Egy beszélgetést megér. Lennének kérdéseim.
2023. febr. 4. 22:21

Ebben a történetben valami nem kerek. Kíváncsi, mi van fent? Pasik meg csajok, akik párt keresnek. Egy jó párkapcsolatban élő pasinak ilyenre nem kellene, hogy szüksége legyen. Szerintem, kamuzik. Adnék egy esélyt a beszélgetésnek, de nálam a bizalom erősen odalenne.

Különben honnan tudtad meg, hogy fent van?

2023. febr. 4. 21:19
Megbízható ember egy egész életre. Vagy nem? Nem!
11. eunuch
2023. febr. 4. 20:02
Kedves ember.
10. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 19:53

En szakitottam. Egyszer elfelejtette a kozosen hasznalt geprol torolni az elozmenyeket.


Es kijelentkezni is elfelejtett.


Amugy nem hazudozott a noknek, a gorogorszagi nyaralasunkrol is tok jo elmenybeszamolokat irt, még olyan fotokat is kuldott, amiket en csinaltam rola. Ami hazugsag volt, az annyi, h az egyik haverral nyaral es mennyivel jobb lenne, ha aktualis tarskeresos Mucika lenne ott vele.


Szerintem talalkozni nem talalkozott senkivel, de akkor mar reszerol amugy is egy rakat szar volt az egesz.


Nem szoltam neki rogton, alberletben laktunk, nem lett volna hirtelen hova mennem.


A varosbol is elegem lett akkorra mar amugy is, ugyhogy kerestem Budapesten munkat, alberletet, felmondtam, az utolso munkanapomon osszecsomagoltam delutan, es megmondtam neki, h innentol nyugodtan tarskeresozzon.

9. Kattka1125 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 19:44
A beszélgetést javasolnám, a reakciókból sok mindent le lehet szűrni.
8. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 19:37

Minden oké köztetek? Vagy érzed,hogy valamiben hiányt szenvedhet?


Én tavaly eléggé berágtam,mert úgy éreztem tök el vagyok hanygolva, testileg, lelkileg. Facebook feldobta hogy van ott is társkereső. Feldobtam pár dögös képet és vártam a "hódolatokat".☺️ Mit ne mondjak, jól esett. Nem történt semmi, nem kezdtem beszélgetésbe senkivel,de akkor is hatásos volt. 1-2 hónap múlva kiegynesedett az élet is, szóval letöröltem a képeket.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 19:34
És miért nem hiszel neki? Hiszen a párod, akit nagyon szeretsz? Hol a bizalom?
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 19:12
Beregisztrálnék én is, tudod, kíváncsiságból.
2023. febr. 4. 19:03
A véleményem a törlés ellenére is változatlan.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 18:54

Pl. én elsősorban beszélnék vele, lehet h tényleg csak kíváncsiskodik, de ha titkolózik, akkor szerintem hazudik.

Talán szétnéz, h ha túl ad rajtad, akkor milyenek az esélyei másnál.

3. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 18:52
Na ez nagy baj. De ha nagyon szereted akkor próbáld meg vele megbeszélni a helyett, hogy rögtön lapátra teszed.
2023. febr. 4. 18:47
Ez nekem nem férne bele az tuti.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook