Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom társkeresőzik mellettem fórum

A párom társkeresőzik mellettem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. febr. 6. 18:28
A párom is volt fent de pusztán csak nézelődött, szimpla kivancsiság volt...míg rá nem irtam. Én provokáltam mindent, de ismerem, magától nem irt volna senkinek. Nekünk felpezsdítette az életünket, izgalmasabb lett a szex is, irigattunk egymásnak...próbáltam randit kicsikarni de nem hajlott rá, végül egyszer csak váratlanul kiszállt, hiába irogattam tovább. Utána számon kértem, megbeszéltük... de azóta se tudja hogy én voltam. Nem bántam meg hogy igy döntöttem, és ő is rájött hogy mennyire gáz volt (volt egy idő mikor többet ivott az hozta ki). Azóta egy kisangyal, nincs telódugdosas, irogatás. Nem vagyok a dobjuk ki azonnal híve.
60. Főnix3 (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2023. febr. 6. 10:22
Akkor jó! :) Ilyen butaság miatt, nem szabad idegeskedni!
59. 55Judit (válaszként erre: 58. - Főnix3)
2023. febr. 6. 10:20
Jaj, dehogy! ha látnád milyen jót derülök. 😀 Csak komolyan érdekelt volna miért ír nekem ilyeneket, aztán még le is tagadja. Vicc az egész, tényleg csak azért nyaggatom mert hülyeséget írt, és még csak azt se tette hozzá hogy elnézést. 😀
58. Főnix3 (válaszként erre: 55. - 55Judit)
2023. febr. 6. 10:14

Rosszul aludtál? Jézusom!

Nézd már meg. Veled ért egyet, de csak az első mondat szól neked, a többit elfelejtette külön az Fi.nek küldeni.

Jártam már én is így! Nem is értem mit pörögsz rá ennyire. Baki csak!

Nézd!


Neked--


"Pontosan ezt akartam én is írni."



FI.-nek


" Már az sincs rendben, nagyon nem, hogy regisztrál, de hogy még fűzi is a csajokat, és teszi ezt hónapokig, az már semmi kétséget nem hagy a szándékai felől. Ilyet CSAK kíváncsiságból nem csinál. Elmondtad különben neki, hogy veled is beszélgetett?"

57. 55Judit (válaszként erre: 53. - VendrinerPiroska)
2023. febr. 6. 08:22
Kit is értesz a mindenki alatt?
56. 55Judit (válaszként erre: 53. - VendrinerPiroska)
2023. febr. 6. 07:57

Ezek szerint csak nekem van olyan egyszerű agyam, hogy kérdésnek feltételezek egy olyan mondatot, aminek a végén kérdőjel van. Kérlek, magyarázd meg nekem ezt a kérdő mondatot:

"Elmondtad különben neki, hogy veled is beszélgetett?"

Ezt a kérdést konkrétan nekem tetted fel. Csak annyit árulj el, mikor írtam én neked azt hogy beszéltem a férjével. Úgy is jó ha megmutatod.😀

55. 55Judit (válaszként erre: 54. - Főnix3)
2023. febr. 6. 07:50
Én nem vagyok ideges. Sőt bajban sem vagyok, ne engem nyugtassál.
54. Főnix3 (válaszként erre: 49. - 55Judit)
2023. febr. 5. 21:37

Nem, én is hibásan írtam. Nem neked szánta a kérdést!

Nyugalom, nincs semmi gond!

53. VendrinerPiroska (válaszként erre: 47. - 55Judit)
2023. febr. 5. 21:27
Tőled senki nem kérdezett semmit. Csupán egyetértettem a hozzászólásoddal. Ez, amint látom, rajtad kívül mindenkinek lejött.
52. Főnix3 (válaszként erre: 51. - Handymandy)
2023. febr. 5. 19:49

Mi együtt dolgozunk. Egész nap együtt vagyunk. Sokszor fürdünk együtt, beszélgetünk.Nyálas, szappanoperás, de nagyon harmonikus a kapcsolatunk.Soha nem volt hangos szóváltás a 12 év alatt.

Mivel rendkívül hanyag és van egy klónja is (11 kisfiúnk), aki szintén ugyanúgy szanaszét hajigálja a levetett ruháit, mint az apukája, néha kiakadok, hogy akkor fiúk lehet összeszedni a koszos ruhátokat mindenhonnan,mosatlan edényeket kivinni, rendet akarok. Tőlem ez a maximum, hogy csípőre teszem a kezem, hogy most, van 5 percetek, és akkor kész a műsor és a fiúk csinálják. Nem kell kiabálnom és nem is tenném. Gyerekkoromban elég volt az erőszak és a kiabálás, szép szóval mindent elérek a fiúknál! :)

A tenyeremből esznek,ők a tenyerükön hordanak.

Mindenkinek ilyen kapcsolatot kívánnék, ha lenne egyetlen egy kívánságom. :)

51. handymandy (válaszként erre: 50. - Főnix3)
2023. febr. 5. 19:35

Ismerős ☺️😉

Egy kezem elég lenne megszámolni hány napot aludtunk egymás nélkül az elmúlt 3 évben.♥️ És nem igazán van olyan program, amit ne együtt csinálnánk. (Kivéve munka, de sokat vagyunk home office is egész nap együtt)

Viszont úgy tudunk egymással üvölteni,hogy szó szerint zeng a ház! 😂😂😂😂

50. Főnix3 (válaszként erre: 45. - C914d3c5e9)
2023. febr. 5. 18:28

Köszönöm. Igen.

Külső szemmel a mi kapcsolatunk beteges. Mi nem vagyunk sokáig meg egymás nélkül. :)Szimbiózisban élünk.

Ami persze nem jelenti azt, hogy olykor nincs kisebb nézeteltérés. :P

49. 55Judit (válaszként erre: 48. - Főnix3)
2023. febr. 5. 18:24
Ez a probléma hogy tőlem kérdezte.
48. Főnix3 (válaszként erre: 47. - 55Judit)
2023. febr. 5. 18:19
Szerintem tőled akarta kérdezni. :D
47. 55Judit (válaszként erre: 46. - VendrinerPiroska)
2023. febr. 5. 18:13
Honnan veszed hogy velem beszélgetett? Ne kavarjál légy szíves! Én nem vagyok fent társkeresőn.
46. VendrinerPiroska (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2023. febr. 5. 17:44
Pontosan ezt akartam én is írni. Már az sincs rendben, nagyon nem, hogy regisztrál, de hogy még fűzi is a csajokat, és teszi ezt hónapokig, az már semmi kétséget nem hagy a szándékai felől. Ilyet CSAK kíváncsiságból nem csinál. Elmondtad különben neki, hogy veled is beszélgetett?
45. c914d3c5e9 (válaszként erre: 41. - Főnix3)
2023. febr. 5. 17:28

"Én szeretem a férjem, ha menthetőnek érezném a kapcsolatunk, akkor is megmenteném, ha a fene fenét enne!


Amennyiben nem, mert szerelmes lesz a férjem, engedném, hisz neki is egy élete van!" - te tényleg szereted a férjed, ezt komolyan mondom. Jó neki, irigylem. 😊

44. temmp (válaszként erre: 41. - Főnix3)
2023. febr. 5. 17:09

Szerintem arról, hogy FI párja addig ül a langymelegben otthon, amíg nem talál mást. Kaja, szex, otthon stb. kinek mire van szüksége megvan.


Én nem mondtam, hogy mindenről a pasi tehet. Ezért kérdeztem FI-t, hogy mióta vannak együtt, veszekszenek-e folyton stb. Lehet sárkány volt már évek óta, lehet nem elég a szex, én nem tudhatom.


És azt sem mondtam, hogy dobja ki. Én azt mondtam, hogy én végig vinném a kamuprofilos játékot, és látni akarnám tisztán, hogymeddig megy el és utána döntenék.

Másrészről én kidobnám, akkor is, ha közösen toltuk el, akkor is, ha vissza szeretném kapni.

És igen, voltam hasonló helyzetben, én 4 év után dobtam ki, pedig életem legnagyobb szerelme volt. Csak hát közben nettó hülyének nézett.

43. handymandy (válaszként erre: 41. - Főnix3)
2023. febr. 5. 17:05

Ezzel a gondolatmenettel értek egyet én is.

6 éves kapcsolatot nem dobunk csak úgy a kukába.

Én szimplán szembesíteném ezzel, tisztába tenném,hogy mit akar tőlem és annak fényében döntenék.

Kiderülhet,hogy valami nagyon nem oké neki, amin még lehet javítani. Lehet csak nem érzi a férfiasságát a kapcsolatban. Vagy valami pluszt akar a szexben..

Minden lehet, de ahhoz szembesíteni kell. Ha egyből menekülőre fogja, akkor felesleges tovább teperni.

42. Babi11
2023. febr. 5. 15:57
Egy beszélgetést megér.
41. Főnix3 (válaszként erre: 40. - Temmp)
2023. febr. 5. 15:19

Hát miről szól?

Kérlek írd le mire gondolsz!

Mikor egy kapcsolat elromlik, akkor arról csak az a fél tehet, aki kikacsingat?

Ha az én férjem máshol keresné a boldogságot, szeretném tudni mit mulasztottam el.

Te nagyon hevesen reagálsz, voltál már ilyen helyzetben?

6 év után, dobtad már ki a "kukába" azt, akit szeretsz?

Én szeretem a férjem, ha menthetőnek érezném a kapcsolatunk, akkor is megmenteném, ha a fene fenét enne!

Amennyiben nem, mert szerelmes lesz a férjem, engedném, hisz neki is egy élete van!

40. temmp (válaszként erre: 39. - Főnix3)
2023. febr. 5. 15:02
FI azt írta hónapok óta ismerkedik. Nálam ez már túl megy azon, hogy legyezgetteti a hiúságát. Az max. pár hét, hogy na jó, elkelek még a húspiacon, és kanosabban esik neki FI-nak. Szerintem ez már rég nem erről szól.
2023. febr. 5. 14:24

Vagy most megijed és megtudják beszélni, hogy hogyan mehetne jobban, a kapcsolatuk.

Félre pillantott, legyezgette a hiúságát, imponált neki a lehetőség, ez kicsit kanosabbá tette, otthon! Mindenkinek jól esik, ha újra férfi, vagy nő lehet a másik szemében, hajlamosak vagyunk kicsit elfelejteni , udvarolni, cirógatni, becézgetni, vagy csak szimplán elmondani a másiknak, hogy mennyire fontos, hogy van nekünk.

38. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 13:35
Akkor csinál egy új profilt esetleg másik oldalon és nem tudsz róla. Ha akarja nem találod meg és csinálja tovább. Aztán dob ha talál mást. Ez megalázó amit veled művel és hülyének néz. 😞
37. 55Judit (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 13:27
Vagy törli a békesség kedvéért, aztán regizik egy másikra, amitől kezdve óvatosabb lesz.
36. temmp (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 13:19

És fel vagy készülve arra, hogy tényleg befejedz?

Mivel eddig tűrtél, nem biztos, hogy komolyan vesz.


Mi van, ha tényleg törli magát, hogy te megnyugodj és amíg nem lesz jobb, addig is legyen mellette valaki, akit használhat és 1-2 hónap múlva újrakezdi csak ügyesebben csinálja?


Csak eltolod a bizonytalant. Én végigvinném kamuprofillal a randiig, vagy szex ajánlatig, attól függően mire harap. Ennél biztosabb nincs. Én ezt kicsit másabb módon, de megcsináltam...

35. c914d3c5e9 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 12:45
Ez lenne a legjobb, amit tehetsz (szerintem).
2023. febr. 5. 12:43

És ha azt mondanám neki, hogy vagy kitörli magát onnan, vagy én befejeztem?, mert nekem ez nem fér bele, hogy tàrskeresőzik mellettem.


Ha azt mondja nem törli magát, akkor nyilván semmi értelme az egésznek, így legalább látnám, folytatnà-e még velem vagy nem 🤔

33. temmp (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 12:36

Igen, abban te vagy a hibás, hogy ezt eltűrted neki.

Ezzel csak magad alatt vágtad a fát. Így sem tartásod, sem becsületed, sem gerinced nincs ő előtte. Az ilyen nőt sajnos hamar lecserélik, mert nem lesz értékes, akivel bármit meg lehet tenni, aki kapaszkodi, aki mindent eltűr az nem értékes.

32. temmp (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 12:33
Azt mégsem mondhatja, hogy nézd cicám, k..ra unlak már, de egyelőre nincs jobb, úgyhogy bújok kicsit, meg maszatolok, meg te vagy a mindenem, meg még azért párszor meg is d..lak és moshatod a gatyámat is amíg valami épkézláb nőt be nem újítok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook