Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan vegyem rá konfliktuskerülő páromat, hogy kiálljon mellettem? Tanácsot kérek... fórum

Hogyan vegyem rá konfliktuskerülő páromat, hogy kiálljon mellettem? Tanácsot kérek... (beszélgetős fórum)


7. CsillagTM (válaszként erre: 6. - Pearl 1985)
2011. márc. 22. 23:39

tudod, én a "beszéljük meg-típus" vagyok. és mivel a barátnőm 200 km-re van (a bizalmas és legjobb), így itt teszem. meg úgy gondolom, idegenek messzebbről esetleg reálisabban, racionálisabban látják a dolgokat.


mindketten balhésak vagyunk, ilyen a természetünk. én sokszor kicsit, ő kevesebbszer nagyobbat robban. ennyi.


azért köszi a hsz-t.

2011. márc. 22. 19:29

Háát ahogy olvasom ezt a fórumot meg minden szerintem ha már az esküvő előtt ilyen nagy problémának véled ezt a dolgot,hogy fórumot is nyitsz akkor 2 ok lehet.

Vagy nincs akivel megbeszéld (barátnőd)

Vagy olyan belső félelmed aggályod van,....akkor ne is legyél feleség.

Szerintem neked igaz barátnőd nincs.

Tuti hogy Te vagy a balhésabb kettőtök közt te vagy a robbanékony.

Csak nehogy papucs férjet csinálj a csávóból,abból van elég. Vagy ki akarod idegelni még az esküvő előtt?

Sőt még azt is megkockáztaom,hogy társaságban sem nagyon vagytok,mert ott sokat lehet ám tanulni

De ez az én véleményem.

5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Hamyka)
2011. márc. 22. 18:49
köszi:)
2011. márc. 22. 01:49

remélem kiáll már melleted ill ki fog melleted állni a párod :)


bizok benne és sok sikert!!

2011. márc. 17. 10:13

válaszolok negytek egyben (és nagyon köszi a hsz-eket!)


- gyerek téma: igen, nekem is nagy félelmem, már mondtam is neki, h így nem lesz jó


- hiszti: annyira nem preferálom, így is épp eleget vagyok nyűgös:)


- belebeszélés: igen, ez működhet


amúgy tegnap beszélgettünk vagy egy órát. elmondta, h őt mi zavarja (ne szóljak bele én se a szülei dolgaiba, meg h már tökre rágörcsöl minden rázós szitu előtt, h balhé lesz), elmondtam én is (álljon ki mellettem, ill. szülei miért nem kezelnek minket önálló felnőttként). jó volt. beszélgetés, nem vita (bár az elején csillapítanom kellett, h ne beszéljen olyan feszülten). azt mondta, oda fog figyelni rá. úgy beszéltük, h mindig addig beszélünk, amíg egyezségre nem jutunk, elmondja, ha vmivel nem ért egyet. és h ha valami "szülős" dolog, akkor eldöntjük azt is, h nekünk mennyire fontos, és a szerint képviseljük a véleményünket. szóval mindent részletesen megbeszélünk.


jó volt...

2. 40163fd81d (válaszként erre: 45. - CsillagTM)
2011. márc. 16. 21:35

Talán nem törékenyebbnek kellene lenned,hanem kicsit rugalmasabbnak.....amiket írtál,azok nem a világ vége!:)


Persze tudom mennyire idegesítő ,ha beleszólnak bizonyos dolgokba,de azért nem dől össze a világ ,ha néha enged az ember kicsit:))


Láttad azt a filmet ,amiben JeLo kontra Jane Fonda van ugyanebbe a helyzetbe?:))

Szenzációs,és tanulságos is,nézd meg....a címe nem jut eszembe sajna:)

2011. márc. 16. 19:30

Ha bele beszélnéd a dolgokat?

Pl. Olyan jó szívem hogy te nem vagy olyan mint xy, mert annyira jó hogy meg védsz a szüleid előtt.

Mi lenne velem nélküled, nem is tudom hogy lenne az esküvőnk olyan csodás ha te eddig is nem álltál volna ki az el képzeléseink mellett. Nagyon nehéz nekem a szüleiddel szemben mert kicsit félek tőlük, csak is azért vagyok nyugodt mert te meg védsz. Biztos volt már valami kicsi dolog amibe bele lehet kapaszkodni, ha nincs akkor meg előre beszéld bele hogy legyen. Azután abba az egybe kapaszkodva lehet lépni tovább. A múltkor is mikor megvédtél olyan boldog voltam, éreztem én már akkor is amikor meg ismertelek, tudtam te mindig ki állsz értünk, veled örökké boldog leszek. Tudod ha valakinek gyakran mondogatjuk hogy hülye előbb utóbb az lesz, beszéld bele hogy ő maga biztos. Csak vigyázz nehogy azután téged is le radírozzon:DDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook