Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A pí víz hatásai fórum

A pí víz hatásai (beszélgetős fórum)


14. gabylala (válaszként erre: 13. - 6ee0ffb012)
2013. ápr. 2. 14:23

A tapasztalat a legjobb "csoda". Egyébként ajánlom figyelmedbe Dr. Fülöp László: Az életvíz története és az Életenergia c. könyveket.

A könyvekben több tesztet is írnak, sportolókkal, állattenyésztés, növénytermesztés, kórházi tesztek.

A környékünkön most lesz az első év, hogy néhány gazdálkodó kipróbálja a technológiát a növénytermesztésben.

Egyébként ha csak azért iszod, mert kellemesebb mint a csapvíz, már akkor is nyertél.

Nekünk több száz vevő számolt be pozitív tapasztalatokról. Az embereknél lehet szubjektív vélemény. A növényeknél ez nem hit kérdése, vagy jobb vagy nem....és jobban, szebben fejlődnek.

2013. ápr. 2. 13:19
Én is veszek néha,de mivel szinte ingyen van,el nem tudom képzelni,hogy mi lenne benne a csoda.Iszom,mert valóban kellemesebb,mint a csapvíz.Mert pl az oxigénnel dúsított víz literje több szár ft,ez meg nálunk 40ft/liter.
2013. ápr. 2. 12:43
16 éve csak ezt isszuk, ezzel is főzünk. Nemrég nyitottunk egy üzletet is. A tapasztalatunk az, hogy aki egyszer elkezdi fogyasztani, utána más vizet mér nem vagy csak ritkán fogyaszt. A gyerekek imádják. Vannak olyan vevőink akinek a gyerekei azóta "leszoktak" a cukros üdítőkről, coláról maguktól és ezt a vizet kérik.
2012. júl. 30. 10:33

Sziasztok!


tudom, regi a forum, erdeklodnek, hogy isszatok-e a tovabbra is a pi vizet, ill. valaki uj meg, tapasztalatok?

2009. jan. 3. 19:01

Sziasztok!


Ti még mindig cipelitek a vizet. A Nikken -nek van egy otthonra való készüléke amin át kell folyatni a vizet és megtisztítja, kb 9 féle dologtól pl. gyógyszermaradványok, klór stb. Lehet kapni hozzá egy optimalizálót, amely oxigénnel dúsítja, és ásványi anyagokat rak bele. Az íze csodálatos, simulékony, egy pohár után máris kívánod a másik pohár vizet. Csak ajánlani tudom. Nem kell cipelni, te állítod elő a tisztított vizet. Érdeklődjetek utána. Ha érdekel benneteket meg tudom adni a forgalmazó nevét akitől én is vettem.

9. 74f3af788d (válaszként erre: 8. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 31. 22:45

:DDDDDDDD az sem rossz :DD


nekem van itthon külön szűrőm, amin a normális vizet folyatom át :))) ha más, aki azt issza nem szőrösödik, akkor én sem fogok, csak még tisztábban jutok hozzá :)))

2008. aug. 30. 21:29
Biztos FOFÓ van benne! :D :D :D
7. Arid
2008. aug. 29. 11:37
:o) hát ez az, hogy azt mondják, hogy kiszűrik....de akkor a "mellékhatás" mitől lehet? ráaásul csak keveseknél...:O(
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 5. - Arid)
2008. aug. 29. 10:52

Ilyen még én sem hallottam, hogy valaki kiszőrösödött tőle, pedig évekig ittuk mi is.

Ezek a víztisztítók kiszűrnek minden szennyeződést a vízből, még a hormonokat is, ettől biztosan nem leszel pasi :)

5. Arid
2008. aug. 29. 10:48
Nem hülyeség. Olyan véletlen nincs, hogy éveken át csak akkor szőrösödöm, amikor iszom. És mot mesélte egy ismerős is, hogy Ő is ezt tapasztalja. Több forgalmazónál, legalább 4nél vásároltam már, szóval, biztos, hogy nem manipulálják így a vízet, ahogyan írod, de nem rossz "ügyfélszerzési" ötlet a kozmi székbe. :)) meg direkt pí vizes boltba is vettem, ahol jóformán más nincs is.....:O(( remélem, nem azért szőrösödöm, mert növeli a ffi hormon termelődésem...O((
2008. aug. 29. 10:42

ez hülyeség!! én egy éve iszom és nincs semmi ilyen tünetem :DDDDDDDDDD ne röhögtess!!!!


nem lehet, hogy ahol veszed vannak kozmetikus benfentesek, akik direkt szőrnövekedőt tettek a vízbe, hogy több legyen a forgalmuk a kozmetikában szőrtelenítés-ügyben???? :DDDDDDDDDD

poén lenne, de akkor is :DDDDDDDD

3. Arid
2008. aug. 29. 10:38
Nekem és másnak is erősebb lett a szőrünk több helyen...pld láb, hát...-.már többször próbáltam pí vízezni, több éven át időszakosan (egy-egy időszak több hét) és több forgalmazótól vásárolt vízzel és mindíg ugyanez történt, elkezdtem szőrösödni ....más is tapasztalja ezt...Az egészséges, hogy olyan a lábam, mint egy ffi-é majdnem (szőrügyileg)? Miért lehet ez?
2008. aug. 29. 10:09
Nem okoz. Teljesen tiszta, a szervezetben feloldja és kimossa a lerakódott szennyeződéseket. Az immár tiszta test pedig jobban tud a saját feladataira koncentrálni és beindulnak az öngyógyító mechanizmusok, erősebb és egészségesebb haj, köröm, bőr, stb.
1. Arid
2008. aug. 29. 10:04
Mitől lehet az, hogy a pí víz erőteljes szörnövekedést ( hajat is) okoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook