Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A párom rettentő vékony!!! (Férfi) Mit javasoltok, hogy tudna nőni, izmosodni? fórum

A párom rettentő vékony!!! (Férfi) Mit javasoltok, hogy tudna nőni, izmosodni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 25. - Lestrange)
2011. jan. 14. 13:05

Ok, van még egy ötletem. Menj be pl. a Láng Sport valamelyik üzletébe és beszélgess el az eladóval. Még jobb, ha a párod is megy. Ott tudnak nektek szakmai tanácsot adni, hogy mivel érdemes neki kezdeni és segítenek az eszköz választásában is természetesen.


De továbbra is tartom, hogy egy pár órát rá kellene szánni egy edzőre. Nem feltétlenül kell hozzá nyelvtudás, ezt úgyis "utánozni" kell. De ha elkíséred átbeszélni a dolgokat, akkor nyelvi probléma se lenne (nem kell ahhoz neked edzeni).

25. Lestrange (válaszként erre: 21. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. jan. 14. 12:31
Na igen, de a mi esetünkben ez azért nem egyszerű, mert a párom nem beszél magyarul! :) Ezért gondoltam, hogy az interneten megszívom magam tudással, és átadom neki. Most kézi súlyzókkal dolgozik a pincében, tervezem meglepni fekvenyomóval, az nem olyan drága. Az hasznos, gondolom?! A táplálkozás... hajjaj! :) Van, hogy egész nap nem eszik, aztán esz valami turmixot, a gyúrás előtt, szóval nem tudom, hogy jól csinálja-e vagy sem.
24. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 22. - Kira88)
2011. jan. 13. 19:02
Lehet azt is, csak kérdés, hogy mi a cél.
23. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 20. - Corby)
2011. jan. 13. 18:54

Az a helyzet, hogy mindegy, hogy egy kezdőnek mindenképpen ajánlott az alapokat egy gyakorlattal rendelkezőtől elsajátítania. Persze, nem árt, ha valaki nem csak gyakorlott, de jól is csinálja és tud segíteni abban, hogy a párod helyesen sajátítsa el a mozdulatokat. Ellenkező esetben többet árthat magának, mint használ, adott esetben sérüléshez vezet.


Tipp: A naturál építők között néznék szét (először a neten).

22. Kira88
2011. jan. 13. 18:51
Szerintem nem kell rögtön testépíteni és táplálék-kiegészítőket beszedni. Kezdetnek nem rossz valami állóképességi sport választása, mint a futás vagy az úszás.
21. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 19. - Lestrange)
2011. jan. 13. 18:44

Érdemes szétnézni itt az étrendek között:

[link]


Ami szerencsés lenne, felkeresni egy olyan edzőt, aki találkozott már hasonló esettel és eredményesen dolgozott a delikvenssel.


Mondjuk nem árt az egészhez egy kis lelkesedés, mert egy a férjednek legalább olyan nagy kihívás pár kilót felszedni, mint másnak a fogyás. Valószínűleg nem egyszerű, különben nem lenne téma:)

20. corby (válaszként erre: 17. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. jan. 13. 14:50
Értem,és milyen étrended ajánlanál?Vagy az edzést hogy kezdje el?
19. Lestrange (válaszként erre: 17. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. jan. 13. 14:46
És egyébként milyen étrendet kellene neki összeállítanom? Nem kell, hogy izomkolosszus legyen, de 180 centihez az 55 kg... Úgy néz ki, mint egy etióp...
18. Lestrange (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2011. jan. 13. 14:43
Igazándiból most vettünk neki súlyzókészletet, hátha azzal valami történni fog!
17. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 4. - Corby)
2011. jan. 13. 14:28

Hájból nem tud izmot csinálni, nincs olyan, hogy átdolgozza.


Különböző testalkatú emberek vannak. Így nem mindenkiből lehet izomkolosszus, de itt nem is ez a cél (ha jól értem:))


Izmosodni csak a megfelelő fehérjebevitel és edzés mellett tud valaki (kivétel a tinik, nekik meg ülve is, ha megfelelő az étrendjük).


Vagyis fehérjedús étrend megfelelő mennyiségben és minőségben, valamint edzés.


A pasik se mind vannak odáig a súlyzós edzésekért, de sajnos ez az egyik leghatékonyabb formája az izmok növelésének.


Viszont bármilyen furán is hangzik vannak ennél sokkal kevésbé közismert formái az izmosodásnak. Ilyen például a jóga és a harcművészetek egyes ágainak célirányos gyakorlatai (talán hallottatok Bruce Lee sajátos edzéseiről).



Úgyhogy van miből választani személyiséghez, temperamentumhoz illő mozgásformákból, de mindennek alapja a kaja és bár az edzés elengedhetetlen, de sokkal kevesebb függ tőle, mint elsőre gondolnánk.

16. a14deb9047 (válaszként erre: 15. - Lestrange)
2011. jan. 13. 14:15
Úszni esetleg nem tud eljárni?
15. Lestrange (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2011. jan. 13. 14:14
Én meg eszem a sárgarépát salátával. NEM IGAZSÁG! Egyébként 27 éves lesz idén, iszonyatosan stresszes. Szerintem ez is közre játszik.
2011. jan. 13. 14:12

Egyébként főleg fiatalabb korban a szervezet szinte minden energiát eléget, vagy majdnem még többet. Lehet alkati kérdés is.

Akkor ő reggelizhet szalonnás rántottát 10 tojásból, ebédre a gulyáslevest 20 palacsintával, a vacsorát meg már nem is merem mondani.

13. corby
2011. jan. 13. 14:06
Én is próbálok a lehető legfinomabb és laktatóbb ételeket főzni,eszik is,de sztem ehetne többet.Ő nem látja magát olyan vékonynak.Pedig tényleg gebe,én a nagy fenekemmel....:) Hát mi is jól nézünk ki.:S
2011. jan. 13. 14:03
Az én férjem is elég sovány volt. 2 méter és 80 kg. Nem tettem mást csak finomakat főztem. Rengeteg egészséges kaját, zöldséget is, mindent....Saját kenyeret sütök azt is imádja. Most 100 kg. Most néz ki jól, nem sovány és egyáltalán nem kövér. Még mindig inkább a vékony szó a jellemző rá.
2011. jan. 13. 14:03
Amennyire csak lehetséges Angliában, ő a magyaros ételeket szereti, legyen az tükör tojás, sült krumpli, pörkölt, fasírt, gulyásleves. Édességet pedig még nem is eszik.
2011. jan. 13. 13:58
Az én párom 180 centi és szerintem most már alig 55 kiló. Viccesen nézünk ki együtt... De őt nagyon zavarja. És eszik rendesen. Legalábbis ezt mondja, nem tudom, mikor nem találkozunk, akkor eszik-e. De hát gondolom igen.
2011. jan. 13. 13:56

Súlyt kellene emelnie (kariomozgást ne csináljon) és ihatna fehérje-turmixot mellé,de jól meg kell nézni milyet,mert sok az egészségtelen,nem természetes cucc.

Ezzel a módszerrel tuti lehet hízni,és az mind izom lesz :)

2011. jan. 13. 13:56
ha rendesen eszik, és mégsem marad meg rajta semmi, akkor a felszívódással is baj lehet (emésztési probléma, stressz)
7. corby (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. jan. 13. 13:54
És hogy hízott fel?AZ én férjem 32 éves,és ki vannak a bordái,igaz Ő nem edzeni.
2011. jan. 13. 13:52
4 évvel ezelőtt a fiam 24,5 évesen bár 173 cm magas volt, csak 59 kg. Igaz, középső csoportos korától sportolt (tornázott, karatézott, úszott, asztali teniszezett). Jelenleg 70 kg, kiegyensúlyozott életet él, sokat dolgozik, néha edz. (És ahogy a fényképén is láthatod, jól néz ki alakra is, főleg ezen az óceán parti felvételén).
2011. jan. 13. 13:52

[link]


Innen nagyon sok hasznos dolgot el lehet lesni!

És ne ilyedj meg!Nem csak hivatásos sportolóknak van ez az oldal!:)

2011. jan. 13. 13:51
Erre én is kíváncsi vagyok,ugyanis az én férjem is nagyonvékony.Az orvos 10 kiló hízás javasol.MOst állandóan etetem,kb 1 hónapja,de még nem hízott csak fél kilót.174 cm,és most 59 kiló.Izmososdni én legalábbis úgy olvastam csak akkor tud ha van miből,tehát ha nagyon vékony bizots nem tud izmosodni,sztem nem árt akkor hízni előtte hogy át tudja dolgozni izommá.De biztos lessz aki ezt jobban tudja hogy hogy működik.
2011. jan. 13. 13:51

A kondiba járás sokat segíthet.

Mondjuk az én ismerőseim szinte kivétel nélkül ittak valami turmixot is mellette. De nem tudom, az mennyire egészséges, erről nincs infom.

Egyébként egyen még sok fehérjét.

2011. jan. 13. 13:49

Súlyzókkal kellene edzenie!

mellette nemtom miket isznak a sportemberek...fehérjeturmix, vagy vmi ilyesmi...

2011. jan. 13. 13:47
A párom rettentő vékony!!! (Férfi) Mit javasoltok, hogy tudna nőni, izmosodni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook