Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom kettőnkön gondolkozik és ez nem jó hír. Mit tegyek? fórum

A párom kettőnkön gondolkozik és ez nem jó hír. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 1. 14:01
Hát nem könnyü, de igyekszem. Ezért meglepem: rizsfelfújtat készítek neki, én aki csak elméletben tudok főzni!
2010. júl. 1. 00:44
Remélem sikerült valami okosat kihámozni ezekből az írásokból,de a legjobb megérzés ha a szívedre hallgatsz.Úgyis az lesz a jó amit te gondolsz,ha szeretitek egymást akkor minden mindegy.:):)
2010. jún. 30. 21:44
Köszönöm a tanácsokat! Próbálok kedves,odaadó, türelmes lenni. Remélem elég lesz. Szeretem
34. agis (válaszként erre: 28. - Éffi85)
2010. jún. 30. 21:14
Ne faggasd. Hagyd, hogy magától mondja el a dolgokat. Minnél többet kérdezel, annál többet hazudnak neked.
2010. jún. 30. 21:13
Szerintem örülnöd kéne hogy minden jót megakar teremteni :) csak ezt persze nem így kéne intézni hogy kihagy esetleg dolgokból és nem foglalkozik veled! Amugy meg ha külföldre menne és lenne egy biztos helye kialakítana dolgokat akkor te is mehetnél utána :) szerintem légy türelmes kedves odaadó :) igazábol nem nagyon tehetsz semmit ez ellen.. talán próbáld meg ellazítani :P :) gyertyák stb..
32. cbe267d9cf (válaszként erre: 31. - Éffi85)
2010. jún. 30. 21:04

hidd el, ha tényleg Ő a te embered, hozzád jön vissza!!! Az enyém is visszajött... :)) Ha meg nem ő az, akkor jobb megtudni, akkor is ha fáj! Remélem, happy end lesz a vége! :)

Köszönöm, Bobomat imádom! :)

31. Éffi85 (válaszként erre: 30. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 30. 16:34
Kicsit rosszul esik, de biztos igazad van. Megpróbálok nem nyüzsögni. Bizonytalan vagyok. Köszönöm a tanácsodat. Egyébként gyönyörű Bobod van. Szépek vagytok!
30. cbe267d9cf (válaszként erre: 28. - Éffi85)
2010. jún. 30. 16:16
Értem én, hogy mindenáron "segíteni" akarsz. De a segítség az, amit a másik szeretne. Adott esetben, ha ő úgy érzi, hogy ezen egyedül kell átrágnia magát, akkor egyszerűen azzal segítesz, hogy - bármilyen nehéz is - nem faggatod. Hagyd, hogy megvívja a saját meccseit, helyette nem tudsz okos lenni. Ha ő valamiért így látja jónak, vagy ilyen a természete, akkor úgysem segítség, hogy nyüzsögsz meg tudni akarsz mindent. Esetleg azt említsd meg neki, hogy NEKED bizonytalanságot okoz, ha nem tudod, hogy mivel hol tart, és hogy te ettől rosszul érzed magad. Kérd, hogy ebben segítsen ő neked (a pasik úgyis szeretnek segíteni az elanyátlanodott hölgyeken... :)), hogy te jobban tudj tervezni.
29. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Éffi85)
2010. jún. 30. 15:49

Hat azt nehez megmondani hogy mit tegyel ?

Ezt valojaban csak Te tudod,erzed !

Viszont az anyagi biztonsag minden embernek nagyon fontos , meg akkor is ha erröl nem beszelnek !

28. Éffi85 (válaszként erre: 27. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 30. 15:45

Nem értesz. Én engedem, sőt segítenék is neki. Egyenlőre én nem mennék vele, mert én nem vagyok elég bátor, hogy a biztos munkámat itt hagyjam.

Nekem az fáj, hogy csak találgatni tudok, hogy hol tart a projekttel. Nem mond semmit, ha kérdezek nincs válasz. Látom örlődik, nem engedi, hogy segítsek. Néha nehezen viselem, hogy ittvan, de közben mégsem. Ezért gondolkozik azon, Nekem hogyan lenne jobb.

27. cbe267d9cf (válaszként erre: 16. - Éffi85)
2010. jún. 30. 12:49

De ki akar helyetted dönteni? Ő próbál valamiféle egzisztenciát teremteni, ami tök normális egy pasi esetében. Vagy Te majd segélyből szeretnéd a gyerekedet nevelni, meg fillérezni a boltban, hogy a GYESből jut-e a gyereknek még joghurtra is? Ha nem, akkor légy türelmes, semmiről nem késtél le. A pasid részéről szerintem korrekt, hogy nem akar a bizonytalanba vinni. Ha TE nem tudsz nélküle létezni, és vele akarsz menni, az a TE döntésed nem az övé. Mindenki döntsön a saját részéről (a pasid menni- nem menni témában, te meg a várni vagy maradni témában), aztán üljetek le és beszéljétek meg újra. Ha most visszatartod, akkor vagy belekeseredtek a kapcsolatba, és haraggal váltok el évek múlva, vagy együtt maradtok, de egy életen át hallgathatod, hogy miattad nem próbálhatott szerencsét. Ha ő a párod, akkor úgyis hozzád jön vissza, akkor is, ha egy időre kimegy. Ha meg nem ő, akkor nem jobb mielőbb külön menni, és esélyt adni egymásnak? Persze, ez vonatkozik arra az esetre, ha tényleg ezen töri a fejét.

Ha az egész csak ürügy arra, hogy "megszabaduljon" tőled, akkor meg jobban jársz, ha elmegy.

Egyébként meg szerintem igenis normális, hogy vannak egy férfinek életszakaszai, mikor nem a szerelme az első, hanem az egzisztencia megteremtése. Persze, mi nők ezt utáljuk, kiköveteljük, hogy mi legyünk az elsők. Aztán mikor nincs később pénz (pl mikor gyeden vagyunk és kiszolgáltatottak leszünk anyagilag a párunknak), akkor az már nem elég, hogy mi vagyunk az elsők, akkor jól számonkérjük a pasin, hogy bezzeg ő még erre sem volt képes, hogy rendesen kereső állása legyen (és arra már nem emlékszünk, hogy ki volt az aki hisztizett és duzzogott, hogy nem ő az első)...ez meg a tipikus inkorrekt női viselkedés.

26. andi6020 (válaszként erre: 11. - Ilcsi33)
2010. jún. 30. 00:37
Miért kiabálsz?
25. 1eb84e4bad (válaszként erre: 24. - Éffi85)
2010. jún. 29. 22:35

úgy, hogy segítesz neki. csak így megy.

különben maradzs a másodikon. támogasd!

2010. jún. 29. 22:13
Hogyan lépjek az első helyre?
23. Éffi85 (válaszként erre: 21. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 29. 22:12
Megpróbálom, remélem segíteni fog.
22. 1eb84e4bad (válaszként erre: 20. - Éffi85)
2010. jún. 29. 22:12

ez a szöveg mondjuk tuti kamu:-)

ne féltsen téged.

És ha csak a második helyen állsz, az is gáz. álljatok első helyen TE és az anyagi biztonság. Ketten, együtt.

21. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Éffi85)
2010. jún. 29. 22:10
segíts neki. Bújd te is, és találjatok együtt valami jót.
2010. jún. 29. 22:01
Miért kell azzal takarózni, hogy engem félt és ezért gondolkozik? Még ő azt is tudja, hogy én úgyse szakítanék.
19. Éffi85 (válaszként erre: 12. - Agis)
2010. jún. 29. 21:38
Sajnálom, hogy nem derült ki. Már később leesett. Ebből a szemszögből igazad van.
18. agis (válaszként erre: 14. - 3521a947d3)
2010. jún. 29. 21:36
Miért megalázó, ha valaki logikusan, szisztematikusavn végiggondolja a kapcsolatát? Ha értékel, elemez?
17. Zeusz33 (válaszként erre: 1. - Éffi85)
2010. jún. 29. 21:36
Picit féreértettem bocsi!!
2010. jún. 29. 21:34

Én mennék vele, de ez sok mindentől függ. Az biztos, ha mennék nem tőle szeretnék függni.

Igen sajnos ez a probléma, hogy megint helyettem akarnak dönteni, amit nehezen viselek.

15. Zeusz33 (válaszként erre: 1. - Éffi85)
2010. jún. 29. 21:33
Én nem is gondolkodnák a helyedben a második helyen álsz,akkor van aki nálad fontossabb.Keress olyan embert akinèl az első és egyettlen vagy!
2010. jún. 29. 21:28

Ha én tudnám azt,hogy gondolkozik kettőnkön, akkor már én nem akarnék tőle semmit.

Ez olyan megalázó...te meg szegénykém várod,hogy nagy kegyesen hogyan dönt?

13. kisj
2010. jún. 29. 21:27

Ha nekem egy pasi azt mondaná, hogy nála csak a második helyen állok, akkor igencsak elgondolkodnék.

Hogy az anyagi biztonság hogyan jön össze a szerelemmel -mint érzéssel-, azt meg még annyira sem értem?!

12. agis (válaszként erre: 6. - Éffi85)
2010. jún. 29. 21:18
Ebben a hozzászólásodban nem ezt írtad, hogy támogatod.
2010. jún. 29. 21:17
NA KI NEM SZERETNE TÖBBET KERESNI.MA NAGYON SOK MINDENKINEK GOND HOGY KEVÉS A PÉNZE,DE EZ NEM JELENTI AZT HOGY TÉGED MÁSODLAGOSAN SZERET,NEKED PERSZE VELE EGYÜTT KELL LÉPNI,ÉS HA ARRA DÖNT HOGY MENNI KELL VELE HÁT MENJÉL,HA EZ ÍGY NEKI NEM JÓ,NA AKKOR VALAMI MÁS A BAJA...NEM PEDIG A PÉNZ.
10. Éffi85 (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. jún. 29. 21:15
Én támogatni probálom, megbeszélni vele a dolgokat. Bármit kérdezek, érdeklődök nem válaszol. Nem akarom, hogy újra belebukjon,mert már sokba van neki. Az esik rosszul, hogy látom problémája van de nem beszéli meg velem, de eröltetni se akarom. Tehetetlen vagyok.
9. agis (válaszként erre: 6. - Éffi85)
2010. jún. 29. 21:05

Miért gyötröd? A legtöbb férfienk fontosabb mindennél az, hoyg bebizonyítsa, képes egyedül is eltartani egy családot. Ezt inkább értékelned kellene, mintsem piszkálni miatta. Agilis, és nem ül a fenekén, közben sajnáltatja magát.


Szerintem te túl gyerekes vagy, ha tényleg duzzogsz a kitörési próbálkozásain.


Megsúgom, én is szoktam a pasimon gondolkozni, és ez nem pejoratív.

8. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Éffi85)
2010. jún. 29. 21:04
Inkább örülj, hogy ilyen. Nem egy elveszett pasi:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook