Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A munka beteggé tesz? fórum

A munka beteggé tesz? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 21. 21:03
Még nem vagy kint, majd ha megszunik a jogviszonyod. Utana is sok ido lesz, mig megnyugszol. Nyugi, mostmar lassan szabadulsz, csak elore nezz!
2022. máj. 21. 19:02

Táppénzre írattam magam, így már nem kell bemennem dolgozni.

De nem vagyok jobban,egy cseppet sem .

Sőt...nincs kiút ebből???

2022. máj. 21. 19:01
.
27. semleges (válaszként erre: 25. - Hjuz3)
2022. máj. 17. 10:25

Váltani kell, nincs mese. Semmi ne ér annyit, hogy az ember tönkre menjen. Utána meg majd jönnek a betegségek. Ami nem jó, ami rombol el kell engedni. Muszáj. A lelki békénk és a jó közérzetünk miatt.

Mindenkinek sok sikert kívánok.

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi "lelki sérült" ember van és főleg egy munkahely miatt.

26. ildi992 (válaszként erre: 24. - New(l))
2022. máj. 16. 19:41
Valamiből meg kell élni. Az önérzetből nem lehet. Az is igaz, hogy nagyon nehéz elviselni, amikor sose lehetsz elég jó. Én most azt az utat választottam, hogy kitartok ha még bele is halok akkor is. Elég volt, hogy minden munkahelyen ahol voltam, ment az egymás ( kinyírása, egymás alá tevése) Mivel én hagyom magam, mert nem megyek neki a másiknak igen nehéz helyzetbe kerültem. De megpróbálom úgy felfogni, hogy dolgozni megyünk oda, nem nem barátkozni. De aki barátra lel, az szerencsés. Másik műszak, egyik kollegájának mondtam, hogy jó munkát, a válasza azvolt, hogy baszodj meg! Ez az alapstílus. Mindenért nekimennek az embernek. De valamiből élni kell. Kiakartak rakni, de a főnőkség azt mondta ameddig nincs panasz a munkámra a jellemért nem raknak ki. Egyrészt jól esett, másrészt milyen jellemért? Hogy nem állok be a piszkálódó emberek közé? Én itt A-tól Z-ig már minden voltam. Mivel nem találtak úgymond rajtam fogást, most úgy látom vagy megbarátkoznak velem, vagy ők készülnek ki. Nagyon sok ősz hajszálam keletkezet... Szüleim nincsenek, albérletbe vagyok. Hiszem azt, hogy a karma mindenkit utolér. Először nagyon haragudtam rájuk, mivel szerintem én nem adtam okot nekik, csak szimplán nem vagyok szimpatikus nekik. Mostmár ott tartok, amit régebben is kérdeztem az égiektől. Mi az a szeretet? Hát megmutatták. Amikor a neked ártó, és bántó embereket is szeretni tudod. Bár nekünk nem kell keretszthalált hallni, de szeretnünk kell a nekünk ártó embereket. Igen nehéz lecke ez. Nem csak azokat kell szeretnünk aki minket szeret. Iszonyatosan mély tartalma van ennek.
25. Hjuz3 (válaszként erre: 22. - Semleges)
2022. máj. 16. 18:56

Valóban nem.

Én 7 éve dolgozom így és az utóbbi egy évben tönkre mentem.

Bezárva öreg emberekkel egész nap semmi munka ........ kezdek megőrülni.

24. New(l) (válaszként erre: 22. - Semleges)
2022. máj. 11. 10:36

Nem bizony, de ha valaki hajlamos a maximalizmusra és/vagy önkritikus, esetleg maga a munkahely érezteti vele, hogy nem elég amit nyújt (vagy egyéb más nyomásgyakorlás), először magában keresi a hibát. Próbál még jobb lenni, erőn felül teljesíteni, aztán mégsem lesz sosem elég. Én voltam ilyen helyzetben, akik ismerték a körülményeket, csak hüledeztek, hogyan húztam ilyen sokáig. Hát úgy, hogy teljesen leamortizálódtam pszichésen, testileg-lelkileg.

Aztán ott van, hogy nincs más munkalehetőség, nincs tartalék, egyebek. (Nálam ez szerencsére nem játszott.)

Úgyhogy én sajnos értem, miért lehet ebbe beleragadni, viszont óriási lecke volt, hogy soha a büdös életben többet ne rendeljem magam fölé a munkámat. Lassan az a gond, hogy hosszabb időre megtapadjak valahol, mert nagyon nehezen viselek már el dolgokat.🙄

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Semleges)
2022. máj. 11. 10:00

Nem ezt már jó ideje érzem.

Egyre mélyebbre kerültem.

Aznap mikor beültem a kocsiba és megindultam,sokkal jobb volt minden .

Másnap mikor hívtak akkor zuhantam ilyen mélyre

22. semleges (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 09:40
Persze, hogy élni kell valamiből. De a helyzet, hogy beteggé tesz és kibirhatatlan nem egyik napról a másikra alakul ki.
2022. máj. 11. 09:39
Jól tetted, tudom nehéz, de a legjobb döntést hoztad. Irasd ki magad táppénzre. Dokinak mondd el, hogy kivagy idegileg, meg fogja érteni.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Semleges)
2022. máj. 11. 09:27
Mert valamiből élni kell de inkább nem eszek.. nincs új munka még de is érdekel
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2022. máj. 11. 09:26
Leesett közben 😬
18. andi6020 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 09:05
Gondolom a fórumcímre válaszolt.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Törpilla)
2022. máj. 11. 08:26
Mit nem?
16. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 08:21
Rögtön keresd a háziorvost. Mondd meg kerek perec, hogy rosszul vagy, ez a helyzet van, segítséget kérsz és tp-re szeretnél menni. Majd lehet, hogy be kell jelentkezni lelki gondozóba. Ott beszélgetsz egy jót, lehet hogy kapsz hasznos tanácsot is. Ha kell szorongás csökkentőt is felírnak, bár én annak ellene vagyok, de ez magánvélemény.
15. tien (válaszként erre: 12. - Semleges)
2022. máj. 11. 08:20

Én sem vártam meg , hányingerrel mentem dolgozni anno.

Majd ,mikor nem akartak a cellából kiengedni pisilni,fogtam és felmentem az öltözőben ,összepakoltam és hazamentem.Táppénz ,felmondás.

Anyátokkal szórakozzatok ,mi az hogy wc nem mehet az ember?

Ez kb.12 éve volt,nem tudom változott e a helyzet annál a cégnél .

2022. máj. 11. 05:23
Nem
2022. máj. 11. 05:02

Mindenképp táppénz.

Érteme sincs így bemenni.

2022. máj. 11. 01:41

Betegállomány. Be ne menj így.


Annyi munkahelyi "roncs" van. Miért kell addig várni míg belebetegedtek? Nem értem.

11. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 21:59
Irasd kiagad tappenzre!!! Igy is ketyeg a felmondasi ido!!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. máj. 10. 21:41

Köszönöm

A rögöt mit jelent ?

Rögtön?

Szó szerint, beültem az autóba és mintha kicseréltek volna

9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 21:38
Ha rögöt jól voltál akkor igen, az okozta. Jó döntést hoztál.
2022. máj. 10. 21:13
Van remény, köszönöm
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 21:13
Ha a munkavállaló mond fel a munkahelyén 2022-ben, akkor a 30 napos felmondási idejével ugyan alapvetően a munkáltatója rendelkezik, azonban ebbe a 30 napba beleszámít a betegszabadság, a táppénz illetve a szabadság és a fizetés nélküli szabadság ideje is.
2022. máj. 10. 21:06
Lehetséges ilyenkor?????
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 20:53
Menj el betegállományba.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 20:52
Ha ennyire stresszel ez a helyzet, menj tp-re.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. máj. 10. 20:51

Nagyon sajnálom ezt biztos szörnyű lehetett!!!.

Remélem felépüktèk🙏

Nekem is most nagyon szörnyű úgy hogy nekem nincs is gyerek és igen anyám itt van mellettem mert látja rajtam hogy tönkre mentem a házból nem merek kimenni ,a teraszra nem merek kimenni.

tudja hogy ha egyedül lennék nekem végem lenne nem tudom hogy fogom kibírni ezt a két hetet nem tudom őszintén és család attól fél hogy csinálok magammal valamit hogy ne kelljen erre a két hétre meg elmennem dolgozzak ennyire durva ez a munkahely és ennyire tönkretesz

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 20:47

Nagyon sok éven át dolgoztam így, úh. tudom miről beszélsz. Ugyanekkor egyedül neveltem fel a fiamat, és még az anyukám se ült mellettem. Inkább dobott rá egy lapáttal a szekálásaival. Mi lett, rákos lettem. A mostani eszemmel máshogy állnék a munkához és az egész élethez. Messziről tennék mindenkire, mert rájöttem hogy én vagyok a legfontosabb. Csak ahhoz hogy felálljak, először el kellett esni.

Kitartást kívánok!

2022. máj. 10. 20:36

Borzasztó munkám van, gyűlölöm...


Felmondtam.. ahogy mentem haza az összes pánik és depresszió tünetem elmúlt


Boldog jókedvű voltam végre nem magamat figyeltem,semmi nem érdekelt.


Erre másnap hívtak, hogy bizony hétfőtől a hónap végéig dolgoznom kell, ugye a felmondási idő,amit igazából elsőre azt mondta főnök, eltekintünk tőle

Erre 2 napja hívtak hogy hétfőtől a hónap végéig dolgoznom kell .


Azóta ha lehet még mèlyebben vagyok


Depi, pánikbetegség félelem rettegés remegés,a házból sem merek kimenni ..


Nem tudom, ez tényleg lehetséges hogy emiatt van ?


Azelőtt nem voltam ilyen állapotban, jöttem mentem


Éltem,nem volt jó,de ez most.. anyukám itt ül mellettem és vigyáz rám, mert egyszerűen semmire nem vagyok képes...se nevetni se örülni se semmi....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook