Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pszichológiai teszt munkahely miatt. fórum

Pszichológiai teszt munkahely miatt. (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 26. 00:42
Ha nem írták rá akkor nincs is jelentősége szerintem. Ha meg van kedved hozzá az a lényeg, akkor mindenképp meg kell próbálni. Sok szerencsét:-)
2013. ápr. 25. 15:29

Leadtam a dokinál azt a papírt amit ki kell töltenie , pont akkor mentem az asszisztenshez h felirassam a ,,dilibogyóm,,... felírta,mondta h adja a papírt is.Mondom oké.

Kérdezte h járok pszichiáterhez is?

Mondom nem.

Csak a gyógyszert szedem?

Igen!

Jó,akkor bemegy beszél a dokival h rákerüljön e a lapra?!

Nem került rá.



A pszichológusnál meg úgy döntöttem,hogy majd a helyzet adja,h elmondom e vagy sem?!

Természetesen nem szeretném h ebből a későbbiek folyamán probléma legyen(ha kiderül),ha egyáltalán felvesznek.


Én úgy gondolom h ha az alkalmasságin átmegyek úgy h nem tudják a bogyót...akkor ugyan olyan esélyekkel indulok az egésznek,mint más ember.



Ha elmondom és kizárnak,akkor ennyi!


Nem fogom magamat,sem őket hibáztatni,gondolom meglenne a miértje.



Öngyilkosok, depressziósok?:)

Szerintem több empátia szorult belém,mint jó néhány emberbe.

Tudom ez kevés,de úgy érzem,h menne.


Aztán lehet h a szituációs feladatnál vagy a tesztnél elbukom.

25. 480b578442 (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 20:02

Szerintem is kiesel ha elmondod, de azt nem értem eddig, h tudtad eltitkolni mert a körzetiorvosnak igazolást kell kiadni az eddigi betegségeidről illetve a szedett gyógyszerekről ha ez állandó.

A rendőrség üzemorvosa viszont meg fogja kérdezni aki egyébként nagyon rendes.Háát... nem tudom.

Végülis ha a körzeti nem írta rá a papírodra...

De azt azért tudod, h ez nem szimpla 3 műszak itt mindig észnél kell lenni.Itt napi szinten fognak depressziósok, drogosok, ugrani készülő öngyilkosjelőltek felhívni. Egyébként a szituációs feladatban is volt ilyen.Ezekre is fel vagy készülve? Mert szerintem ne érts félre de normál esetben is megvisel bárkit.

24. Cippora (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 17:13
Ha konkrétan nem kérdeznek rá,akkor nem mondanám el.Tünetmentes vagy,tehát ez nem akadályozhat semmiben.Ha elmondod,tuti rögtön kiejtenek.
23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - 480b578442)
2013. ápr. 24. 15:20

Jártam 3 műszakba dolgozni , azzal nincsen probléma.

Tünetmentes vagyok,szóval ezzel sincs.Nem érzem magam másabbnak mint a többi ember.:-)


Bírnám,csak nem tudom,hogy ha leírom h ez és ez van,akkor nem e penderítenek ki rögtön?!

22. 480b578442 (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 13:24
Hát ha ilyen betegséged van én ezt a munkát nagyon nem ajánlanám neked, illetve ha elmondod biztos, h fel sem vesznek.Elmondták, h itt állandó stressznek leszünk kitéve + 3 műszak ami egészséges embernek is lelkileg, pszichésen megterhelő.Bele gondoltál abba meg tudsz-e bírkózni ezzel? Szerintem ez pont az a munkakör amit full komolyan kell venni mert akár emberéletek is múlhatnak rajtunk.Én is tartok egyébként mindettől, bár én szeretném csinálni, érdekel és tetszik de én sem tudom hosszabb távon, h fog rám hatni.
21. 480b578442 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 13:13

Szia!

Én tudok bővebbet, már túl vagyok rajta:)

2 hete voltam ugyan itt ugyan ez az állás.

Engem felvettek, de nagy volt a szórás 32-ből 12-nek sikerült. Nem kell megijedned a pszichológia nem nehéz, 2 kivételével mindenkinek sikerült.Számítógépen kell kitőlteni a tesztet 480 feladat 1 óra van rá adva de nem olyan vészes.A szituáció inkább mert ezt nem lehet betanulni, felkészülni, adottság kell hozzá aztán az vagy van, vagy nincs.Itt bukott el a 70%.

Segélyhívást kapsz ezt kell tudni lekezelni.

Általába ettől volt mindenki megijedve nekem pedig ez tetszett a legjobban, olyan izgalmas volt:)


Sok sikert, majd írd meg sikerült-e.:)

20. varga.nora (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 12:43
Ha elmondod, akkor lehet, hogy kizárásos tényező :(
19. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 12:23
Hmm..hát igen.
18. szafaripók (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 11:16

Hát, ez kényes kérdés. Szerintem ez a betegséged milyenségétől is függ.

Ha olyan a betegséged, hogy egy jó pszichológus "kiszúrja"... Hú, na ez nehéz látod.

17. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 11:13

Szerintem ez menni fog.


Még lenne egy dolog,talán a legfontosabb.


Szorongásos betegségem van,amire gyógyszert is szedek,nem nyugtatót,hanem antidepresszánst.


Szerintetek kötelességem elmondani?

Illetve kizáró tényező lesz-e?


Vagy a doki tuti levágja?


Tüneteim nincsenek,olyan vagyok mint minden normális ember.:)



Most el kell mennem,de délután majd még jövök!:)

16. szafaripók (válaszként erre: 15. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 11:09
Meg volt egy elbeszélgetés is, amikor "csak" leültél beszélgetni a pszichológussal. Fura, nálunk sokan pont ezen véreztek el.. De én a mai napig nem tudom, hogy mit nézett. (Gondolom a metakommunikációból szűrt le sokmindent, vagy a fene tudja...)
15. szafaripók (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 11:08

Na, az is telefonos ügyfélszolgálat.

Nálunk volt olyan feladat, hogy a pszichológus hívott fel - szerepjáték. Mit tennél, mit mondanál, hogyan, hogyan őrzöd meg a hidegvéred, ha felbosszantanak, stb. Fel tudnak-e egyáltalán bosszantani...

Volt általános teszt: mit látsz a képen...

Sőt, nálunk azt is pszichológus mérte, hogy mennyire látod rendszerben a dolgokat, mennyire látod meg a lényeget, ilyesmi.

14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Varga.nora)
2013. ápr. 24. 11:02

Igen.


Miskolc(én oda jelentkeztem) és Szombathely

13. varga.nora (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 11:01
Én ahogy kivettem ugyebár Mo-n ha jól tudom 2 hely lesz az országban ahova az összes hívás be fog futni és ők fognak majd a segélyhívásokra válaszolni - az egyik Szhelyen lesz a másik nem tudom,h hol.
12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 11:00

112-es segélyhívó

Mint külföldön a 911

2013. ápr. 24. 11:00

A nagy részében időre kellett a feladatokat megcsinálni, stopperral mérték.

Olyanra emlékszem, hogy pl. volt egy szám és ahhoz hozzá kellett adni monjuk 3-at és mennyit tudsz 1 percen belül kiszámolni (tehát adott volt a 24 és akkor neked sorban kellett írni, hogy 27, 30, 33....)

Akkor olyan is volt amiből mondjuk ki kellett vonni számot.

Voltak logikai feladatok.

Feleletválasztós

10. szafaripók (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 11:00
De milyen munkakörhöz kell neked?
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Varga.nora)
2013. ápr. 24. 10:58

Kicsit izgulok csak.Nem ma lesz,szóval van időm.Majd csak május 9.-én.

:)

2013. ápr. 24. 10:57
Nem volt egy nagy valami, simán meg lehet csinálni! Ne parázz!
7. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2013. ápr. 24. 10:56
Tudnál róla bővebben írni?:)
6. szafaripók (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2013. ápr. 24. 10:56

Azért írtam, hogy "mezei", mert nem rendőrségi vagy tűzoltósági munkához kellett a pszichó-teszt, hanem egy annál elvileg kevésbé stresszes, egyszerűbb munkához (mert tény, hogy égő házban nem kellett rohangálnunk, se túszokat szabadítani...),


Nem kell bemutatni, mennyire komoly vagy fontos egy telefonos ügyfélszolgálat, 6 évet húztam le ott...:)

5. varga.nora (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 10:55
Szia! Én voltam, amikor a rendőrségre kerestek a közig. büntetéses részre embereket!
2013. ápr. 24. 10:41

112-es segélyhívó

Mint külföldön a 911

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2013. ápr. 24. 10:41

Már ne is haragudj, de mitől "mezei" egy telefonos ügyfélszolgálat?


Nagyon is komoly dolog, mert ha nem olyan módon magyarázod meg az illető, nagyon ideges kérdezőnek, hogy mit kell tegyen, hát az nem tesz jót neki.

2. szafaripók (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. ápr. 24. 10:38

Milyen álláshoz?


Én "mezei" telefonos ügyfélszolgálat mitt voltam egész napos pszichológiai alkalmassági vizsgálaton. 2 évente ismételni kellett...

2013. ápr. 24. 10:37

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék ,hogy van e köztetek olyan vagy az ismerőseitek között,aki volt már ilyen pszichológiai alkalmassági vizsgán?(rendőrök,mentősök,tűzoltóknál...van ilyen teszt).


Jelentkeztem egy állásra,aminek a 2. fordulója többek között a pszichológiai tesztet tartalmazza.

Egy egész napos tortúra,lesz szituációs feladat,teszt stb..

Ennyit tudok róla.


Esetleg valaki bővebben???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook