Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A menyem, vagy csak a fiam felesége? fórum

A menyem, vagy csak a fiam felesége? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A menyem, vagy csak a fiam felesége?

1 2 3 4 5 6
2009. aug. 3. 10:18
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen anyósok vannak. Ehhez képest én egy angyal vagyok, mégis háttérbe szorulok a nászomékhoz képest. Nemhiába mondják: "Igazságtalan az élet", és ez igaz is.
2009. aug. 3. 10:11
Hát ez álltalában mindenütt igy van.A férfiak több mindent megtehetnek még mi anyák nem.Az a kifogás hogy ott a család azzal foglalkozz,a férfi szabadabb ő mehet bármikor.Mi nők elvagyunk nyomva le kötöznek minket a családhoz(gyerekek,férj)Ha mi elmegyünk otthonról-Biztos van valakink,ha ők-Jó hogy van munkájuk stb.Ez van.Az én helyzetem se különb,én már nem is járok el anyósomhoz.
2009. aug. 3. 10:07

Csúnya megnyilvánulások az biztos.

Férjeddel leültetek már erről beszélgetni?

Ő hogy áll a témához?

2009. aug. 3. 10:05
Sajnalom, hogy ilyen rosszul josztok ki. Nalunk sem meses a helyzet, de a tieddel osszehasonlitva szuper.
2009. aug. 3. 10:03
Látszólag azonos jelentéssel bír a címben található két fogalom, de saját bőrömön tapasztalom, hogy ez nem így van!

Ugrás a teljes írásra: A menyem, vagy csak a fiam felesége?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook