Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A menstruációm elmúlása óta kétoldalon enyhe görcsölést érzek és a derekam is fáj mostanában.Szerintetek mitől lehet? fórum

A menstruációm elmúlása óta kétoldalon enyhe görcsölést érzek és a derekam is fáj mostanában.Szerintetek mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


8. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Lulo24)
2010. febr. 28. 17:55
Néha én is csak enyhén görcsöltem, aztán mikor átcsapott, általában reggel és este, akkor kapaszkodtam a fájdalomtól és vonyítottam. Nem kívánom az ellenségemnek sem. Mielőtt ez történt volna, az utolsó mensim nagyon erős volt és eszméletlenül fájt, pedig sosem szokott. Azóta az helyreállt. A cisztáim gyöngyfüzér alakban helyezkednek el. PCO. Voltam Szegeden hormonvizsgálaton, de jók az eredményeim. Nem termelnek hormont a ciszták.
7. lulo24 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2010. febr. 28. 17:50
Volt valami más tüneted is?
2010. febr. 28. 17:49
Nekem ciszta miatt fájnak a petefészkeim. Mostanában csak a bal. Nemrég jártam már sebésznél, nőgyógyásznál, 2 helyen UH-n mire észrevették. Hiába szedtem rá hónapokig gyógyszert; semmi. Max hogy nem fáj annyira, de az már a gyógyszer szedése után szűnt csak meg.
2010. febr. 28. 17:47
menj el hétfon dokihoz, ne huzzad halasszad sztem!
4. lulo24 (válaszként erre: 2. - Zsanetta)
2010. febr. 28. 17:46
Remélem nem valami komoly,én a terhességet kizárnám mert a melleim nem érzékenyek,nem úgy minz előző terhességemnél.
2010. febr. 28. 17:44
pont erre gondoltam, mert nekem cisztám volt 16 évesen és ugyanezeket éreztem, persze nem biztos attól még.
2010. febr. 28. 17:43
cysta?????
2010. febr. 28. 17:42
A menstruációm elmúlása óta kétoldalon enyhe görcsölést érzek és a derekam is fáj mostanában.Szerintetek mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook