Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A méhszájsebnek milyen tünetei vannak? Aki már meggyógyult, az is írjon! fórum

A méhszájsebnek milyen tünetei vannak? Aki már meggyógyult, az is írjon! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2008. dec. 12. 15:59
Milyen gyulladás, és miért kell műtét?
2008. dec. 12. 15:35
Képzeljétek el kiderült, hogy nincs méhszájsebem. viszont van egy gyulladás, úgyhogy mindenképpen lesz műtét
12. 5529fc88b4 (válaszként erre: 7. - Hotdog68)
2008. dec. 8. 10:04
Nekem tavaly volt. Kétszer nekem is vérezgetett, szintén együttlét után. De csak akkor tudtam meg, hogy méhszájseb amikor mentem vizsgálatra (citológia). Lefagyasztották és szépen begyógyult. Ha bővebben szeretnél kérdezni róla, nyugodtan írj!
2008. dec. 8. 10:01
Nekem is van méhszájsebem kb 10 éve már egyszer lefagyasztották,de közbe megint kijött.Tünetem egyáltalán nincs,mondjuk van akinek együttlét után vérzést okoz,bár akkor sem kell megijedni mert nem jelenti azt hogy rákos valaki.
2008. dec. 8. 09:22
Eddig valahányszor mentem a nőgyógyászhoz, mindig megkérdezte, hogy mikor is volt plasztika? mert olyan szép sima volt a méhszáj. De most időnként pecsételget, erre gyanakszom, vagy lehet valami más oka is?
2008. dec. 8. 09:16

Szinte minden nőnek, aki szült már, valószínűleg van méhszájsebe.

Ez járhat fájdalommal, vagy anélkül, a méhszájról jöhet le folyamatosan hámszövet. Ez olyan, mint egy hártya, a hüvelyből távozik.

Ecsetelni is szokták, azt viszont többször is kell, de nem jár fájdalommal!

2008. dec. 8. 09:15

sziasztok!


nekem is volt kétoldali méhszájsebem, azt mondta a dokim, hogy a szülésektől keletkezett, és rengeteg problémát okozott nálam. állandóan fertőzést okozott, már akkor is, ha ránéztem egy idegen wc kilincsére....mióta megműtött a doki, azóta hála semmi problémám nincs!

2008. dec. 8. 09:00
Igaz eddig kétszer fordult elő, együttlét után...
2008. dec. 8. 08:59
Azért kérdezem, mert én néha bevérezgetek, csak úgy ok nélkül.
2008. dec. 8. 08:50

Nekem volt méhszájsebem,nem is tudtam róla.

A Nőgyógyász vette észre, megműtötte,de se előtte se utánna nem vettem észre semmit.

Nem fájt, nem volt semmilyen tünete, de a biztonság kedvéért, leműtettem!

Ennek már több éve,de semmi bajom nincs!

2008. dec. 8. 08:49
Sztem ennek nincs tünete. Egyik kolléganőmnek p4-es volt és szűrővizsgálaton vették csak észre, ő nem érzett semmit.
2008. dec. 8. 08:49

Sziasztok!


Nekem is volt méhszájsebem. Nekem egy idő után má vérezgetett is, meg fájt a hasam. Hiába kaptam rá bármilyen gyógyszert. Aztán lefagyasztotta az orvos. De valamit nagyon rosszul csinálhatott, mert közben majdnem elájultam, annyira fájt. Pedig ennek nem is szabadna fájnia.

2008. dec. 8. 08:42

Jó reggelt!


Nekem semmi tünetem nem volt, egész egyszerűen a doki vette észre a rutin vizsgálaton. Kaptam rá kúpot, amitől nem múlt el. Aztán a dokim adott egy-két hónapot nekem, hogy várjunk, mi lesz belőle. (növekszik-e, mert ha igen, akkor le kellett volna fagyasztani) Mire visszamentem a dokimhoz, magától elmúlt...

2008. dec. 8. 08:38
Figyelem! A méhszájsebnek milyen tünetei vannak? ..és aki már meggyógyult az is írjon, hogy okuljunk!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook