Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A magzati szív bal kamrájában intenzív fókusz látható. Volt másnak is ilyen? fórum

A magzati szív bal kamrájában intenzív fókusz látható. Volt másnak is ilyen? (tudásbázis kérdés)


9. agnes89 (válaszként erre: 7. - Agnes89)
2011. febr. 24. 11:54

Visszaírt az ultrahangos nő, és ismét azt montda nyugodjunk meg. És hogy az intenzív=echogén. Szóval jobban visszaveri az ultrahangot, mint a környező sejtek. De azt mondta, ha végképp nem nyugodtunk me, menjünk el magzati szívultrahangra Budapestre.


Ha a 18hetes ultrahangon látszani fog, akkor lehet elmegyünk, de remélem addigra "kinövi" Levus :)...

2011. febr. 23. 18:38
oksi. nekem a 18. héten még nem láttak semmit, holnap megyek 30. hetire, kíváncsi vagyok én is!
7. agnes89 (válaszként erre: 6. - Ritmus)
2011. febr. 23. 13:16

17+2 vagyok. Most azt akarom kideríteni, hogy az ultrahangos nőci mit ért azalatt, hogy "intenzív" mert ezt a kifejezést, hogy "intenzív fókusz" egy internetes doki sem tudta értelmezni. Csak olyanokat hogy echogén fókusz, illetve hyperechogén fókusz. Aminek a jelentése annyit tesz, hogy jobban visszaveri az ultrahangot, mint a környező sejtek, és az internetes dokik szerint ez semmit nem mond, de nem árt tudni róla.


Én ha minden igaz egy hét múlva megyek ultrahangra, azon imádkozok, hogy ne is látszódjon már ez az izé.


Ha válaszolt az ultrahangos nő, akkor megírom.

2011. febr. 22. 15:33
Szia! Hány hetesek vagytok? Nekem a 27. héten látott fókuszt a doki a baba szívén. Csütörtökön megyek ismét UHra. Én is csak ennyit tudok, h valami meszesedés, és h van esély arra, h elmúlik..... nagyon remélem.....
5. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 4. - Agnes89)
2011. febr. 21. 14:31
Nincs mit. Minden jót! :)
4. agnes89 (válaszként erre: 3. - 7f1aaaaa11)
2011. febr. 21. 14:29
Jhaj de jó, köszi:).
2011. febr. 21. 14:28

Szia!

Nekünk is látták , de elmúlt. Azután a vesében is, de legközelebb az sem látszódott. Ne aggódj!!:)

2011. febr. 21. 14:25
Azt mondta az orvos, hogy ne aggódjunk, de megnyugodnék, ha olyanokkal is beszélhetnék, akik ugyanebben a helyzetben vannak.
2011. febr. 21. 14:24
A magzati szív bal kamrájában intenzív fókusz látható. Volt másnak is ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook