Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A magukkal mit kezdeni nem tudók fóruma! Vállalkozni kéne, továbbtanulni, állás híján akkor szülni? fórum

A magukkal mit kezdeni nem tudók fóruma! Vállalkozni kéne, továbbtanulni, állás híján akkor szülni? (beszélgetős fórum)

1 2
8. vagy mégse? (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 9. 10:53
igen, én is! Háttérben a tv szól...de utálom a reklámot és a sorozatokat, csak 2-t nézek a Barátok közt- de inkább a fiam miatt, mert nézi és a Hause-t néha, de ha reklámot látok annyira irritál, hogy rögtön keresem a távirányítót
7. vagy mégse? (válaszként erre: 6. - 9e32886f4a)
2011. márc. 9. 10:50
igen, sajnos ismerek ilyet, aki unatkozásból szül, pontosítok...megélhetési szülő nő.
6. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Vagy mégse?)
2011. márc. 9. 10:46
állás híján akkor szülni? csak azért mert az ember unatkozik nem szabad...de remélem ezt te is tudod.
2011. márc. 9. 10:37
Én is naplót írok, hogy ne gyagyuljak meg, mivel beszélgetni nem tudok senkivel, csak itt. Van munkám, de az nem kötött, kozmetikus vagyok, de kevés a vendég és amikor nem jelentkezik be senki, akkor nem megyek be. De amikor ott vagyok, akkor is túl sok időm marad a gondolkodásra, és ez nekem baj mert lelki gondjaim vannak és nem tesz jót az egyedüllét... Képes vagyok depresszióba gondolkodni magam.
2011. márc. 9. 10:33

Sajnos nekem nincs időm unatkozni, de néha be-be nézek a fórumra, mert találtam néhány barátot itt. Igen mondhatom barátnak, mert már a Hoxa fórumokon túl is ismerjük nagyjából egymást.

Én például nem szeretem a sorozatokat, idegesítenek a reklámokkal tűzdelt főműsorok is. Ezért nekem a TV háttérzajként funkcionál, csak a tudományos csatornákat szeretem, ezért maradt kikapcsolódásnak a sz.gép, vagy az olvasás. Amikor a sz.gép előtt vagyok, akár itthon, akár munkahelyen és van néhány percem, esetleg este álmatlan órám, hát benézek a Hoxára is. :)

2011. márc. 9. 10:23

Ha valaki háztartásbeli, és pl itthon rendezi a gyermeket, vagy legyen tanuló, vagy dolgozó ember, ha 5 perc szabadideje van, nem biztos hogy pont "unatkozás" címszó alatt jön fel ide.. Hanem pl naplót vezet, és a dolgait leírja, érdekli a többi ember sorsa...


Ezt én nem unatkozásnak nevezném, hanem egyfajta törődésnek az embertársai felé.


Én véleményem

2011. márc. 9. 10:23
Én elvagyok, naplót írok, beszélgetek sok mindenkit megismertem, mindig van mihez szólni és másoknak segíteni tapasztalattal vagy más dolgokkal vagy éppen nekem kell segítség :)
2011. márc. 9. 10:21
mert úgy érzem a hoxára először egy bizonyos téma iránt érdeklődők , majd itt ragadva többnyire unatkozásba csapók lézengenek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook