Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kezdő műkörmösként hogyan érdemes kezdeni a vállalkozást? fórum

Kezdő műkörmösként hogyan érdemes kezdeni a vállalkozást? (tudásbázis kérdés)

6. dca7af89ee (válaszként erre: 5. - Niqvero)
2011. ápr. 3. 12:19
Vidéken, Derecskén... Sajnos nagy a konkurencia.. Én is nagyon olcsón dolgoznék, pont azért, mert még nincs úgy gyakorlatom, Szinte anyagárban.
5. niqvero (válaszként erre: 2. - Dca7af89ee)
2011. ápr. 3. 11:28
sok hirdetést olvasni én is kapok emileket hogy kezdő körmös házhoz jön és egy akciós ár. még a teszveszen is. ha tényleg jól dolgozol ajánlással kialakul a vendégköröd. pesten dolgozol?
4. dca7af89ee (válaszként erre: 3. - 6752c58fe3)
2011. ápr. 3. 11:18
Ez szép és jó, de! Alkalmazottként nem vesznek fel, és nekem arra nincs havi 30 ezer forintom, hogy a bérleti díjakat és a számlát fizessem... A másik gond: lenne vendégem, nem is egy, de azok elvárják, hogy ingyen kapják a körmöt. Első alkalommal még azt mondtam, reklám, ok. De hogy mindig, az már sok... Így azok a személyek nem is jönnek.
3. 6752c58fe3 (válaszként erre: 2. - Dca7af89ee)
2011. ápr. 3. 11:11

Szerintem érdemes lenne először egy munkahyet találnod a vendégkör miatt.

Amúgy meg sétálj be a munkaügyi hivatalba, oda a polg. mester hivatalba, ahol a vállalkozói engedélyeket adják, és ott mindent elmondanak Neked.

2011. ápr. 3. 11:08

Részletek:

Még sosem volt vállalkozásom. Jelenleg még vendégköröm sincsen. Hogyan szerezzek vendégkört? Mindenképp ki kell váltani az ipart, vagy van valami más módszer is, amivel törvényt sem sértek, és olcsóbb is havonta? Gondolok itt az elektronikus kis-könyvre stb... Jogi dolgokhoz nagyon nem értek, viszont épp ezért szeretnék tanácsot kapni. Nem szeretném, ha a konkurencia már csak bosszúból is feljelentene, de ha meg is teszi, ne köthessenek bele semmibe! Konkrétan házhoz menő körmös lennék, viszont addig nem hirdetem magam, míg valami hivatalos engedély, vagy valami a kezemben nincs. Mi lenne célszerű? hol kell kezdeni?

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

2011. ápr. 3. 11:07
Kezdő műkörmösként hogyan érdemes kezdeni a vállalkozást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook