Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A lányom telefonjára letöltöttem a huki alkalmazást, de letörölte. fórum

A lányom telefonjára letöltöttem a huki alkalmazást, de letörölte. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Lolita2112)
jan. 14. 15:32
Azon már rajta van.
jan. 12. 06:58
miert nem a tiedre toltotted le?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Rockcica)
nov. 24. 22:44

Kirándulás app.

Rajta vannak a magyarországi túristautak.

nov. 24. 20:21
Az mi?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 24. 19:50
Igaza is van
7. Sirga (válaszként erre: 3. - Titkoskert)
nov. 24. 18:59
Ha nyomkövető lenne, azt még talán elfogadnám magyarázatként. Bár anno, amikor ez - mármint a nyomkövető alkalmazás használata - felmerült bennem, én megbeszéltem a lányommal. Közösen találtunk más alternatívát. :) Nem nyúlkálunk egymás telefonjába annak tudta nélkül. Ahány ház, annyi szokás. ;)
6. Titkoskert (válaszként erre: 4. - Birebora)
nov. 24. 17:45
Remélem nem is fogják, mert óriási törést okozhat a kapcsolatukban, akár egy életre, vagy térjen észhez a szülő, és ne olvasgassa a gyerek levelezését, saját nevelésében bízzon már meg!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
nov. 24. 17:42

Miben befolyásolja a magánéletét egy kirándulós applikáció?

Amúgy ökörködtünk, azért törölte mert szerinte béna neve van.

nov. 24. 17:15
Én sem tudom mi az, de ha az amikor látja, hogy a gyerekei mit és kinek irkálnak akkor a kolléganőm is letöltötte. Még nem vették észre a gyerekei.
nov. 24. 17:12
Meg vagyok lőve többszörösen is. Fogalmam sincs, mi az a huki, ha mondjuk nyomkövető, és te orvul feltöltötted a kamaszgyerekednek, te kaphatnál kukoricát, ha gyerek letörölt valami fontosat , akkor meg az.....
2. Myra
nov. 24. 17:10
Szeretné ő is megőrizni valamelyest a magánéletét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook