Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell használni a Photo Scape programot, miután letöltöttem az alkalmazást a gépemre? fórum

Hogyan kell használni a Photo Scape programot, miután letöltöttem az alkalmazást a gépemre? (tudásbázis kérdés)

6. Georgina319 (válaszként erre: 5. - Töprengő)
2013. jún. 13. 10:42
Köszönöm.
5. töprengő (válaszként erre: 1. - Georgina319)
2013. jún. 13. 07:28

Remélem ki is bontottad?.

Igazából én végigböngésztem a kis ikonokat, mivel mit lehet csinálni. Rátettem az egérkurzort...

Képszerkesztőnél elég keveset használok. Többnyire csak levágok a széléból. Volt olyan kép, ahol 4 en ültünk egy padon. És addig vagdostam a széleket, míg csak " Én " maradtam. Persze előtte az eredeti mappából átmásoltam egy újba, hogy az is megmaradjon...

Ennyire az elejétől szeretnéd tudni? ( yutubon vagy más videós oldalon biztosan van jó kis film, amiből tanulhatsz )

Én is sok dologra saját magamtól jöttem rá.

4. Georgina319 (válaszként erre: 2. - Githaj)
2013. jún. 13. 07:10
..de mégis pár mondatot mondanál róla?
2013. jún. 13. 07:09

Vagy megtanulod autoditakta módon vagy beiratkozol tanfolyamra.

Hogy gondoltad, hogy majd itt megtanít valaki?


[link]

2013. jún. 13. 07:06
Ezt neked kell kitapasztalnod, nehéz elmagyarázni én is csak progálgattam míg aztán megtanultam belole pár dolgot.
2013. jún. 13. 06:48
Hogyan kell használni a Photo Scape programot, miután letöltöttem az alkalmazást a gépemre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook