Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Chrome internetes áruházból letöltött alkalmazások és bővítmények miért tűnnek el, ha kilépek a böngészőből? fórum

A Chrome internetes áruházból letöltött alkalmazások és bővítmények miért tűnnek el, ha kilépek a böngészőből? (tudásbázis kérdés)


5. Asinel 75 (válaszként erre: 4. - Eni015)
2013. máj. 30. 14:16
Igen tudom, hogy ott vannak, de letöltöm a progit utána kilépek a chrome-ból majd megint megnyitom és akkor már megint nincsennek ott a letöltött alkalmazások. :-(
4. Eni015 (válaszként erre: 3. - Asinel 75)
2013. máj. 30. 13:56
Nekem ha megnyitom a böngészőt, pár oldalt látok, amit gyakrabban szoktam nézegetni és ott oldalt van egy kis nyíl, ha arra rákattolsz, akkor tovább megy és ott már látod az alkalmazásokat, amiket letöltöttél. Ha így értetted. Ha nem akkor bocsi, csak magamból indulok ki. :D
3. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - F-papesz)
2013. máj. 29. 22:55
Igen azt tudom, csak amikor újra megnyitom a Chrome böngészőt nincsenek ott a programok. Korábban nem fordult elő ilyen. Nem értem mi lehet a gond.:-(
2. F-papesz (válaszként erre: 1. - Asinel 75)
2013. máj. 29. 17:32
Mert azok a Chrome böngésződ segédprogramjai, csak a Chrome-ban működnek.
2013. máj. 26. 20:19
A Chrome internetes áruházból letöltött alkalmazások és bővítmények miért tűnnek el, ha kilépek a böngészőből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook