Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Krémeshez hogyan készítitek a tésztát? fórum

A Krémeshez hogyan készítitek a tésztát? (tudásbázis kérdés)


18. Gy.Ibi
2009. nov. 27. 22:39

Amit lehet nem készen veszek,mert a fagyasztott tésztákban is sok a tartósító,csak azt nem tudom,minek?

Az én receptem a krémes tésztájához:Este meggyúrom,hűtőbe teszem,reggel kettévágom,nyújtom,kisütöm,töltöm.

30dkg liszt

25dkg margarin /én 20dkg vaj/

2dl tejföl /elég a 175g-os is/

1 evőkanál ecet


A krémem is finom,bevált,magas.

1,5lt tej

4csomag vaníliás puding

25dkg cukor /20dkg/

8 tojásfehérje /amit fagyóban gyűjtögetek/

vaníliás cukor /esszencia/

A habot a forró pudinggal felfőzöm.

2009. nov. 27. 03:37
Én pék-cukrász vagyok, de rengeteg időt megspórolok azzal kisbaba mellett, hogy kész vajas tésztát veszek a boltban. Ma már mindenhol vajastésztából készítik.
2009. nov. 27. 03:37
Én pék-cukrász vagyok, de rengeteg időt megspórolok azzal kisbaba mellett, hogy kész vajas tésztát veszek a boltban. Ma már mindenhol vajastésztából készítik.
2009. okt. 13. 06:32

Hájas tészta a krémes igazi alaptésztája.


Hájastészta bármilyen készítményhez,


Hozzávalók: 70 dkg liszt, 40 dkg tisztított darált háj, 2 kanál jó tejföl, l egész tojás, l dl fehér bor, (helyette l kanál ecet), egy csapott kávéskanál só, ugyanannyi cukor, szódavíz, vagy víz.

A hajat 10 dkg liszttel jól eldolgozzuk és hidegre tesszük. A megmaradt liszttelés a többi előírt anyagokkal rétestésztát ke¬ik, amit a deszkán jól kidolgozunk és 15 percig pihentet -Utána a tésztát vékonyra kinyújtjuk és a lisztes hajat egy-íszerre a tésztára kenjük. Az egészet felcsavarjuk, nyújtófával kissé ellapítjuk, téglalap alakúra kinyújtjuk és négysze-tresre összehajtjuk, mint a hajtogatott vajastésztánál láttuk. 20 [percig hideg helyen pihentetjük. A kinyújtást és hajtogatást még ?r megismételjük, most már csak háromszorosra összehajtva 2fl percig hideg helyen pihentetve. Tehát összesen négyszer haj¬íjuk a csavarással együtt.


Krémeslap.


Ugyanebbői a tésztából krémeslapokat is készítünk, Azon-u-ra vigyázzunk, hogy a lap ne legyen túl széles, mert a iiá-~xta jóval nehezebb a vajastésztánál és a közepe nem tud •-ülni. Azért a krémeslapokat inkább széles csíkokba süs-Hgy sütőlemez hosszába két csíkot helyesünk el. A kinyúj-' igvekezzünk a lapokat minél vékonyabbra nyújtani.

2009. okt. 12. 21:04
En a keksz kremest szoktam csinalni felora alatt kesz a krem.A hajaslapot csak disznovagaskor csinalom.
2009. márc. 6. 10:47
Én is majd most akarok csinálni hájas tésztából,a receptjét itt megtaláljátok,nagyon finom!
2009. márc. 6. 10:22

A lapokat en eloszor felkockazom,azutan rakom a kremre,de nem szokott ronji.Ez a teszta nagyon hamar megy,nem idoigenyes.

De nagyon jo a bolti is szerintem ha nincskedved megsutni magad.

2009. márc. 6. 10:04
Nálunk karácsonykor hagyományosan házi krémes van. Hájas tésztából csinálja anyu és nagyon imádom (a tészta a kedvencem rajta). Ha érdekel leírom majd a receptet!
2009. márc. 6. 09:39
Én cukrász vagyok de a tésztát én is a boltban veszem, mert időigényes elkészíteni és szerintem nem lesz jobb mint a bolti.Lehet frissen, fagyasztva is levelestésztát venni és már olyan is van ami ki van nyújtva csak ki kell sütni.
9. d@nu (válaszként erre: 8. - Gummy)
2009. márc. 6. 09:39
De igen, valamennyire az, bár inkább úgy mondanám, hogy a széle, ahol elvágom, az repedezik meg - de ettől még simán lehet kockákba vágni.
8. Gummy (válaszként erre: 3. - D@nu)
2009. márc. 6. 09:37
Amikor felkockázod sütés után, nem törékeny?
2009. márc. 6. 09:36
Azt hogyan sütöd meg? simán üresen berakod?
2009. márc. 6. 09:35

[link]


ITT A JOL BEVALLT HAZILAG KESZITHETO KREMES.en is sokszor keszitettem.

2009. márc. 6. 09:35
Nagyobb bevásárló központokban lehet találni, krémesnek való levelestésztát készen megsütve.Mi olyant szoktunk vásásrólni,A krémet is onnan vesszük!A Dr.Oatker Krémesnek való krémet!Pár perc alatt készen van és nagyon finom!
4. d@nu (válaszként erre: 2. - Gummy)
2009. márc. 6. 09:33
A rétes nem jó, mirelit vajas tésztát vegyél. Az tökéletes. :)
3. d@nu
2009. márc. 6. 09:32
Sima krémes, mint a cukiban? Én mirelit vajas tésztából. Miután felengedett, kinyújtom, két lapnak megsütöm - az egyiket sütés után rögtön felkockázom - ez lesz a teteje. Ugyanolyan, mint a cukrászdai.
2009. márc. 6. 09:32

Nekem van egy krémes receptem, ami nagyon jó, legalábbis a krém része mindig sikerül.


De a tészta nem. Szeretnék olyat készíteni, mint a sütizőkben, olyan leveles tésztás.

Vajon jó hozzá a rétestészta, vagy valami másikat vegyek hozzá?

2009. márc. 6. 09:30
A Krémeshez hogyan készítitek a tésztát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook