Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kovetkezo napokra milyen menut keszitetek a csaladnak? fórum

A kovetkezo napokra milyen menut keszitetek a csaladnak? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 13. 21:08

Zöldborsó leves

Rántott csirkecomb, zöldséges rizs

Márványos, meggyes kuglóf

2008. szept. 13. 18:02

tyúkleves

vadas marha zsemlegombóccal

áfonyás-mandulás muffin

2008. szept. 13. 16:54

Tárkonyos csirkeleves

Tokaiszüzpecsenye

Ananász torta

2008. máj. 24. 08:44
Ma rakott krumpli lesz,és gesztenyés süti.
2008. máj. 24. 08:16

A mi menünk:


Marhahúsleves - cérnametélttel

Rántott szelet

Petrezselymes újkrumpli

Tejfölös uborkasaláta

Fagyi, fagyi, fagyi... :)


(és víz - ez a Barátnőmnek szól, mert az ő kislánya mindig elmondta, hogy mi volt az oviban az ebéd, pld. Leves, spenót, tojás. És víz. :)

2008. máj. 24. 08:05
MA BORÁCSOS LESZ, HOLNAP HÚSLEVES, MAJONÉZES KRUMPLI, RÁNTOTTHÚS, SALÁTA, SZÜLINAPI TORTA SÁRA UNOKÁMNAK!
2008. máj. 24. 05:04

Halászlé, mákos guba.

Húsleves, rántott szelet, sült hús burgonyával, fejes saláta, süti - még nem tudom milyen.

2008. jan. 22. 16:31
pontosan még nem tudom, de lesz aranygaluska, sóska, valószínűleg hurka. A többit még kigondolom.
2008. jan. 22. 16:23

Sült makréla,sült burgonyával,rántott pulykacomb rizzsel,zellersalátával. Pacalpörkölt burgonyával,céklasalátával. Ropogós csirke szárny tepsis burgonyával,zellersalátával.

Babgulyás fánk,barackíz.

2008. jan. 21. 13:12
fogyókúrásat, kiszámolt kalóriákkal
2008. jan. 20. 19:48
Chilis bab, rakott krumpli, túróscsusza. Levest csak hétvégén szoktam főzni.
2008. jan. 20. 19:38

Nekem erre a hétre spenót sültvirslivel, bableves kolbásszal, és a péntek még nem tom. De sztem marad még bableves:)))

Ma a lépcső házban rakottkápi illatát éreztem és nagyon megkívántam. Lehet, hogy szombaton az lesz a hami???

2008. jan. 20. 18:27

Sziasztok!

Én szeretek kuktában főzni, mert gyors az étel puha lesz és van idő mellette mást is csinálni. Egytál ételeket, mint pl. rizseshús, gulyásleves, nem cipetkével készitem hanem nokedlit szaggatok hozzá külön, hogy ne szivja fel a leves levét.

5. Hmv. (válaszként erre: 2. - Margareta51)
2008. jan. 20. 18:02
Szia margareta51! Hát nem egy diétás ételsor!, de azért jó étvágyat az egész családnak. Rég láttalak már itt a hoxán!?
2008. jan. 20. 18:01
Inkabb az otlet szempontjabol erdekel, ami gyors is, mivel 5 hetes fiam mellett csak igazan hetvegen jut idom a nagy kifozesre, amikor apu itthon van, igy hetvegen enis joelore gyartok es fagyasztok de ez csutortokre mar merul ki, mar erdekel, hogy az utolso ket napra mit lehet fozni
2008. jan. 20. 17:55

Sziasztok!

Én ritkán tervezek ennyire előre. Már az is előfordult, hogy elkezdtem főzni, és mire kész lettem vele, egészen más lett belőle, mint amit elterveztem.

2008. jan. 20. 17:55

En altalaban egy hetre fozok,kivetel amit frissen kell csinalni.

Husleves,korhelyleves,gulyasleves,csorba/savanyoleves,szemesbableves savanyokaposztaval

Toltott kaposzta,majorannas csirkecomb /puliszkaval vagy tortkrumplival/,kolozsvarikaposzta,rakottkrumpli,pacalporkolt

2008. jan. 20. 17:48
A kovetkezo napokra milyen menut keszitetek a csaladnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook