Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Kistarcsai kórházban ha nincsen orvosod, akkor már egy semmi vagy? fórum

A Kistarcsai kórházban ha nincsen orvosod, akkor már egy semmi vagy? (beszélgetős fórum)

2011. jan. 18. 00:24

sziasztok

Én megéltem mind két végét a dolognak!

a fiammal nem volt a lányommal volt fogadott!Bárcsak elsőre is fogadtunk volna!Ég és föld!

13. VTünde (válaszként erre: 11. - Gerbilgirl)
2010. okt. 8. 22:17

Őket nem ismerem...


Én ott szültem kovács Rékánál, és teljesen meg voltam elégedve.

12. katus3 (válaszként erre: 11. - Gerbilgirl)
2010. okt. 6. 14:01
Nekem is megvan a véleményem,sajnos. Egyedül szültem meg a fiamat,mert nem hitték el,hogy szülni fogok!!!!
11. Gerbilgirl (válaszként erre: 10. - VTünde)
2010. okt. 6. 13:24

Most a Keresztes László doki vizsgált meg ( hüvelyi vizsgálat )

Amúgy volt 4 UH-m.

De mégis csak kellene valami még nem?

Amúgy nagyon nem csípem a kórházat... Sajnos voltam bent 1 hetet ( akkor a Szabó doki marasztalt bent, mert 31 hetesen begörcsöltem ). De nagyon megvan a véleményem 1-2 emberről ott.

2010. okt. 6. 12:26
Kihez voltál ha megkérdezhetem? Nekem votl orvosom, így amásik oldalt nem ismerem.
2010. okt. 6. 12:24
Azon a szeméttelepen ha van orvosod, akkor is az vagy.
2010. okt. 6. 12:22

hát elég baj,h. így van


4 kötelező uh-nak kéne lenni a terhesség alatt akkor is, ha nincs orvosod


itt, ahol én szülök, van külön terhesgondozó, ahová azok járnak, akiknek nincs orvosuk és küldik őket minden vizsgálatra tudtommal

2010. okt. 6. 12:18
de ne izgulj, nincs baj a babával ha voltál nst-én és nem mondtak semmit:)
2010. okt. 6. 12:16
ha nem kérdezel, amíg nincs gond, nem szólnak semmit...
5. Gerbilgirl (válaszként erre: 4. - Dublo)
2010. okt. 6. 12:15
Értem.. ma voltam NST/CTG vizsgálaton. Ha kihúzzuk a köviig tutira megérdeklődöm, hogy van-e még valamilyen vizsgálat.
4. dublo (válaszként erre: 3. - Gerbilgirl)
2010. okt. 6. 12:14
Igazából szólj és tuti intézkedni fognak, de tapasztalatom szerint (2x voltam) a tatabányai kórházban az utolsó időkben napi szinten vizsgálgatnak, mikor mit!!!
2010. okt. 6. 12:11

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert nekem se orvosom, se szülésznőm, és totál nem foglalkoznak velem... Nekem kellene menni és érdeklődni mit csináljanak?

Most vagyok a 38. hétben és utoljára 29 hetes terhesen volt UH-m. Ez normális??? Azt hittem, hogy majd a 36 ill. a 40. hét között még a súllyát is megbecsülik ill. a fejkörméretet...

Mellesleg ha nem kérdezek, akkor nem is mondanak semmit... Minden kórházban így van?

2. dublo (válaszként erre: 1. - Gerbilgirl)
2010. okt. 6. 12:11
Ez mindenhol ilyen,nem a kórház, hanem az adott műszakban lévő orvosok szimpátiájától függ...
2010. okt. 6. 12:08
A Kistarcsai kórházban ha nincsen orvosod, akkor már egy semmi vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook