Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A kereskedő átháríthatja a szervízbe küldést? fórum

A kereskedő átháríthatja a szervízbe küldést? (tudásbázis kérdés)

5. zzmm
2014. jan. 31. 18:50

Szerintem elfelejtették. Plusz munka, macera nekik bevétel nélkül, nem törik magukat, hogy hamar meglegyen.

Egyszerűbb ha ti viszitek szervízbe vagy a legtöbb szervíznek a futárja házhoz megy érte. Gyorsabb is így, mert közvetlen, kihagyja a boltot.

4. Noarashi (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2014. jan. 31. 17:51
Oké ezt értem, de miért nem mondták ezt rögtön? Először vállalták a szervízbe jutattását.
3. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - Noarashi)
2014. jan. 31. 17:40

Úgy van ahogy mondja..

Nekünk a tv-vel volt így,igaz mi kaptunk szervíz listát,kikerestük a legközelebbit,futár jött érte és hozta vissza....

2014. jan. 31. 17:20

Kedvesem vett egy GPS-t kb 2-3 hónapja, munka miatt kell. Hibás a termék. Visszavittük ahogy tudtuk, mondták, hogy elküldik szervízbe. Legyünk türelmesek, kb 2 hét. Elkértek címet, telszámot, de semmi. Ma bement a barátom, hogy mizu. A GPS még a bolt polcán, nem küldték fel, mert mégsem....Indok: a vevőnek kell elküldenie postán, vagy ahogy akarja...Hogy van ez?

Holnap bemennék én eligazítani őket, de szeretném tudni pontosan hogy mi merre hány lépés..

2014. jan. 31. 17:18
A kereskedő átháríthatja a szervízbe küldést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook