Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kerámia bevonatos edények, serpenyőröl mik a tapasztalatotok? fórum

A kerámia bevonatos edények, serpenyőröl mik a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Elassona)
2013. jan. 10. 13:16
Nekem meg azzal lett problémám, szinte nem is használtam, és jön le róla a teflonréteg. Sajnos a blokkot nem őriztem meg. Az igazi tefálok évtizedeket kibírnak, ez meg kuka, mert nem tudhatom mi fő ki az ételbe belőle:S
2012. dec. 2. 08:15

Szia

Én pont ma írtam ki a kérdésem,nem tudom hol reklamáljak!


Nemtudom milyen márkára gondolsz,de nekem a cba-ban kapható olasz minőségnek hirdetett hűségpontosról negatív a véleményem.

3hete váltottam be egyet és már pattog!

Először csak a pereme ahol fedővel érintkezik,mára már az oldala alja is hibás :-/

Egy éve volt a Tescoban a Thomas edény,na az verhetetlen,de nem is kerámia!Sajnálom,hogy csak egyet sikerült beszereznem.Ezért gondoltam,hogy ezek a "márkás"edények jók,így vettem a cba-hűségest!Rossz döntés volt!

2012. dec. 1. 21:45
Szerintem jobb, mint a teflonos.
6. békéséva (válaszként erre: 2. - Anyuka1975)
2012. dec. 1. 17:17

Köszi a véleményeket.

Karácsonyi ajándéknak , családon belül akarok venni serpenyőt és azért kérdeztem ,hogy teflonosat vagy kerámia bevonatosat vegyek.

Hogy jobb-e ,mint a teflonos, vagy csak egy uj divat.

Nekem még nincs,ezért még nem ismerem a használatban.

2012. dec. 1. 16:06
Legjobb!
2012. dec. 1. 14:05
Nekem serpenyőm van, nagyon jó.
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Békéséva)
2012. dec. 1. 11:14
Anyukámtól kaptam, hónapokig ki se csomagoltam, mert minek egy 120. edény, aztán mégissss... és imáááááááádom, azóta szinte csak abban sütök, főzök...csupa +++ :)
2012. dec. 1. 11:10
Én nagyon szeretem, nem ragad le benne semmi, nagyon jó benne főzni és könnyű tisztítani is. A "maszatolós" kajákat, sülteket, sült hurka-kolbászt kifejezetten ezért sütöm mindig a kerámiás tepsimben :)
2012. dec. 1. 09:48
A kerámia bevonatos edények, serpenyőröl mik a tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook