Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Delimano kerámia bevonatos edényt használ valaki? Vélemények? fórum

Delimano kerámia bevonatos edényt használ valaki? Vélemények? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 23. 16:59

Függetlenül a márkától kérdezem, hogy egyáltalán mire jó ez a kerámia-edény divat?

Kaptam ajándékba egy jó drága változatot ilyet, palacsintasütőként. Nos, ugyanabból a tésztából sütöttem egymás mellett a már meglévő teflonos sütőben és az új kerámiabevonatos serpenyőben, és ez utóbbiban kicsit száraz lett a cucc. Nem is lelkesedett érte nálunk mindenki!

Aztán. Rokoni háztartásban készítettem császármorzsát, ami nálam a teflonos lábasban gyorsan, és remekül elkészül, ott meg csak kivettem egy fekete belső bevonatos edényt és elkezdtem a műveletet. De minden rémség történt az anyaggal: nem sűrűsödött, nem engedte ki a nedvességet, sőt elkezdett lekozmálni! Rémes volt! Majd amikor kiöntöttem a trutyit, megnéztem az edény alját, és akkor derült ki, hogy nem teflonos volt, ahogy hittem, hanem kerámia bevonatú! Na, nekem ebből elegem volt!

2013. febr. 22. 13:35

Köszi:)

Nem olcsó, tudom, egy 24 centis edény 20ezer, mondjuk ahogy nézem készletben jobban megéri, az edényeim itthon tropák már, és ezzel a delimanoval szemezek egy ideje. Vagyis a kerámia bevonatosokkal, de igazából csak erről meg a berghoffról hallani, a többi márkának a nevét se tudom.

3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Bowie)
2013. febr. 21. 21:31

bowie :))) csak megtalaltalak itt is.

A wokunk delimano, draga volt, mint a fene (68 ojro asszem), de nagyon jo, megerte az arat. Nem szinezodott el, bar nem is hasznaljuk minden nap. Nem egnek oda benne a dolgok, van masik keramiaedenyem is, abban azert odakap egy kicsit (mondjuk kozel sem annyira, mint a simaban vagy teflonban).

Summa summarum, en elegedett vagyok vele.

2013. febr. 21. 17:06
Én a munkahelyen használom. Nagyon szeretem.De gyorsan elszíneződött,nem is tudjuk kisúrolni.
2013. febr. 21. 16:36
Delimano kerámia bevonatos edényt használ valaki? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook