Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


895. 10d89b51ea (válaszként erre: 893. - Bibócska)
2009. jún. 22. 20:37
én is ebben bizom:)
894. 10d89b51ea (válaszként erre: 892. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 22. 20:37

szia szitaszivárvány:))


köszi jól vagyok:)


Ti, hogy vagytok?

2009. jún. 22. 20:36
de jó remélem minden rendben lesz majd..
2009. jún. 22. 20:32

Sziasztok!

Mizu?

891. 10d89b51ea (válaszként erre: 890. - Bibócska)
2009. jún. 22. 20:28
köszi drágám, az enyém is jól telt, már kezdek barnázni, szerdán vagy csütörtökön megyünk vérvételre és UH-ra.
2009. jún. 22. 20:23

szia drága babusom..

igen a mai nap nagyon király volt..de lesznek még rosszabb napjaim is tudom de örülök hogy az első így hosszabb kihagyás után jól telt..csak kár hogy reggel korán kell kelnem de hát ez van.

és a legjobb úgy beugrott minden mintha tegnap lettem volna melózni nem febr..

és neked milyen napod volt?

889. 10d89b51ea (válaszként erre: 888. - Bibócska)
2009. jún. 22. 20:19

Szia bibócskám:)


én magam irtam ilyen jó sokat egész nap:))DDD


látod, hogy nem is telt el rosszul a napod? Ennek nagyon örülök:)

2009. jún. 22. 20:16

hát sziasztok mindenki...

látom nagy volt a nyüzsi míg én dolgoztam..

hogy bírtok ennyit írni????:-)

nekem jól telt a du.sokan voltak de legalább hamar eltelt az idő és jól esett hgy az ügyfelek mind örültek és hiányoltak engem

2009. jún. 22. 19:53
Sziasztok lányok! Hogy vagytok?
886. 10d89b51ea (válaszként erre: 885. - Bibócska)
2009. jún. 22. 09:56

Szia bibócska!


Itt ugyanolyan az idő:(


Ne idegesitsd magad a melóhelyen, ne foglalkozz a sok tökéletlen kollégáddal!


este várlak:)


puszi



Szép napot lányok! Hogy vagytok?

2009. jún. 22. 09:19

hali csajszikáim...

itt is sz.. az idő hűvös van és hol esik hol szakad az eső néha eláll aztnán folyt.köv.

én itthon takarítgatok készülök a hétvégére pedig még csak hétfő van de már alig várom hogy péntek legyen este 7 óra amikor jöhetek haza a melóból...

igaz mennyire odavagyok hogy mehetek dolgozni??

megyek is puszi mindenkinek majd este még rátok nézek

puszi

884. mrvRita
2009. jún. 22. 09:12

Sziasztok!


Szép jó napo mindenkinek!


tanulok ezerrel, mint s gép.:-)

Már csak két napom van:-((


Majd este jövök.

Puszi!Rita

2009. jún. 22. 08:36

Jó reggelt Lányok! Úgy látom mindenki behúzta fülét-farkát ebben a "csodálatos" időben...???

Itt nagyon esik...annyira le tud hangolni :( Hát soha nem lesz már nyár? Kinek mi a program mára? Délelőtt be kell mennem a suliba, meg du is egy picikét, este pedig megyünk a szüleimhez, hurrá :)

Szép napot nektek! pusy

882. mrvRita
2009. jún. 21. 21:22

Sziasztok!


Na mára ennyi a tanulsából:-)


Már nagyon fáradt vagyok. Holnap hajnaltól folytatom.

végül is a tervezetett teljesítettem:-)

Holnaptól már elkezdem az ismétlést is:-)


Babus!De ari vagy, ilyen biztos vagy bennem:-)

Köszike!


Szivi!Én is elhiszem Neked milyen nehéz lehet. Nálunk is ez van.

Egy 50 éves vályog veretfalú házikót vettünk meg immár 2 éve.

Egy évig csak belül építgettük, építgettük.Totál átalakítottuk. Fűtés a padlóban megy de nem padlófűtés csak a csövek mennek lenn, de az is melegít télen:-)villany, víz, fűtés korszerűsítés. Hát azért mi azért ezekhez szerelőket hívtunk, mert ezt nem mertük így családban elvégezni, elég veszélyes. De ahol értenek hozzá az tök jó.

Akkor újra vakolás egy pár helységben, falkidöntés, újrafalazás, szigetés alul.Festés.


Most meg rájöttünk, hogy a menyezetett is kéne szigetelni. Na azt majd aug.-ban elkezdjük. De szerintem az idén csak a két hálót fogjuk. Jövőre meg a nappali-étkző-konyha-előszoba-fürdő részt.

Rengeteg pénz, de utána olyan jó látni és élvezni az eredményt.

Most a kerítést meg a teraszt fogjuk csinálni. Ez is csak az anyag több mint 100 rongy.

Azért örülünk, hogy ehez nem kell munkást hívni, mert az édesapám fogja csinálni, após meg besegít:-))

Úgyhogy én tudom mivel jár egy ilyen.

De ne is foglalkozz ilyen gonosz emberekkel!!Nem érdemes, erre már én is rájöttem:-)


Most megyek aludni!Szép álmokat kislányok és nagylányok:-)Rita

2009. jún. 21. 20:44
Jó éjt lányok, szép álmokaat:)
2009. jún. 21. 20:30
Jó éjt mindenkinek!
879. 10d89b51ea (válaszként erre: 878. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 20:25

igen ez igy van.

Rossz ember nem marad büntetlenül isten előtt

2009. jún. 21. 20:19
Egyébként tényleg megfigyelhető, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel. hosszú távon legalábbis
877. 10d89b51ea (válaszként erre: 875. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 20:13
igen, ehhez emberek mi kis pontok vagyunk.
876. 10d89b51ea (válaszként erre: 873. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 20:13
:)))))DDDDDD
2009. jún. 21. 20:07
Valószínű, hogy így van.
874. 10d89b51ea (válaszként erre: 872. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 20:03
Majd az Isten megtalálja mindenki számára a méltó büntetést!
2009. jún. 21. 20:02

Na, mindegy, nem bosszantom magam ezzel.

Mindjárt vége van a mesének, most épp a szépség és a szörnyeteg megy, pont most változik át a szörnyeteg szépséges királyfivá, úgyhogy kihasználom az időt, új ötletet se hagyva a kisasszonynak, gyorsan bedugom a kádba!

872. szitaszivárvány (válaszként erre: 871. - 10d89b51ea)
2009. jún. 21. 19:57
De ez orgazmust jelent az embereknek? Az előző munkahelyemen is olyanok voltak, hogy egyszerűen nem tudtam napirendre térni a dolgok felett. Ellenőrzőszervnél dolgoztam és az emberek rendesen megfigyelik a szomszédjukat, kötegnyi fotót mellékelve, hogy ki mikor mit csinált a saját portáján és ők ezért és ezért jelentik be. Hát ezek tényleg nem normálisak. Az ilyen emberekben mennyi irigység van????
871. 10d89b51ea (válaszként erre: 870. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 19:50

igen, sajnos sok embernek büdös a munka.

inkább jobb várni a pénzt, de az nem fog az ölébe hullani senkinek.

azért igencsak meg kell dolgozni.


küldheti, ugyis az illető issza meg a levét!

2009. jún. 21. 19:45
Mondom, nem akarok ezzel a beszólással senkit sem megbántani, de mint mondtam 4 tesóm van, ebből 2 úgy akar pénzt keresni, hogy egész nap tv-t néznek, nem csinálnak semmit, csak valaki tegyen milliókat a zsebükbe. Hozzá teszem hozzánk se jönnek le segíteni, de ők elvárják a segítséget. És nem bírom abba a kemény fejükbe beleverni, hogy ezt így nem lehet csinálni! Mi napi 400-500 km-t megyünk a megyében, fárasztó, a gyerekemet alig látom, de most a pénzkeresésnek van itt az ideje, és remélhetőleg lassan majd itthon maradhatok vele megint.Az idősebbnek többször szóltunk, tegye le a jogsit, jöjjön velünk dolgozni, beszélnie sem kell, csak legyen ott. Háááát, ő nem is tudja... stb... stb... belefáradtam az ilyen emberekbe. És az ilyen emberek küldik ránk az Apeh-ot. De küldhetik, semmi szabálytalant nem fognak találni.
869. 10d89b51ea (válaszként erre: 868. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 19:34

az biztos, ha itthon fogok dögleni a tv előtt, abból nem lesz pénz.



Ez durva drágám:(

2009. jún. 21. 19:32

Persze, lehet, hogy ingatlanadót is fizetnem kell majd :-(

De tudod aki erre jár, itt lakik, az mindenki látta, láthatta, hogy a harmadik szinten az állványon egyensúlyozva, igaz, kibiztosítva ragasztom a hungarocellt mégsem bírják megállni szó nélkül. utána egy hétig alig tudtam a kezem felemelni.

De ha az ember a tv előtt fekszik egész nap (senkit nem akarok megbántani), akkor azzal nem lehet pénzt keresni. Én közigazgatásban dolgoztam 7 évig 62 ezer forintért!!!!!

Most sokmindenki utál minket, olyan embereket keresünk, akik nem akarják, hogy megtaláljuk őket, de ehhez sokszor a romatelepeket járjuk, olyan helyeken, ahol attól félek elkapok valamit, mégis csinálom, mert szót tudok érteni bárkivel. És úgy végezzük a munkánkat, hogy sokszor azt mondják a végén, köszönöm szépen, viszont látásra. Nem mondom, hogy nincs balhé, nem jönnek baltával, vagy egyéb veszélyes tárggyal, de egy év cirkuszolás után, már tudják, nem érdemes vitatkozni.

867. 10d89b51ea (válaszként erre: 866. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 19:29

Való igaz, nagyon szemetek az emberek.


Én is mikor a piacon dolgoztam Gyuri még mindig ott van, kicsit jobban álltunk, irigyünk mindig volt, meg még van a mai napig is.


De mindig azt mondom, hogy jön még kutyára teherautó!

2009. jún. 21. 19:25

Egyébként az a dühítő az egészben, hogy így elég sok irigyünk lett, mert nálunk biztos szartig áll a pénz. Azt senki nem nézi, hogy mi ezért mennyit dolgozunk, hitelünk is van bőven és amit mi magunk meg tudunk csinálni, azt meg is fogjuk. Utánunk kell csinálni, mindenkinek seggig ér a két keze!

persze az Apeh is kijött vizsgálódni, de látták, hogy mindent magunk csinálunk és emiatt lassan is haladunk... gondolom a madarak csiripelték nekik, hogy jöjjenek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook