Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. jún. 19. 20:46

helló csajok..

hogy vagytok?

804. mrvRita
2009. jún. 19. 19:11

Sziasztok!


SZép estét Mindenkinek!

Ez a vizsga is megvan:-)

Bár az eredményt nem tudom, de tuti siker:-)

Önbizalom:-)))

Olyan mázlista vagyok, képzeljétek ugyanaz a kérdés volt mint egy hete:-)

Én meg kockára tanultam a fejem:-)na mindegy a tudást nem veszi el senkisem:-)

Meg az a helyzet, hogy ez a tantárgy érdekelt is. Neveléstörténetből vizsgáztam.

Ókortól a mai napig, az van leírva a könyvecskében, hogy minden korban ki, hogy gondolkodott a nevelésről.

Nagyon érdekes:-))


Ma pihi. Már ki is takarítottam.

Este pizzát sütök. Meglepi a férjecskémnek:-))


Holnap meg usgyi neki a tanulásnak. Szerdán szigorlat szociológiából 18 tétel van. Szerencsére csak egy tétel mindegyik, nincsen részekre bontva.

Így remélem 4 nap elég lesz:-)))


Veletek mi ujság?


Szeretnék én is mindenkit bejelölni az iwiw-en. Zsanettet és Reménykém már bejelöltem:-)))

Mind a ketten nagyon aranyosak:-))

Többiek elküldenétek nekem priviben a neveteket, ha fenn vagytok?


Majd még jövök!


Puszi!Rita

2009. jún. 19. 13:29

Sziasztok! Szép napot!

Tanévzáró értekezlet kipipálva, már jojózott a szemem a sok hülye statisztikától...Délután 5-kor a tanévzárón, mikor felcsendül a Himnusz első sora, küldöm a jó öreg magyar áldást mindannyiótokra! Mert megérdemlitek! Este jövök, puszika!


Szia Tüncica! Sztem ne görcsölj rá ennyire a nyálkahártya vastagságára, én nem tok személy szerint tapasztalatot mondani, de ez mindenkinél úgyis más és más... de azé a ciklusod nem semmi! doki mit mond erre?

2009. jún. 19. 10:29
Sziasztok csajok! Hogy vagytok?
2009. jún. 18. 22:04
Sziasztok, ma voltam hüvelyi uh-n, mert hormongondjaim voltak és figyelik még a tüszőérést, repedést, minden héten megyek. Szóval a 27. napon vagyok, kb egy hete volt tüszőrepim, a méhnyálkahártya 14mm vastag, de még azt mondja bármi lehet, lehet h megjön, és lehet, h terhesség. Ez eddig jól is hangzana, csak látott apró pöttyöket a méhnyálkahártyámon, és azt mondta, h ebből jobb lenne, ha csak egy lenne, mert az valszeg terhességet jelentene, de az , h több van, inkább készülődő mensit jelez, de azt mondta várjuk ki , h megjön-e, múlt hónapban is 36 napra jött meg, szóval még van egy hetem, a tüszőrepitől 14 nappal számolva. Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, h milyen vastag mensi előtt a méhnyálkahártya, és milyen vastag korai terhességnél, meg a pöttyökről is írhatnátok. Jah és múlt hónapban a 32. napon csak 9mm volt a méhnyálkahártyám, most jóval vastagabb, ebben a ciklusban clostit is szedtem. Előre is köszi!
2009. jún. 18. 22:03

szia drága remény..megvagy visszajelöltelek ám

cupp

799. Remény21 (válaszként erre: 798. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 18. 21:52
Szia SzitaSzivi! Mi is láttuk! én egyből k*va anyáztam egy sort... :(:(:(, jah, kirekesztve! szánalmasak! erről ennyit! megyek én is, mert húz az ágy! Jó éjt Mindenkinek, puszi csajok! holnap 9-kor tanévzáró értekezlet, du 5-kor meg tanévzáró!!! jippijéééééééééééééé :D:D:D, megy a vigyor 1000-rel! :D:D:D
2009. jún. 18. 21:45
jó éjszakát mindenkinek!
2009. jún. 18. 21:40

sziasztok édeseim...

hogy vagytok ma.én totál készen vagyok teljesen kimerültem de nem baj szokatom magam a melóhoz:-)

796. 10d89b51ea (válaszként erre: 795. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 18. 21:21

de néztem csak elkapcsoltam, mert nem akartam felidegesiteni magamat.


puszi lányok:)


Jó éjt, szép álmokat:))

2009. jún. 18. 21:00

Nem néztétek az rtl-t?

a fókuszban olyananokat mutattak be, akik nem akarnak gyereket, mert nekik nyűg lenne éjszaka felkelni, meg oviba vinni és egyébként se szeretik őket, úgyhogy fórumokat hoztak létre, találkozókat szerveznek, mert kirekesztve érzik maguka. SZEGÉNYEK!!!!

794. 10d89b51ea (válaszként erre: 792. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 18. 20:32

örülök, hogy jobban vagy drága:))


hullámvölgyek sajna nálam is szoktak lenni, de Hál istennek ritkán jön elő:)


De szupi lesz az a tanfolyam, menj nyugodtan bele fogsz férni az időbe:))

2009. jún. 18. 20:14
nézzétek az rtl-t!
2009. jún. 18. 20:05
köszi, jobban, persze vannak még hullámvölgyek, de erősen a jövőre koncentrálok... ja és a drága férjem beiratott egy búvártanfolyamra, csak azt nem tudom bele fog-e férni az időbe
791. 10d89b51ea (válaszként erre: 789. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 18. 19:59

Szia szitaszivárvány!


Ügyes vagy, hogy már meg is főztél:)


köszi én jól vagyok:)

Ti, hogy vagytok?

790. 10d89b51ea (válaszként erre: 788. - Remény21)
2009. jún. 18. 19:58

:))


Mert ez az igazság:)) DDD


Szép estét lányok!

2009. jún. 18. 19:26

Na, megjöttem... most egy kicsit hamarabb, mint szoktam, de ma egyikőnknek se volt sok kedve a munkához. Azóta megfőztem és most Abi hív biciklizni.

Ti hogy vagytok?

2009. jún. 18. 15:29

igen, látom :)

jó munkát! puszika

nem értem, miért mondja nekem mindenki, h kis mosolygós??? :D:D:D

787. 10d89b51ea (válaszként erre: 786. - Remény21)
2009. jún. 18. 15:01

visszajelöltelek, kis mosolygósom:))puszi


lassan indulnom kell melózni, majd este leszek:)

2009. jún. 18. 14:51
;)
785. 10d89b51ea (válaszként erre: 784. - Remény21)
2009. jún. 18. 14:49
bejelöltél?
2009. jún. 18. 14:47
:) akkor visszajelölsz iwiwen? :)
783. 10d89b51ea (válaszként erre: 782. - Remény21)
2009. jún. 18. 14:33

Szia drága Remény!


próbálta nekem osztani az észt a dórika, de én annál okosabbnak érzem magam, hogy válaszoljak a buta kérdéseire:)Teljesen egyetértek Veled, én ha odáig eljutok, remélem, hogy hamarosan, biztos nem fogom nyilvánosságra tenni a tüneteimet.


Majd az isten tudja, hogy mi legyen az eredmény:))


Egyetértek Veled, azért nem is irtam neki vissza:))

2009. jún. 18. 14:29
Babus! Mi ez a nézeteltérés odaát? Én egyébként osztom véleményedet a tünetkeresési szindrómákkal kapcsolatosan! Fölösleges, hisz mindannyian mások vagyunk! Én még lehet, hogy az ET-em napját sem fogom közzé tenni, tudom, h csak hergelném magam azzal is! Aki itt van, az úgyis folyamatosan drukkol és szorít a másiknak! Dehát vannak tőlünk sokkal rágörcsölősebbek, problémásabb emberkék...Kérlek, engedd el a szemed előtt az ilyesmit, betűre, azaz szóra sem érdemes...aki akar, az meg majd válaszol...
2009. jún. 18. 14:08
Basszuskulcs Csajok! És elsősorban Bibócskám ezt most neked mondom! Képzeld, most csörgött a férjem, hogy aug. 01-jére is van egy lagzis meghívásunk!!!!! (tehát: júl.25., aug. 01., aug. 15.) És ez utóbbinak apropója is van.... igen, igen! talált-süllyedt! Jön a baba, és a menyasszony nem akar nagy pocakkal férjhez menni! jah, és a júl.25.ei párnak is most született márciusban meg a bébi! Csajok, komolyan mondom....gombóc a torkomban, áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá én annyira örülök más boldogságának, de az ilyen hírek, most egyben úgy le tudnak hangolni is! Hát Ritám, lehet ugrik a Balcsi...ez a nyár kész anyagi KÁOSZ!
780. Remény21 (válaszként erre: 778. - MrvRita)
2009. jún. 18. 13:22

Rita!

ha így marad a mensim, akkor nekem aug.18. peteérés, ami remélem egyben majd akciót is jelent...szal mi is a Balcsit tervezzük, júl. közepe lenne jó, de már minden jó szállás foglalt :(, nem tom még mi lesz belőle...

Mi is voltunk Formentoron! :) de erre az öbölrészre nem emléxem...

779. 10d89b51ea (válaszként erre: 778. - MrvRita)
2009. jún. 18. 13:09

Szia Rita!


Egészségetekre az ebédet:))


Jól is teszed, pihenj most egy kicsit a kedvenc sorozatoddal, legalább kikapcsolódsz:))


Jó tévézést:))


köszi én jól vagyok, 2 óra mulva megyek dolgozni.


További szép napot:) puszi

778. mrvRita
2009. jún. 18. 13:06

Sziasztok!


Egy kis szünetet tartok éppen most ebédeltünk a férjecskémmel, és ő már el is ment dolgozni.

Nekem meg egy kis pihi ezért jár.

Nemsoká kezdődik a storyn a sorozatom is (Titkok és szerelmek):-))


Reményke21!

Jaj ne is mond már zúg a fejem az egész tanulástól, de már kibirom, azaz ki kell bírnom.

Végre holnap lemegy az egyik vizsga után már csak 3:-)))


Öböl, melyikre gondolsz, amin szőke vagy vörös vagyok:-)

AMin szőke vagyok, ott a Formentornál voltunk fenn a magasban.


Ahol pedig vörös vegyok, ott pedig Görögben voltunk Zhakyntos szigeten:-)))

Hát az is valami csodálatos volt.

Valami fantasztikus kék a tenger, egyszóval gyönyörű.


Most Ti hová mentek a nyáron?

Mi Balatonalmádira aug.17.-23.-ig.

Már alig várom!


Zsanette!Mi ahelyzet, hogy vagy?

Babus?Bibócska?Szivárványka?Hogy vagytok?


Üdv!Puszi!Rita

777. 10d89b51ea (válaszként erre: 776. - Remény21)
2009. jún. 18. 11:27

Szia Remény!!!


Tényleg nagyon jó, hogy vagyunk egymásnak lányok:))



Igazán csak mi tudjuk megérteni egymást,hisz Sorstársak vagyunk.


Igy a jó dolgozni:))


Köszi a kinevezést,aranyos vagy:))puszii


Szép napot lányok!!

2009. jún. 18. 10:48

Hello Drágaságok!


Már majdnem mindenkit be tudok arcra azonosítani! - ez csúcszuper! Nyáron osztálytalálkozó! Vagy inkább 9 és egy pár hónap múlva Baba-Mama találkozó... :D:D:D

Hogy Ti milyen ari Csajszik vagytok mind sorba! Az élet meg kegyetlen Dög mindenkivel,mind1....

az idő gyönyörű, ti itt vagytok nekem, nem szomorkodunk!

Zsanikám! Te írtál nekem privit a wiwre, vagy csak rosszul láttam a postaládámban? Mert ha igen, akkor az üzid a fasorban sincs! :(

Rita jó tanukát, tekergesd az agyhullámokat! :) csak nehogy becsavarodj! :) elárulhatnád nekem, h a fotón, ahol jó fenn vagytok az öbölnél, az Mallorca melyik részén volt? egyszer még tuti visszamegyek oda! :) (de már 3-an:))

Bibócskám! Ne csak a kerítésd fesd, hanem a hajadat is vissza feketére! Nagyon állat az a kép! :)

Babust meg kineveztem HoxAnyunak! Ő az itteni anyukám, meg sokunknak sztem! :)

Én ma itthon nyomom az ipart light-osan, papírmeló, papírmeló, papírhegyek, csók mindenkinek! Szép napot Kislányok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook