Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


865. 10d89b51ea (válaszként erre: 864. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 19:23

Viszont ha egyszer rendben lesz akkor az ára sem semmi lesz:)))



Nagyon öóügyesek vagytok:))

864. szitaszivárvány (válaszként erre: 863. - 10d89b51ea)
2009. jún. 21. 19:21
Mi sokmindent a fejünkbe vettünk. És idő kérdése, meg is fogjuk csinálni. A párom igazi álmodozó, de amit kigondol, azt meg is valósítja, kicsit maximalista. Én realistább vagyok, de semmi jónak az elrontója, úgyhogy ha jó ötlete van, akkor oké, csináljuk, ha elszalad vele a ló, akkor lerángatom a földre és újra beszéljük a dolgokat. Mi egy nagyon lepukkant házat vettünk nagyon jó helyen (végardói főrüdő bejáratától 2 percre) és nagyon jó áron. Többet kell rákölteni, mint a vételár, de ha minden jól megy, akkor jövőre az alsó szinten vendégházat nyitunk. Idén még biztos hogy nem, mert a lakószintet megcsináltuk, a külsejével bajlódunk, az alsó szint szerintem már télre fog maradni és a kerítést is végig ki kell cserélni, ami az éven biztos, hogy nem fog menni. A parkosításról nem is beszélve. Imádom a kerteket, a növényeked, de így most még csak dézsákba ültettem egy kis paprikát, meg ilyeneket, ennek is a felét kikaparta a kutya. :-(
863. 10d89b51ea (válaszként erre: 862. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 19:13

Ügyesek vagytok nagyon Mindketten:))



Mi is ugyanilyenek vagyunk Gyurival,:)


Ha valamit a fejünkbe veszünk azt biztos, hogy végigcsináljuk:))


Most a lombik ami tervben van és sikeres lesz:))

862. szitaszivárvány (válaszként erre: 861. - 10d89b51ea)
2009. jún. 21. 18:57

Oké, akkor küldök. Úgy volt, hogy most a hétvégén festünk, de nagyon rossz itt az idő, úgyhogy maradt a fa felrakása. Összevesztünk közben egyszer-kétszer, de mi munka közben mindig szívjuk egymás vérét. Volt olyan, hogy délután 1-kor kitaláltuk, hogy le kellene lamináltpadlózni a szobát, elugrottunk, megvettük az anyagot, 3-kor elkezdtünk kipakolni, 7-kor elkezdtük lerakni a padlót, hajnal fél 1-ig raktuk ketten, a gyereket lepasszoltuk nagyiéknak, mert közben folyamatosan vitatkoztunk. Utána becipeltük az ágyat és gyakorlatilag bezuhantunk a paplan közé. De megcsináltuk!!!!

Abigélnek meg olyan jó alvókája van, hogy porszívózni is tudok, ha ő elalszik. Annyi a lényege, hogy csecsemőkorában mindig relaxációs zenét tettem be neki, megszokta, hogy nem járunk lábujjhegyen, ha ő durmol, úgyhogy ebből a későbbiekben sem csináltunk problémát. Ma már akár ütvefúró hangjára is képes elaludni ha fáradt. :-) Múltkor annyira eljátszotta magát, hogy körömvágás közben dőlt el. :-)

861. 10d89b51ea (válaszként erre: 859. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 18:47

Ha készen lesztek a festéssel is, várom majd a képet:))


Nem semmi, hogy a kicsi drága lányod, semmit nem hallott belőle, pedig az nem kis zajjal jár:))

860. 10d89b51ea (válaszként erre: 858. - MrvRita)
2009. jún. 21. 18:44

Szia Rita!



Biztos finomat ebédeltetek anyósnál:))


Neked nem lesz probléma a holnapi 7 tétel megtanulása, ebben biztos vagyok drága:))


Puszii

859. szitaszivárvány (válaszként erre: 857. - 10d89b51ea)
2009. jún. 21. 18:17
Mindig van munkánk, nemsokat tudunk pihenni. Most még fel van állványozva, majd ha befestik, és leszedik az állványt, akkor teszek fel képet! Majd mellékelek egy olyat is, ahol nincs rajta tető. A poén az, hogy Abigél végigaludta az egész tetőbontást, pedig még a faanyagot is leszedtük. Egyszóval lebontottuk a feje felől a házat és észre se vette! :-)
858. mrvRita
2009. jún. 21. 18:11

Sziasztok!


Itt vagyok, csak ma anyóséknál voltunk ebéden:-)


Nem rég értünk haza.


Látom elvagytok ma:-)Örülök, hogy mindenki jól van:-)


Én is elvagyok. Most folytatom a reggel abbahagyott tanulást.

Hát ez a szigorlat kikészít.

Még ezen kívül két nap és 13 tétel a mai adagon kívül.

Holnap már hajnalba kelek, hogy haladjak vele.Holnap 7 tételt muszály lesz megtanulnom.


PusziNektek!Rita

857. 10d89b51ea (válaszként erre: 856. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 18:04

Akkor sok munkád volt ma is!


Mi finomat főzöl?


De szép házatok lehet:))

Teszel fel képet róla?


köszi, én jól vagyok:))

2009. jún. 21. 17:49

Szia!


Egész nap a teraszt csináltuk, most főzök, mert a tegnapi elfogyott. Abigél meg hamupiőkét néz. Elég nagy házunk van és nagyon le volt pukkanva mikor megvettük. De nem hívtunk hozzá mestereket, a páromnak építőipari cége volt, mindent meg tud csinálni, úgyhogy most úgy burkoltuk az oldalát, mintha faház lenne. Gyönyörű lett! Tavaly ketten hungaroceleztük körbe, holott három szintes, idén festeni kell és még a garázs feletti résszel kell kezdeni valamit. Szóval nem unatkozunk! :-)


És te hogy vagy?

855. 10d89b51ea (válaszként erre: 854. - Szitaszivárvány)
2009. jún. 21. 17:35

Szia drága:)


Hogy vagytok?

854. szitaszivárvány (válaszként erre: 849. - Remény21)
2009. jún. 21. 17:27

Sziasztok!


Nekem úgy volt, hogy reggel nyolcra hívtak vérvételre, 11-re dokihoz és addigra megvolt az eredmény.

853. 10d89b51ea (válaszként erre: 852. - Remény21)
2009. jún. 21. 14:05

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



Nyitva van drágám:)))


Szívesen drágám:)))

2009. jún. 21. 14:02

BabusAnyusom! úgy döntöttem sütök egy kis gyümi túróst...bár anyósom most hozott fincsi meggyes pitét...nyissátok az ablakot csajok! :D


ha valaki hisz a természetes gyógymódban, akkor azoknak ajánlom a következő oldalt: gyorgytea.hu -Gyuribácsi teáit...

Köszönöm Babus az újabb infót!

851. 10d89b51ea (válaszként erre: 848. - Bibócska)
2009. jún. 21. 10:50

Szia drága bibócska!

Én is:))

850. 10d89b51ea (válaszként erre: 849. - Remény21)
2009. jún. 21. 10:49

Szia Reménykém:))


igen, majd a főzésről fogunk trécselni. Én legalábbis biztos nem fogok a leleimrő irogatni, majd az isten eldönti, hogy a beülti után mi lesz a folytatás:)

Csak jó lehet a sok előző rossz után!!


A vérvétel eredménye még aznap megvan:)


De finit főzöl:))


puszi További szép napot neked is:)


Én is szeretlek:)



Sziasztok csajok:)

2009. jún. 21. 10:13

Szép napot Lányok! hát jó sokáig húztam a lóbőrt, de legalább kipihiztem magam :D

Dehogy búrkolózunk mély csendbe Bibócskám! Majd addig beindítunk vmi főzőtanfolyamot, és finomabbnál finomabb recepteket cserélgetünk majd! Igen Babuska, én is imádok sütni-főzni!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ha beülti után mész HCG-t néző vérvételre, akkor ott mennyi időre van eredmény? begyűjtöm jóelőre az infókat!

Most pedig megyek, mert nem lesz kész a lecsós hús :) További szép napot mindenkinek! Én is cerizlek benneteket! pussz

2009. jún. 21. 08:35

jó reggel csajszikáim..

akkor majd mély csendbe búrkolózunk és várjuk az eredményeket...de azért izgulni fogok mindannyiunkért...

szeretlek benneteket kislányok!!!

2009. jún. 20. 23:07

Hellóka!

Babus! Akkor ez most tök jó, megint egy lépéssel közelebb leszel a stimuhoz - érzem :) én is osztom a véleményeteket, még a stimu kezdetét meg fogom itt osztani, aztán kussban leszek a vérvételig...Természetanyánk meg majd osztja az észt...fagyi bébis nézetekkel is egyet értek Bibócskám! Kiolvadás után úgyis kiderül, h ki a legerősebb láncszem, de ha ezt meg sem próbálja az ember, akkor a lehetséges fagyis siker tudta nélkül túl kell esni a ciklusos, drága stimus-leszívós procedúrán. Többet ésszel, mint ész nélkül - én ezt vallom!

Jóéjt csajszik, szép álmokat!

2009. jún. 20. 18:44

Szép estét lányok!


én jól vagyok, csak a hasam kezd görcsölgetni a napokban megjön:)

2009. jún. 20. 18:34

Sziasztok!

Hogy vagytok?

844. mrvRita
2009. jún. 20. 18:26

Sziasztok4


bibócska!

Hát igen teljesen igazad van:-)

Nagyon drukkolok Neked is!!!


Láttam, hogy visszajelöltél, köszike:-))


nagyon aranyos kis csajszika vagy:-)))


Puszi!Rita

2009. jún. 20. 17:42

helló kislányok.

vagyok ismét. ritám én jól vagyok már nem vagyok ideges sem csak nálam az a baj hogy könnyen felhúzom magam és bizony sokáig tart..

de most azt hiszem elmúlt hétfőtől meg úgyis jön a többi sokk...szóval meg kell szoknom.

én szerintem a fagyi baba is be tud ágyazódni úgy mint a friss.amikor kiolvasztják akkor úgyis kiderül mennyi károsodott és utána ha minden ok szépen folytatja az osztódást és végzi a munkályát a beágyazódást a méhecskédbe.

én is le fagyiztam volna ha lett volna elegendő és ha most lesz szintén fagyizok majd.aztán majd meglátjuk hogy viselik

842. 10d89b51ea (válaszként erre: 841. - MrvRita)
2009. jún. 20. 15:04

Igen, erősen hiszem,hogy a lombikom sikeres lesz:)

Erre vár a dokim is, azért nem csinálta még eddig a stimukat sem, mert biztosra akar menni.

Előbb rendbe teszi a belsőm,eltünteti a cisztát, mert mig ott van addig felesleges megcsinálnia az egészet, ugysem ágyazódnának be az embriók. amikor minden okés lesz bennt, akkor már biztos hittel indulok neki a programnak:)Kitartok, kivárom a soromat:))

puszi

841. mrvRita
2009. jún. 20. 14:34

Szia Babus!


Kösuike, én is nagyon drukkolok Neked.

Sok olyat hallottam már, hogy ennyi inszem után az első lombik siker:-))))

Úgyhogy fel a fejjel:-)))


Nekem nem most lesz, de köszike a drukkot!!


Bibócska!Hogy vagy?


Puszi!Rita

840. 10d89b51ea (válaszként erre: 838. - MrvRita)
2009. jún. 20. 13:09

Nagyon drukkolok Érted:))


Egyetértek a véleményeddel én is csak akkor fogom már irni, hogy biztos, amikor már a vérvől kimutatott HCG is azt fogja jelezni :)


Tesztet egyáltalán nem fogok csinálni, mert feleslegesnek tartom.


Sok sikert:)


megy a drukk:))))

839. 10d89b51ea (válaszként erre: 838. - MrvRita)
2009. jún. 20. 13:06

Nekem még nem volt lombikom, ez lesz az első!

4 sikertelen inszemem volt:(

838. mrvRita
2009. jún. 20. 12:56

Sziasztok!


Itt vagyok.


Reményke!Köszike szépen, ezt oda kell adnom a főnökömnek, vagy ha csak esetleg kirúgnának?


babus!

Oh te szegény.:-((

Most akkor a második beültid lesz?


Egy kérdés lányok!Fagyibabáknak mennyi az esélyük a megmaradásra? Mert most a másik fórumon azt írta valamki valakinek, hogy ezek nem olyan erősek, és kevesebb a megtap. lehetőség:-(((

Ez elkeserített.Nekem 10 embriócskám van lefagyasztva. Tudod kinek van szíve megsemmisíteni őket, nekem nem, meg szerintem Nektek se lenne. Hiszen azok már élő emberkék, csak picurkák.


remélem azért nekem sikerül.


ne haragudjatok lányok, de majd amikor lesz a beültim, inkább majd akkor fogok írni, amikor megtapadtak, nem gond. Ugye nincs harag.

Olyankor ugyis kicsit feszült az ember, bár nem kéne. de gondolom egy kis feszültség mindenkiben van.


Júj már annyira várom Őket!


Nagyon szorítok babuskám, Reménykém, Bibócskám, Szivikém!!!!!

Mindenki megérdemel egészséges kisbabucit. Annyira megszenvedünk érte.



Üdv!Puszi!Majd még jövök valamikor.


Pusssz

837. 10d89b51ea (válaszként erre: 827. - Remény21)
2009. jún. 20. 11:19
:))
836. 10d89b51ea (válaszként erre: 826. - Remény21)
2009. jún. 20. 11:19

Szia drága Remény!


ma már befejeztem az itthoni melót, most már csak pihenni fogok:)


nincs már utro, tegnap este kellett bevenni az utolsó 2 szemet.

csak 10 napig kellett szednem, a progi miatt.


Várlak:))DD puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook