Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2995. db2225bc4d (válaszként erre: 2993. - 10d89b51ea)
2009. szept. 8. 15:03

Szia Babuskám! Nekem tegnap fájt a fejem! Estére teljesen kész voltam!

Vegyél be v.mi bogyeszt, utána hátha jobb lesz!

2994. db2225bc4d (válaszként erre: 2992. - Bibe80)
2009. szept. 8. 15:01

Köszi drága Bibécske! Puszi

Remélem jól vagy?

2993. 10d89b51ea (válaszként erre: 2989. - Db2225bc4d)
2009. szept. 8. 15:00

Szia drága Adrikám:)))


Örülök, hogy jól vagytok drága:))


Köszi én is jól vagyok, csak a fejem megint kezd sza.akodni, de mindjárt behajitok egy gyógyszert és jobb lesz!

2992. Bibe80 (válaszként erre: 2989. - Db2225bc4d)
2009. szept. 8. 14:54

Szia Adry!


Névnapod alkalmából én is sok szertettel köszöntelek, s kívánok neked minden szépet és jót!

Puszi: Bibe

2991. db2225bc4d (válaszként erre: 2765. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 8. 14:54

Szia Szivárvány!

Ne foglalkozz anyósoddal! Te tudod mi a legjobb Abinak! Te nem tehetsz semmiről!! A gyerekek előbb utóbb találkoznak a halállal az elmúlással! Amikor tavaly meghalt az apukám a bátyám kisfia(keresztfiunk) sokat foglalkozott a témával. Nem tudta hová tenni, hogy nincs többé a papája! Sajnos a gyerekek többet felfognak ebből a világból mint azt mi gondolnánk!

De azért örömmel olvastam, hogy az ovi jó hatást tett Abinak és időpontotok is van a Kaaliba! Csak így tovább!!

2990. Hellamona
2009. szept. 8. 14:51

Reményke! :(((((((( Basszusketyere! Én is csak annyit tudok mondani, h sajnálom. Nagyon-nagyon. Én is így voltam, hogy amikor eredményre mentünk, semmi jel nem volt. De előtte mentem klotyira, pont, mint te. És én akkor abban bíztam, h előfordul pecsételés ilyenkor, majd mondom a dokinak. De már nem kellett, hanem úgy közölte velem a rossz hírt, mintha nem sikerült volna egy vizsgám és 3 hónap múlva menjek UV-zni. Még a papírokból sem nézett fel... :(((((((((

Próbáltam rábírni egy UH-ra, de esze ágában sem volt. Rögtön elmentem a nőgyogyimhoz utána, ő csinált UH-t, de nem látott semmit, csak vígasztalt. És mire hazaértem elöntött a Niagara... Sírtam egy napig, az jó volt. Mielőbbi "Reményeket" neked! Puszi!

2009. szept. 8. 14:44

sziasztok lányok!


Megint kimaradt néhány nap, de sokat gondoltam ám Rátok!! Hétvégén nem voltunk itthon, hétfőn vérvételen voltam , utána festettem a fürdőt, holnap megyek az altatóorvoshoz. Jó sokat írtatok alig győztem visszaolvasni!


Reménykém! Annyira sajnálom!!! :-((( Ahogy olvastam vissza tutira vettem, hogy sikerült nektek, hiszen vérzésed sem volt. Erre fel teljesen ledöbbentem az eredményen! Azért a doki is lehetne tapintatosabb! Sírd ki magad akkor könnyebb kicsit. Előre nézz, és készülj novemberi startra! Akkor sikerülni fog!! (Luca nekem is novemberben sikerült!)


Bibécske! Örülök, hogy elkezdhetted a stimukat! Ügyes legyél, növeszd a kis tüszőket!


Bibócska! Végre kismami lettél!! Remélem minden jól ment ma!


Drága Hellamona ! Köszi szépen a köszöntést! Puszi


Babuska! Jól vagyunk köszi, csak fáradtak vagyunk. Én is meg a férjem is elég mozgalmasak voltak az utóbbi hetek. Remélem jól vagy te is!

2988. 10d89b51ea (válaszként erre: 2986. - Bibe80)
2009. szept. 8. 14:35

Szia drága Bibe!


Igen ha keveset is vagyok idefennt, de nyomon követem az életét Mindenkinek, mert érdekel.


Puszi

2009. szept. 8. 14:22

Sziasztok!


Sajnálom Reményem! :-( nem is tudok mit írni!

Sírd ki magad és nézz előre!

Veled vagyok!

2986. Bibe80 (válaszként erre: 2985. - 10d89b51ea)
2009. szept. 8. 14:15

Szia babus!


Olyan jó, hogy néha bekukkantasz hozzánk is!

Puszi Neked is!

2009. szept. 8. 14:12
Sziasztok lányok!
2984. 10d89b51ea (válaszként erre: 2977. - Remény21)
2009. szept. 8. 14:11

Szia drága Reményem!


Tiszta szívemből sajnálom, hogy nem sikerült, Veled érzek, tudom sajnos min mész most keresztül!

De drágám erős vagy Te is és felállsz ugyanugy mint nekem is sikerült és továbblépsz a második sikeres programhoz, mert az már sikerülni fog!


Mindig számithatsz rám, hisz a barátod vagyok!

puszi

2983. Bibe80 (válaszként erre: 2977. - Remény21)
2009. szept. 8. 13:49

Szia Aranybogaram!

Sajnos én már az sms-edből értesültem a szomorú hírről!

Tényleg nagyon sajnálom, hogy ez most nem sikerült Nektek, de nem szabad nagyon elkeseredni.

Sírj csak nyugodtan, megkönnyebbülsz általa és egy ici-picit (egy kölyökhangya faszányit) jobb is lesz a kicsi lelkednek!

Tudom, hogy ez nem vígasztal, de emlékezz vissza, anno májusban az intenzíven az ébresztés után arra ébredtem, hogy csillapíthatatlanl zokogok. Akkor nem tudtam, hogy ezt most álmodom-e, de Te voltál az, aki megerősített ebben!:-(

Ott abban a helyzetben ez esett legjjobban.


Én lassan be is fejezem ezt a levelet, mert érzem, hogy elég fátyolosan látok már! :-(

Megyek, elbújok, ne lássa senki sem!


Sokszor puszillak és egy hatalmas ölelést is küldök

2982. Remény21
2009. szept. 8. 13:45
Mindenkinek köszönöm a drukkot lányok! Szeretlek titeket!
2981. Remény21
2009. szept. 8. 13:44

Bibócskám! most 1edül te voltál nekem a legjobb dolog a mai napban! Köszönöm, h ha csak 1 msp-re is, de fogtad a kezem! Örülök, h talcsiztunk, és nagyon nagyon drukkolok értetek... és mindenkiért! hiszem, h sikerül a 2. mindenkinek!


most lépek, aztán eccer majd jövök, ha már jól kibőgtem magam....legalább már nincsenek a hülye gyogyik....jah, és úgy döntöttem, jövő hétfőtől újból meló...

2980. Remény21 (válaszként erre: 2978. - Bibe80)
2009. szept. 8. 13:42
én itt volnék Bibém :(:(:(
2979. Remény21
2009. szept. 8. 13:42
a fórumot sem hagyom majd el, jövök amint tudok majd...képzeljétek, fél 11-re kellett mennünk, és jóval 11 után hívott be minket (itt már gyanús volt mind2őnknek, de nem mondtuk egymásnak), aztán még egy utolsó kör wc-re, és nem akartam hinni a szememnek, basszus már rózsaszínes volt a papír :(, aztán kijött Bibócskám a műtőből, mi meg bementünk apánkhoz....első mondata egyből fasza volt: menzesz? pfffffffffffffffff, még jó h ültem, meg előtte bevettem még a reggeli kábító adagot, különben ott fordulok le, szal olyan kevés volt a hcg-m, h azt mondta, ezzel az erővel páromtól is vehettek volna akár vért... hát ennyi a story mára, jah, és ha nem esek spontán addig teherbe, akkor kb. novemberi 2. start, és most már beszéljünk rólatok....
2978. Bibe80 (válaszként erre: 2976. - Szimpátia)
2009. szept. 8. 13:39

Úgy látszik, most ez dívik, hogy mndenki a nyílászárókat cserél, és/vagy szobát fest!

Akkor nem irigyellek én sem téged, főleg ekkora pocakkal a Te állapotodban!:-)

Engem is az vigasztal, hogy utánna csitti-fitti rend lesz.


Úgy látom, jó nagy a pangás itt, vagy csak nem frissít a hoxám???? :-)


Puszi

2977. Remény21
2009. szept. 8. 13:38

Hát sziasztok! :( - ebből a jelecskéből már gondolom tudjátok, h ez nem a mi körünk volt...

most nagyon xar, sírás 1000-rel...de ígérem nektek hamar összekaparom magam, és ígérem Szimpi, h a vasakarotomat senki sem fogja megpuhítani! Bibócskámmal is találkoztam, ő jó hírekkel fog majd szolgálni.... :)

2976. Szimpátia (válaszként erre: 2973. - Bibe80)
2009. szept. 8. 11:06

Inkább délelőtti szédelgés ez mostanában. :D

No rád is vár majd jó sok munka otthon, gondolom amolyan "pihenésképpen". Nálunk is hasonló fennforgás van, csak mi a gyerekszobát csináljuk. :)

Más zu nincs velem, megyek készülődni aztán útra fel, van pár elintéznivalónk megint. Majd jövök.

Pusszantás! És azért más is odaférjen! Már a munkához! :)))

2975. Moncsika79 (válaszként erre: 2855. - Remény21)
2009. szept. 8. 09:48
Köszike Remény21 neked is cuki a neved. Tökk jó hogy regisztráltam ide itt tök jók és rendi csajok vannak fenn.
2974. Moncsika79 (válaszként erre: 2856. - Remény21)
2009. szept. 8. 09:46
Nem igazán vagyok megelégedve vele, de nem merek váltani, meg nem akarok mindent előről kezdeni.
2973. Bibe80 (válaszként erre: 2971. - Szimpátia)
2009. szept. 8. 09:45

Cső Szimpike! :-)

Köszi jól vagyok, most éppen dolgozom a munkahelyemen (egy betonforgalmazó cég adminisztrátoraként ténykedek), így nagyon ritkán tudok csak bekapcsolódni a délelőtti vérkeringésbe! :-)

Amúgy semmi extra a mai napra, illetve mégis....ma jöttek a nyílászárókat ccserélni a lakásunkban, így ha azzal végeztek köv. majd a festés és a rendrakás. De ez még odébb van! :-)

Hát így állunk!

Veled mizu???

2972. Moncsika79 (válaszként erre: 2853. - Bibócska)
2009. szept. 8. 09:44

de mondta azt is, hogy miért kell leállnunk, mert akkor megfogo hallni olyan sok a hormonszintem.

én csak azt nem értem, hogy az első lombiknál már tudta, hogy nagyon rosszul reagálok a gonal-f-re akkor miért megint ezt az injekciót alkalmazta! :(

2971. Szimpátia (válaszként erre: 2968. - Bibe80)
2009. szept. 8. 09:29

Szia BibeBaba! :)

Annyira kimerült voltam már hogy végre tudtam. Reggel viszont nem ébredtem pihentebben. Ezért úgy döntöttem megrázom magam és végzem a dolgom. :)

Te hogy vagy? Mai program? Már a drukkoláson kívül. :)

Vajon hol tartanak a csajok?

2970. Hellamona
2009. szept. 8. 08:57
Szivi: kérdezted, hogy engem nem háborított-e fel a cikk /csak nem válaszoltam/. De igen. Azért nem mondom meg neki a véleményem, mert nem akarom magam felbosszantani. Nem akarom stresszelni magam más hülyesége miatt. Van elég "bajom" anélkül is. Nem is érdemel több szót. :)
2969. Hellamona
2009. szept. 8. 08:48

Sziasztok!


Adrika boldog névnapot!


Reményke és Bibócska: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2968. Bibe80
2009. szept. 8. 08:43

Helló Szimpi!


Hogy aludtál, tudtál pihenni? :-)

2967. Bibe80
2009. szept. 8. 08:42

Sziasztok, szép napot!


Drukkoljunk Reménykének és Bibócskának!

Sokat gondolok rátok csajok!

Puszi!

2009. szept. 8. 08:40

Jó reggelt csajszikák! :)

Remény és Bibócska! Nagyon szorítok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook