Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


4915. bibócska
2009. szept. 29. 09:28

igen már utána néztem és valóban ne válaszoltam ne haragudj...

most pótolom remélem neked is segíteni fog.

1.minden amit a dokid mondd mintha parancs lenne.szó szerint betartani.

2.az előbb is írtam hogy én vitamint szedtem csak.

nem tudom neked mit fog javasolni a dokid de az e-vitamin is nagyon jó mert segíti a beágyazódást.

amikor kezdtük az első lombikot akkor mondta a doki szedjem és a pihenő alatt sem hagytam abba.

bár nem olyan intenzitással mikor a kezelés tarott heti 1 szem.

és bár szintén nem olyan intenzitással de a fehérje dús ételek is maradtak az étrendemben.

most megint több.

és sok gyümi..ez nyáron nagyon könnyű hiszen van miből válogatni...

de az ősz is tartogat sok finom gyümit.

szóval azt is egyél amennyit csak tudsz.

most ennyi jut eszembe....

de fontosak:-)

4914. smarti8
2009. szept. 29. 09:24
ha már tudom mit kell tennem,akkor az már fél siker.Nem igaz??
4913. smarti8
2009. szept. 29. 09:23
aha:D
4912. smarti8
2009. szept. 29. 09:23
Jól teszed.Én attól félek,hogy ha rámkerül a sor,nekem nem fog menni ez a pihenés.Azt tervezem,hogy beszerzek egy csomó dvd filmet és azt fogom nézni.
4911. bibócska
2009. szept. 29. 09:21
hogy mit tegyél a siker érdekében?
4910. smarti8
2009. szept. 29. 09:20
A kérdés az volt amit horvkris is kérdezett.MItt ötté mielőtt megtörtént a beülti?Tutira akarok menni én is.Tudom az esély 50-50%,de meg akarok felelni mindennek.DDDD
4909. bibócska
2009. szept. 29. 09:19

jó kérdés napok óta nem "láttam" elhanyagol bennünket...jó sok munka lehet.

én jól vagyok itthon tunyulok:-)

4908. smarti8
2009. szept. 29. 09:18
Bibócska életem.Kérdeztem tőled még 2 nappal valamit,de sajnos nem válaszoltál:(Biztosan elkerülte a kis figyelmed:DD
4907. smarti8
2009. szept. 29. 09:17

Reményem életem,merre jár a kismadár???

Ne hajszold túl magad:)

4906. smarti8
2009. szept. 29. 09:17

Látom vannak itt újabb cimborák is:D

Aminek egyrészt örülök,másrészt nem.

Jaj,remélem ezzel a mondatommal senkit nem bántottam meg.

Jó értelemben mondtam:D

4905. smarti8
2009. szept. 29. 09:16

Szia bibócskám,köszike megvagyok.Csak ne kellene dolgozni:(

veled minden oké??

4904. bibócska
2009. szept. 29. 09:08
szia smartikám...hogy vagy csillagvirág?
4903. smarti8 (válaszként erre: 4897. - Horvkris)
2009. szept. 29. 09:01
Egyébként pontosan melyik könyvét keresed?
4902. smarti8
2009. szept. 29. 09:00

Horvkris!

Én is most kezdem a stimut,és előtte nem sok időm van.De a férjem hozott fehérjét és azt iszom nagy kancsóval egész nap.Sportolók isszák,turmix szerűség,és a dokim azt mondja,hogy ez jó.Aztán hónapok óta elevitet eszem.Nagyjából ennyi.Én még csak konzin voltam,de az 13ezer volt.8ezret mondtak az uh-ra,ha éppen akkor meg akar vizslatni a doki,de nekem ezt sem kellett kifizetni:D

4901. smarti8
2009. szept. 29. 08:57

Helló csajok!!

Mi a hányás??:D

Bibócska drága,veled?

Szimpikém tökike jól van?

4900. bibócska (válaszként erre: 4896. - Szimpátia)
2009. szept. 29. 08:48

jó étvágyat nektek....

azért ne hanyagolj sokáig jó??

4899. bibócska (válaszként erre: 4897. - Horvkris)
2009. szept. 29. 08:47

kérdezz csak nyugodtan hiszen azért vagyunk itt hogy segítsünk egymásnak ha tudunk közben pedig barátságok alakulnak.


én amikor a konzin voltam akkor kérdeztem a dokit hogy még semmit nem szedek kezdjem-e el.

akkor mondta hogy vitamint elkezdhetek szedni.megkérdeztem mégis milyet erre az volt a válasz mindegy mert mind ugyanolyan csak a neve és a gyártó cége más..

szóval szerintem baba vitamnit szedhetsz abból baj nem lesz kicsit feltöltöd a szerv.mire a lombikra kerül a sor.

4898. Szimpátia (válaszként erre: 4897. - Horvkris)
2009. szept. 29. 08:44

Ó, igazán nincs mit, épp rájaértem. :D

Pfúú..no ebben nem tudok segíteni sajnos. Majd a többiek. Vannak teák meg miegymás, de pontosan nem tudom. Nekem má nem volt időm ilyesmire olyan hirtelen kezdtük a programot. Szerintem mindenképp csak szelíd és természetes dolgokat válassz. :)

4897. horvkris
2009. szept. 29. 08:38

Köszi a válaszokat.:)

Nagyon rendes vagy, hogy így kigyűjtötted a számlákat. Köszönöm!


Lányok még egy kérdés.(bocsánat, hogy így kihasznállak titeket a kérdésekkel. takarékra rakom magam...de nekem így az elején még annyi kérdésem van.:)


Van 4-5 hónapom a lombikig.

Hogyan készüljek fel?

Méregtelenítés? Lúgosítás?

Tud valaki valami nagyon jó tippet a szervezet felkészítésére?

(ajánlották Zita West módszerét...azóta sem tudom beszerezni a könyvet)

2009. szept. 29. 08:38

Legyen akkor anyádra ütök a szitu! :D De előbb még családon belüli erőszakot követnek el ellened ahogy apánk fogalmazott. :) :D

Megyek megreggelizek én is nehogy reklamáció legyen...

4895. bibócska
2009. szept. 29. 08:27
csak így is legyen hadd dumáljanak én is nagy dumagép voltam mióta tudok beszélni hát előtte meg biztos sokat ordítottam meg kajabáltam hogy észre vegyenek:-)
2009. szept. 29. 08:20

Elvileg ugyanez lesz ma pepitába nálunk is, de keresek magamnak azért valami sürgős és kúvafontos melót mert ülni meg feküdni nem nagyon tudok. :D

Dumálgass csak szorgalmasan a kis lúrkóknak, majd eccercsak meglepődsz hogy válaszolnak! :D

4893. bibócska
2009. szept. 29. 08:16

hú sok mindent...

majd ha ismét lesz vizem felmosom a követ:-)

ezenkívül ma nem főzők tegnapi maradék konyhamalac leszek


és ezen kívűl pihenek fekszek halálra unom magam és dumálok a manóknak és pihenek meg lustizok és várom apát és lustizok azt már mondtam hogy pihenek???

:-D


és te?

4892. Szimpátia (válaszként erre: 4890. - Bibócska)
2009. szept. 29. 08:12

Jó reggelt csipáskám! :)

Apát elengedtük a taposómalomba, én meg leültem pár emailt megírni meg beleselkedtem hátha felébredtetek. :D

Biztos te is fáradt lehetsz ha még pisilési inger se volt az éjjel. :D Megjegyzem én is csak eccer támolyogtam ki, de szerintem félúton visszafelé má aludtam is. :)

mit csinálsz ma?

4891. Szimpátia (válaszként erre: 4887. - Horvkris)
2009. szept. 29. 08:08

Szia és jó reggelt! :)

Illik nem illik nem csodálom hogy felmerült benned a kérdés.. Olvasom én is hogy mennyi baromságot írnak más fórumokon, repkednek a horribilis összegek. Szerény véleményem hogy olvassál szelektíven. :)

A kedvedért előkotortam a gyóccertári számláim. Íme:

- Decapeptyl: 12890

- Gonal-F 450: 15052

- Gonal-F 300: 10124

- Ovitrelle: 5690

- Magne B6: 1440

- Rutascorbin: 990

- Aspirin protect: 433

- E vitamin: 328

- Femibion 800: 3170

- Medrol: 917

- Kálium R: 532

- Sumamed: 1649

- Utrogestan: 1660/doboz

Összesen: 54875 Ft.

Nálunk ezeket a gyógyikat alkalmazzák általában és ezen kívül egy petákba sem kerül semmi. Szóval nem nagyon értem a többszázezres stimukat, de biztos úgy van. Azért úgy gondolom hogy Kaáli és Kaáli intézet között nagy különbség nem lehet.


Leletek: Ezt a bejelentkezéskor (ha már megtetted) kellett volna elmondaniuk. Ha nem mondták csörögj újra és kérdezd meg milyen előzetes vizsgálatokat csináltass meg.

Amit nálunk kérnek: rákszűrés, chlamydia ezeket természetesen tőled. Mindkettőtöktől vércsoport meghatározás, hepatitis B és C szűrés, HIV szűrés eredményekkel együtt. Első alkalmommal 12000 Ft regisztrációs díjat kell kifizetni, (azóta már talán 13, a lányok majd kijavítanak) nekünk ezután már semmiért nem kellett fizetni. Később majd a fagyasztás kerül pénzbe, feltéve ha van mit.

Az alaphormon vizsgálatokat is el lehet végeztetni TB-re, ezek a dolgok már azon múlnak hogy van-e egy jó nőgyógyászod és mennyire vagy élelmes.

Nálunk "ennyi" volt az egész...

4890. bibócska (válaszként erre: 4888. - Szimpátia)
2009. szept. 29. 07:56

helló anya mizu??még korán itt vagy?hogy éjszakáztatok?én most nem keltem fel éjszaka wc.-ni....

végig szunyáltam az egész éjszakát:-)

4889. bibócska (válaszként erre: 4887. - Horvkris)
2009. szept. 29. 07:54

szia horvikám...én kaálista vagyok nem tudom a másik mennyibe kerül..

nekünk az első program(hosszú)100000 körül volt.

a mostani(rövid)60000.de ez egyénenként változó főleg hogy mi miatt nem sikerül a baba..ha a nőnél van a gond akkor szerintem kicsit drágább.


ha a kaálinál maradsz kell egy állt.vérkép,ekg,hepatitisz b,c, aids vizsgálat.

nem árt egy vércsoport meghaztározás sem ha nem tudjátok..(a hepa az aids és a vércsop. a párodnak is kell)friss rákszűrés eredmény és clamidia teszt...

remélem jól emlékszem kb.ennyi.

és persze minden vizsgálati eredmény ami eddig készült vidd a konzultációra mert a doki is így tudja mi a szitu veletek.

hát remélem segítettem

2009. szept. 29. 07:47

Háj rátok lányok! :) Ébresztőőő! :D

BibeBabám remélem már nem fájsz annyira.. Várom a híreket és remélem hogy minden eksön sikeres volt. :))

4887. horvkris
2009. szept. 29. 06:24

Sziasztok!


Tudom, nem illik ilyet kérdezni, de mindenre fel kell készülnünk a kezelések előtt.

Mennyibe került nektek egy teljes program?

Annyira változó összegeket írnak mindenhol és riogatnak, hogy a Kaáli ezerszer drágább, mint a BMC.

Igaz ez lányok? (mert annyira nem akarok már átjelentkezni)

És a másik kérdésem: milyen leletekkel menjek a konzultációra? Hormon, pajzsmirigy, nőgyógyászat...ilyenekre gondolok..Vagy elsőre még ne vigyek semmit?

Köszi.

4886. mrvRita
2009. szept. 28. 22:33

sziasztok!


gyorsan bejelentkezem, jól vagyunk, és szép álmokat kívánok Mindenkinek!


Bibe!nagyon szép eredmény a 7 petécske, biztosan mind meg is termékenyül. drukk és küldöm a millió bababrancsot++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Puszi Mindenkinek!Rita és Aprócskák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook