Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A húgomnak nap allergiája van. A fényvédő krém helyett a naptej is jó, vagy valami más esetleg? fórum

A húgomnak nap allergiája van. A fényvédő krém helyett a naptej is jó, vagy valami más esetleg? (tudásbázis kérdés)


6. bc681dac13 (válaszként erre: 5. - Elemző)
2017. jún. 24. 08:22

Bocs, de szerintem ez inkább a kor, és a belső változás. Én előtte, utána vízi sportoltam (is), egészséges kaja mellett, akkor még minden káros szenvedély nélkül. Egy évben még a szinte folyamatos hosszú ujjú póló viselés mellett is egy összefüggő, vörös kiütés volt az alkarom, következő szezonban meg alig pár kiütés, azóta meg nem lesz kiütésem.

30... Inkább ő változott meg, nem a kencéi segítették ki.

Ha kiüt a nap, ne menj napra (amennyire lehet)! most már fürdőruhákból is tök sok jó és menő van hosszú karral (akkoriban nem volt). A fejre a stiftes 50 faktorost, és baseball hat meg egyéb kalap. Azt meg el kell fogadni, hogy aki ilyen, annak soha, soha, soha nem lesz jó bőre.

5. elemző (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. jún. 23. 20:45
Szia! Egyik ismerősöm 30 évig szenvedett napallergiában, nem tudott a napra menni, kiütései lettek, viszkettek.Aloe vera alapú napkrémmel, sprayel, itallal és egyéb vitaminokkal elérte, hogy most már nyugodtan, minden probléma nélkülnapozhat.
4. spann (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2017. jún. 23. 20:14

A naptej fényvédős. Olvasd el, mi van ráírva.

Minél magasabb faktorszámú legyen (F).

2017. jún. 23. 20:11
Allergia ellen nekem cwak a hosszuujju hasznaltregen.
2017. jún. 23. 20:00

Én úgy tudom, hogy olyan naptej kell, ami fényvédő is.

Én sajnos nem tudok naptejet használni, mert attól is kiütéses leszek, így hosszú ujjú és árnyák....


Bár most valaki ajánlotta, hogy szedjek allergia gyógyszert Londestin és akkor nem jön elő...

2017. jún. 23. 19:39
A húgomnak nap allergiája van,a fényvédő krém helyett a naptej is jó vagy valami más esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook