Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A gyors szívverés szívritmus-zavarnak számít? fórum

A gyors szívverés szívritmus-zavarnak számít? (tudásbázis kérdés)


2018. márc. 1. 09:48
2018. márc. 1. 09:47
Anamét ajánlom!
13. globus (válaszként erre: 4. - Sellőke15)
2018. febr. 22. 10:42

Hát persze. Önmagában a szapora pulzus nem életveszélyes, de ha rendszeresen fordul elő, írnak rá béta blokkolót. Kávét ne igyál, mert meg tudja kergetni a frekvenciát, nem egyformán hat az emberekre. Kinél vérnyomás emelkedést okoz, másnál szívfrekvencia növekedést, másoknál semmit.

Nyilván az elvezetésekben nem látott kórost, P-Q-R-S-T hullám normális, ergo szervi bajod nincs.

No kávé, pici fogyás, több mozgás rendbe hoz :)

12. sellőke15 (válaszként erre: 11. - Kisj)
2018. febr. 21. 22:27
Értem és ez a nehéz légzés is össze fuggesbrn lehet a túlsúllyal például ha mondjuk asztmás lennék azt az orvos meg halottak volna a tüdő hallgatás a közben is? d
11. kisj (válaszként erre: 10. - Sellőke15)
2018. febr. 21. 22:23

Ha lefogysz biztosan rendbe jön az egészséged is.

Kitartás!

Még jobban fogod érezni magad, ha valamit rendszeresen sportolsz is mellette.

2018. febr. 21. 22:20
Észre is vettem hogy sok volt a súly nem hiába mondják a túl súly nem egészséges
9. sellőke15 (válaszként erre: 6. - Kisj)
2018. febr. 21. 22:19
Igazad van 152-centihez nagyon sok a 79-kg nem de?Remélem én is azon vagyok. Amúgy ebben van valami tuti lehet a súly a sok mert 85-86-kg rengeteg ehhez a magasság hoz amivel kezdtem
8. sellőke15 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2018. febr. 21. 22:17
Rendben igazad van ;-)
7. kisj (válaszként erre: 5. - Sellőke15)
2018. febr. 21. 22:16
Nem unalmas vagy, csak túl sokat aggódsz magad miatt. Lazítsál:)
6. kisj
2018. febr. 21. 22:14

Ha csak egyszer fordult elő, akkor nem kell vele foglalkozni.

A túlsúlytól is lehet.

Írtad, hogy fogyózol. Ha leadsz néhány kilót, azt a szervezeted is meghálálja, hiszen a szíved a súlyod miatt plusz munkára kényszerül.

5. sellőke15 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2018. febr. 21. 22:13
Bocsi hát unalmas vagyok nem volt szándékos:-(
2018. febr. 21. 22:10
Azt mondta ha többször elő fordul akkor menjek vissza és komolyabban ki fogják vizsgálni mert gyors szívverés sok mindentől lehet pajzs mirigy probléma miatt és még sok más szerencsére azóta nem volt ilyen de gondoltam rá kérdezek kinek mi a véleménye erről itt érdekel a téma a pulzus szám volt magas és az nem tetszett neki azt egy olyan mérő eszközzel merte amibe a középső ujjam kellett bele tenni pulzus mérő a neve utána volt kétszer EKG vizsgálat és először magas volt a pulzus túl gyorsan vert a szívem utána kaptam egy fajta nyugtató injekció t és fél órát vártam utána csinált az orvos még egy EKG vizsgálatot és a nyugtató hatására lejjebb ment a pulzus szám ezért nem küldött további ki vizsgásra
3. kisj
2018. febr. 21. 22:08

Azért fogta az "idegre", mert semmi szervi okot nem talált.

Valószínűleg igaza van, mert már a sokadik fórumot írod ki erről.

2018. febr. 21. 22:05
Jó múltkor éjszaka nagyon csúnyán vert a szívem szinte éreztem ahogy nagyokat dobban. NAGYON meg ilyetén. MÁSNAP be mentem az ügyeletre és rögtön az orvos csinált ekg-vizsgat mert a pulzus számom gyors volt aztán azt mondta hogy biztos idegeskedés miatt van és fel írt nyugtató tablettát szerintetek miért fogta az orvos az idegre?
2018. febr. 21. 22:02
A gyors szívverés az is szív ritmus zavarnak számít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook