Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért vagyok rosszul ha kávét iszom, ha alacsony a vérnyomásom? (gyors szívverés, nehéz légzés, magas vérnyomás) fórum

Miért vagyok rosszul ha kávét iszom, ha alacsony a vérnyomásom? (gyors szívverés, nehéz légzés, magas vérnyomás) (tudásbázis kérdés)


8. naomi1 (válaszként erre: 7. - Bubuuuuu)
2011. jún. 16. 15:04
a csaladban csak nekem van ilyen problemam. A szuleim nem panaszkodnak. azert remelem csak erzekenysegrol van szo. Utana google ozok.:)))))
2011. jún. 16. 12:01
Én is mindig rosszul vagyok a kávétól! Valószínüleg ennek a koffeinérzékenység az oka. Nálad is ez lehet a gond!
6. naomi1 (válaszként erre: 3. - 0700a75a4e)
2011. jún. 16. 09:46
Hat en csak reggel szoktam inni amolyan szeansz szeruen. :)))) A nap hatralvo reszeben fuszerteakat vagy vizet iszom. Azert koszonom a tippet majd kiprobalom. :))
5. naomi1 (válaszként erre: 2. - 42af71f255)
2011. jún. 16. 09:44
En koffeinmenteset iszok tejhabbal es a habot magam keszitem egy kis habvero segitsegevel. nem teszek bele cukrot, es ebbol 2x naponta. Regebben koffeineskavet ittam es eszrevettem hogy "ver"a szivem tole. Ami ugye egyebkent is ver:)))). Akkoriban meg cigiztem is es persze a cigi sem tesz jot. Attol sem ereztm magam jol igy leszoktam amugy is sz.r az ize. A parom letesztelt egy honapja, es csinalt nekem egy koffeines kavet. Raadasul este. Ra fel orara kb. mar nagyon nem ereztem magam jol. Nem tudtam mi a baj csak azt hogy nehezebben lelegzem. Nekem nagyon alacsony a vernyomasom igy gondoltam leesett megjobban. Elovettem a vernyomasmerot es megmertem 140/90 volt. Majd padlot fogtam mert nekem nem volt soha 120/80 nal tobb. Mikor a arom mar sz.rra rohogte magat arlta el hogy koffeineset fozott. Hat en nem tartottam nevetsegesnek. Sportos alkat vagyok. Heti 17 km ert futok, es egeszsegesen etkezem es majdnem sosem vagyok beteg.
2011. jún. 16. 09:12
Minden kávétól? Én pl. a nesset nem bírom.
3. 0700a75a4e (válaszként erre: 1. - Naomi1)
2011. jún. 16. 09:10
Attól is függ, hogy éhgyomorra iszod-e, az okozhat ilyen tünetet, de ha evés után iszod, akkor nem.
2011. jún. 16. 09:09

Nekem is mindig ugyanezek a tüneteim, ezért nem iszok túl sűrűn, akkor is csak jó sok tejjel.:) Mondjuk én aludni sem tudok tőle...rám így hat!


Régebben nem volt vele baj, csak mostanában??

2011. jún. 16. 09:08
Miért vagyok rosszul ha kavet iszom, ha alacsony a vernyomásom? (gyors szivverés, nehéz légzés, magas vernyomás)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook