Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? fórum

A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 17. 08:28
Mindenki nyaralni ment?
2010. aug. 13. 13:59
Van itt valaki?
2010. aug. 11. 11:27

Még valami!


Olvasgassátok:


[link]


és ezt is:


[link]

2010. aug. 11. 11:26

Sziasztok! Nálunk fűtéskorszerűsítés zajlik, emiatt elég nagy a felfordulás az egész lakóházban. Közben mi is festjük az ajtókat, ajtókereteket, stb. stb.

És lassan már az iskolakezdéshez is be kell vásárolni, rohangálni, hogy mi hol, mennyiért, intézkednünk kell egyéb anyagi ügyeinkben is, amelyek hála az égnek teljesen jól alakulnak. :D Pont úgy, ahogy kívántuk. :D Kis lépésekben haladunk előre, de egyre jobban, ami minket nagyon boldoggá tesz. :D


Szóval, zajlik az élet nálunk is!

2010. aug. 11. 07:38

Halihó holnap kezdődik az ujjabb rombolás bár már most is térkép kel ha valamit keresek.

:)

2010. aug. 9. 08:12

Sziasztok megkezdődött a szabadságom !!!!!!!!!!!!!

A lakás romokban hever de már kész három ablak csütörtöktöl kezdődik az uljabb nagy meló.

Képzeljétek voltam bulizni pénteken hát kicsit felőntöttünk a garatra de ez azért is volt könyü mert mióta a gyerekek megvannask nem is ittam szinte soha ...... de nagyon jó volt be is jelentettem hogy mostantol ez sürübben fog előfordulni .már nem a lőré hanem a tánci.

2010. aug. 8. 11:19
Most már hiszek benne, de csak akkor működik ha cselekszel is.Mert nem elég csak hinni benne ,tenni is kellérte hogy működjön!!
657. makrai.lilla (válaszként erre: 656. - Évi-)
2010. aug. 5. 10:04

koszi...igyekszem--...


megkerdezhetem neked mi a bajod???

656. Évi- (válaszként erre: 636. - Makrai.lilla)
2010. aug. 4. 23:12

Sziasztok!


Olvasgatlak vissza Titeket, el szeretném mondani Lillának, hogy nekem is gyógyíthatatlan betegségem van immár 37 éve. Voltak kifejezetten pozitív időszakai az életemnek, amikor tünetmentessé tett ez a gondolkodás. Tulajdonképpen nem tudtam róla, úgy is fogalmazhatnék, hogy rendben voltak a dolgaim.

Ha nem gyógyulsz meg teljesen, csak az életminőséged változik, már az is nagy dolog.

655. 35491a860f (válaszként erre: 654. - 35491a860f)
2010. aug. 2. 13:48
máról-holnapra akartam írni :DDDDD hónapra szónál a hónap járt a fejembe, hogy akár több hónap is kell ahhoz, hogy valóra váljon, amit szeretnél, ez tőled függ, hogy mennyire erősen kívánod, akarod.
654. 35491a860f (válaszként erre: 653. - Makrai.lilla)
2010. aug. 2. 13:46

Igen, mert közben azon rágódsz, hogy úgyse lesz belőle semmi. Hiába gondolkodsz ideig-óráig pozitívan, ha utána napokig az van a fejedbe, hogy úgysem jön össze. Ilyenkor a negatív gondolatok erősebbek, így mivel arra gondolsz erősebben, hogy úgysem jön össze, ez a "vágyad" teljesül, nem pedig az, amit valójában szeretnél. Valóra válni csak akkor fog, ha a pozitív gondolataid lesznek erősebbek.


Sok embernek hiába vannak álmai, vágyai, úgy kezeli ezeket a gondolatokat, mint egy mesét, ami soha nem válhat valóra. Míg mások, akik összeszedik magukat fejben, gondolatokban is "megdolgoznak" azért, hogy az álmaik valóra váljanak. Sokakat az is lehúz, hogy más emberek negatívan befolyásolják. Például: gondolj arra, amikor egy általános iskolás gyerek elkezd mesélni a vágyairól, hogy mit szeretne elérni az életben és közben a felnőttek alaposan megmosolyogják és van aki még bántóan be is szól, hogy pl: "meg a bilibe belelóg a kezed kisfiam/kislányom és felébredsz". Ezzel és hasonló negatívan befolyásoló beszólásaikkal azt akarják érzékeltetni az emberrel, hogy ha szegénynek születtél szegényen is fogsz meghalni, ha nem születtél vezérigazgatónak, ne is álmodj róla, hogy valaha is az leszel. Pedig ezek mind-mind hamis információk, mert igenis, hogy aki kellőképpen tesz érte, az elérheti azt, hogy idővel nem máról-hónapra, hanem mondjuk hasamra ütök 10 év alatt gazdag, jómódú életet harcolhat ki magának, vagy akár sok küzdelem árán, de igenis lehet belőle vezérigazgató, vagy bármi, amit szeretne. De ez csak olyan embereknél válik be, akik a negatívan befolyásoló emberekre ráhagyják és nem rágódnak az ők negatív szavain, hanem folytatják a jól kitaposott utat a pozitív gondolkodás terén. Csodaként sem szabad kezelni. Nem máról-holnapra teljesülnek az álmaid, bár akinek kőkeményen erős hite van, azzal akár ilyen gyorsan is megtörténhet. Mindig attól függ minden, hogy mennyire erősen hiszel benne. Ha továbbra is csodadologként kezeled, sose fog sikerülni.

653. makrai.lilla (válaszként erre: 651. - 35491a860f)
2010. aug. 1. 15:43
hat nemtudom,egy pasira is kb mar 8 honapja gondolok egyfolytaba megsemm lett semmi:)
652. 235ecfad88 (válaszként erre: 651. - 35491a860f)
2010. aug. 1. 12:08
Igyekszem így tenni meg bízni a jóra fordulásban de nagyon nehéz főleg ha naponta szembesülni kell a csalódásokban,kudarcokban stb.Pedig nem volt mindig így Újra önmagam akarok lenni ezen akarok munkálkodni.Hiszem hogy mindennnek oka van.
651. 35491a860f (válaszként erre: 645. - 235ecfad88)
2010. aug. 1. 11:56

Igen, az aggódás, az örökös kételyek mind a negatív energiákra hajaznak. Javaslom inkább gondolj mindig arra, amire igazán, szívből vágysz, amit nagyon szeretnéd, ha megvalósulna. Ne aggódj, kételkedj, örökké, ne a rossz dolgokra koncentrálj, ne rágódj!!!!


Gondolj mindig arra, amit el szeretnél érni, amit szeretnél, hogy valóra váljon! Ha így teszel, és nem rontod el a negatív gondolkodással, akkor előbb-utóbb, de sikerülni fog!

650. makrai.lilla (válaszként erre: 649. - 235ecfad88)
2010. júl. 31. 19:50
koszi megvan:) csak abbamaradt az olvasas
649. 235ecfad88 (válaszként erre: 648. - Makrai.lilla)
2010. júl. 31. 19:28
Sajnálom de én ajánlanék egy nagyon jó könyvet Neked Címe Éld az életed írta:Louise L.Hay ebben nagyon sok olyan dolog van ami lelki eredetü betegségeket ír és mit kell tenni .Én napjában olvasok belőle.
648. makrai.lilla (válaszként erre: 647. - 235ecfad88)
2010. júl. 31. 19:16

hat remelem,en evek ota probalkozok pozitiv lenni es egyenlore nem megy,vagy ha megy is,nem tart sokaig...ez kurva nehez dolog.



nekem a betegsegek a fo bajaim,eddig mindenbol kijottem es nemvolt komoly,de most mar lassan 2 eve tarto gyomor fajasom van ami nem mulik max rosszabb...es nem jottem ra h miert...vagyis sejtem

647. 235ecfad88 (válaszként erre: 646. - Makrai.lilla)
2010. júl. 31. 19:12
nekem se ez a fő gondom csak ha egy kicsit is jobban megérteném ezeket a dolgokat talán a sorsom is jobbra fordulna vagy?
646. makrai.lilla (válaszként erre: 645. - 235ecfad88)
2010. júl. 31. 18:53
sajna en is ien vagyok..mindig is ilyen voltam,es nemtudom valaha valtozik e,,de nemis ez a fo gondom...
2010. júl. 31. 18:45
Sziasztok!Én ma regisztráltam mert sajna nekem is vannak problémáim mint sokan másnak.Ami nálam a fő gond hogy nagyon aggódos típus vagyok.Szerintetek ez olyan mint a negatív gondolkodás?Az aggódással lehet a negatív dolgokat bevonzani?Előre is köszönöm ha valaki válaszol
644. Évi-
2010. júl. 31. 18:14

Sziasztok!

Elkezdtelek olvasni Titeket, megnéztem a Titok c. filmet. Biztosan segíteni fog, hogy a gondolkodásom pozitív irányban változzon.

643. 35491a860f (válaszként erre: 642. - Monesz79)
2010. júl. 31. 16:53
Nálunk most fűtéskorszerűsítés van, meg persze a lakásfelújítást is tovább folytatjuk a férjemmel. Így nekünk is van dolgunk bőven, mert iskolakezdésre szeretnénk befejezni. Ráadásul, még egy új ágy is tervbe van véve, de az lehet, hogy már csak ősszel lesz meg.
2010. júl. 30. 20:30

Sziasztok

Örülök hogy jól telt a nyaralás én majd egy hét mulva leszek szabin és maj jövök függeni a hoxán .

Minden nagyon jól alakul körülöttem van munkánk most hétvégén kezdjük az ablak cserét és majd összel a höszigetelést csak időm nem sok van mostanság de majd írok még

641. 35491a860f (válaszként erre: 632. - Monesz79)
2010. júl. 27. 12:31
Mizujs veled monesz? Hogy megy a munka? Mesélj, mi van veled? Nagyon ritkán hallok mostanában felőled.
640. 35491a860f (válaszként erre: 641. - Bungalló)
2010. júl. 27. 12:31

Csak csupa jó dolgokat kívánok neked és maximális gyógyulást!


A pasik sajnos mindig földhözragadtak és hitetlenek. Ők csak azt hiszik el, amit a két szemükkel látnak. Míg mi nők a megérzéseink alapján is tudunk hinni.

2010. júl. 26. 11:06

Szia!


A jó nyaralás tikkasztó hőséggel jár:)

Legalábbis inkább azokat a napokat kedvelem főleg víz közelben,mint ami most van....még pulcsiban is fázom :D

2010. júl. 26. 09:53

Sziasztok!


Megérkeztem. :) Jól telt a nyaralás. JÓl érzem magam. Tikkasztó volt a hőség, de kibírtuk. Mizujs veletek? Örülök bungalló, hogy te is jól érzed magad a bőrödben és az új munkádhoz is gratulálok! :D Csak így tovább! Jó úton jársz!

637. makrai.lilla (válaszként erre: 631. - 35491a860f)
2010. júl. 25. 09:38
milyen 10 millio?
2010. júl. 25. 09:38

szisztok,en irtam ide anno,hat nagyon remelem h sikerul majd az almom amire vagyok hosszu evek ota,de a legfontosabb h meggyogyuljak,mert kiderulni latszik h olyan bajom van chron ami elvileg nem gyogyithato,persze el lehet vele elni,csak nem mindegy h hogy....


tudom sok minden mulik a hozzaallason,de akkkor is,ami a mai allas szerint nem gyogyithato az papiron nem gyogyithato,......

635. bungalló (válaszként erre: 634. - Monesz79)
2010. júl. 24. 12:07

Azt én is :D

Egyenlőre minden flottul alakul...amíg nem látok orvost,nincs baj :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook