Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... fórum

A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Bichi)
dec. 11. 07:18
Mert lényegtelen. Nyuszóka.
33. liliom10 (válaszként erre: 32. - Globus)
dec. 11. 07:06
Ismerek olyan volt feleséget, akit a szerető hívott fel, mikor elege volt abból, hogy nem válik el miatta a pasi. Aztán tényleg el is váltak ezek után, mivel a pasi nem tudott dönteni a neje által megadott határidőre, hogy válasszon a két nő, ill. a családja és a szerető között, ezért a feleség elvált tőle.
32. globus (válaszként erre: 14. - Liliom10)
dec. 11. 06:57
Szerető is kutakodik?
31. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 06:37
Mondhatnád neki, hogy írja át a számodhoz a Te nevedet, vagy azt, hogy " a nejem ", mert Neked rosszul esik, hogy idegen becenevet írt oda. Ha vitatkozik, nem érdekli a téma, akkor pláne megérne egy beszélgetést a kapcsolatotok.
30. Bichi (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 06:28
Egyébként miért ilyen nagy titok, hogy mi az a név?
29. Bichi (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
dec. 11. 06:26

A belenézek és a kutakodok, azért nagyon nem ugyanaz...

Nekem ugyanaz a feloldókodom, mint a férjemé, simán feloldom az övét, ha kell belőle bármi, akár egy kép, akár egy file, vagy egy telefonszám.

Az enyémbe is akkor néz bele, amikor kedve van, és attól még nem érzem, hogy ellenőriz, igaz titkom sincs előtte.

Gondolom az érzi, hogy ellenőrzik, akinek nem tiszta a lelkiismerete...

28. levarosbukta (válaszként erre: 24. - Tulipán***)
dec. 11. 06:19
De minek? Ellenőrizni? Kutakodni? Mire jó?
dec. 11. 06:18
Nem néztem bele a telefonjába, csak láttam a kijelzőt, én hívom, egy fura becenévvel. Le van egyébként kódolva a telefonja, tehát ha akartam volna, se tudtam volna belenézni. De sumákság van itt, az biztos.
26. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Violet18)
dec. 11. 05:53
Nem ezért. De én pl nem szeretném ha olvasná az itteni naplómat, jegyzetei ez, amiket magamnak írok, vagy elolvasná miket beszélgetek a barátnőimmel, stb stb stb…egyszerűen úgy érzem nekem is és neki is kell ennyi magánügy a kapcsolatunkban. Nem kell majomszeretettel szeretni, meg kitárulkozni attól, hogy vele élek. Én sem csalom őt, ő sem engem. Nem a telefonon múlik.😊
dec. 11. 05:45
bizalom gyerekek hol van?elotten van oparom mobilja,de sose nezek bele.
24. tulipán*** (válaszként erre: 22. - Levarosbukta)
dec. 10. 23:49
Nem arról van szó, hogy vegye fel bárki a másik telefonját ha hÍvják. Arról sem, hogy én személy szerint bele másznék bárkinek (akár a páromnak) is a telfonjába. De nehogy már ne legyen megengedhető házastársak között, hogy akár bele nézzenek a másik telefonjába ....
23. timycat (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
dec. 10. 23:43
Minek?
22. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
dec. 10. 23:15
Nem, nem kellene! Tiszteletben tartjuk egymás dolgát. Természetesen felvehetné ha csörög, de nem veszi én sem veszem fel az övét. Majd ha előkerül visszahívja az illetőt, vagy én. Nem velem akar bájcsevegni senki ha éppenséggel őt hívják. Nem tabu, de nem is kotorászunk egymás telefonjában, laptopjában, tabletében és sehol. Kell hogy legyen a házasságban is privátszféra.
21. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:57
Azért szerintem érdekes lenne, hogy mi ez a név, így semmi értelme az eszmecserének...
20. liliom10 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:56
Addig én is az voltam, még bíztam a férjemben. Aztán átmentem nyomozásba.
dec. 10. 22:46
Én 1x kérdeztem rá egy ártatlan üzenetre amiben semmi nem volt, de tényleg csak túl későn jött....a reakciója, a vádaskodás mindent elárult 🤷‍♀️
dec. 10. 22:45
Alapszabály, h sosem nézünk bele a másik mobiljába mert találunk valamit ami nem fog jól esni 🤷‍♀️
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Liliom10)
dec. 10. 22:38
Igazad lehet az első bekezdésben. De bizonyítékokat gyűjteni nem látom értelmét. Ettől büszkébb vsgyok.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Liliom10)
dec. 10. 22:37
Dehogy
15. liliom10 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:24
Mese ! Elhitted ?
14. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:23

Talán szeretője van, és nem akarja, hogy "véletlenül" megtudja, mi a neje telefonszáma, mert majd egyszer esetleg bosszúból felhívja.

Jól végig gondolnék mindent, de alaposan átnézném a telefonszámokat a mobiljában, van-e/vannak-e gyanús szám(ok), azokat kiírnám magamnak. Utána elbeszélgetnék a férjemmel...

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Karmol)
dec. 10. 22:22
Rákérdeztem. Szerinte túllihegem, csak tetszik neki ez a név es kész. Minek ezt túlagyalni, ez a vèleménye, és lezárta a témát.
12. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:15
Igy van. Semmilyen titkok nem megengedhetőek. Házastársaknak simán kellene hogy hozzáférésük legyen a párjuk telefonjának a tartalmához, szerintem is.
11. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 22:12
huh .... ez gyanús .... :(
dec. 10. 22:08
Szeretőt tart. Vagy hülye.
dec. 10. 21:50
Rá kérdeztél hogy mi ez?
8. Karmol (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
dec. 10. 21:49
Én egyszer poenos kedvemben ugy irtam be magam a volt ferjem uj telefonjaba, hogy "A Nõ". Nem egyszer volt rohoges ezen, ha valaki meglatta.
7. Karmol (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 21:45
Es ha a bizalommal minden rendben, miert nem kerdeztel ra?
dec. 10. 21:42

Mi meg éppen vacsiztunk és megszólalt a telefon. Ránéztem, kiírt egy pasi nevet. Mondom neki, nincs is ilyen ismerősöm.

Ő: mert az az én telefonom. Jaaa🤣


Bocs, mi a kérdés?

dec. 10. 21:32

Nem kutakodtam. Hívtam, erre megszólal mellettem az autóban a telefonja. Ottfelejtette.

Amúgy mi az, hogy kutakodni? Az enyémben pl. nincsenek titkok, bármikor belenézhet. Szokott is. Vagy felveszi, ha csörög. Házaspárok között milyen telefonba rejtett titkok megengedhetőek, csak kérdezem.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook