Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... fórum

A férjem mobiljában olyan becenéven vagyok elmentve, ahogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
64. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 10:20
Nem lehetséges, hogy egy másodperccel korábban hívták ezen a néven, mint te? Korábban befutott a hívása, mint a tied.
63. Napsugár8 (válaszként erre: 62. - Liliom10)
dec. 11. 10:19
Így van! Ha más (is) kell neki, legyen vele boldog. És attól kezdve mosson, főzzön, stb. stb. rá az a másik!
dec. 11. 10:16

Aki hűséges típus, azt nagyon megviseli, ha társa megcsalja akár egyszer is, hát még ki tudja hányszor és hány nővel !!!

De én nem vagyok az a fajta, hogy amiről nem tudok, az nem fáj. Ne nézzen már hülyének a férjem ! Nem kell velem élnie, ha más (is) kell neki !

Aki nem volt ilyen helyzetben, az vagy nagyon bízik a másikban, vagy azt hiszi, ilyen csak másokkal fordulhat elő. Aki tisztességes, annak nincs titkolnivalója a telefonjában (sem) ! És nem próbálja lerázni a másikat, hanem addig beszélnek a problémáról, még megoldják.

dec. 11. 10:11
És ő mit mond?
dec. 11. 10:08
Néztem régebben egy sorozatot, nem emlékszem pontosan a címére, talán " Magánnyomozók " volt. Ott mondta a nyomozó, hogy tapasztalata szerint ha a feleség gyanakodni kezd a hűtlenségre, akkor ez 80%-ban megalapozott !
59. liliom10 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 10:05
Melyik korosztály vagytok ? És mennyi ideje éltek együtt, 10-20-30 éve ?
58. Greeneyed (válaszként erre: 51. - Bichi)
dec. 11. 09:54
Azért a "figyelj már, gyere csak" ehhez képest egy kicsit fura.
57. Napsugár8 (válaszként erre: 54. - Epresturmix)
dec. 11. 09:47
Persze, hogy értem! Ti nem értitek, én mire gyanakszom: hogy ez a becenév, valaki más valós személyt jelent, és az ő neve alá pedig másnak a valós számát írta be a kedves férj. Ezt a "véletlen cserét, elírást" egy esetleges lebukáskor már sokkal könnyebb kimagyarázni.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Bichi)
dec. 11. 09:47

Cuki a név, de soha, még a legintimebb pillanatban sem hívott így.

Sőt, hogy fokozzam, nem szólít semmilyen néven. Figyelj már, gyere csak stb. Ez már régen feltűnt, erre rá is kérdeztem, kitérő választ kaptam. Ha nagyon elkerülhetetlen, mondjuk társaságban utalnia kell rám, akkor keresztnév becézés nélkül.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Bichi)
dec. 11. 09:43
Kétszer is, mert megszakítottam a hívást, utána újra csörgettem és ugyanaz...
54. Epresturmix (válaszként erre: 46. - Napsugár8)
dec. 11. 09:35
Ne legyél már ennyire értetlen. Ült a kocsiban. Hívta a férje számát, erre megcsörrent a telefonja a férjnek az autóban. De más néven, mint ahogyan becézi a feleségét. Érti?
53. Epresturmix (válaszként erre: 50. - Ágio8405)
dec. 11. 09:33
Éppen ezért kérdeztem, hogy van-e más jele esetleg? 🙄
52. Napsugár8 (válaszként erre: 48. - Bichi)
dec. 11. 09:23

Értem már, és másnak a neve van felvésve hozzá.

Azért vetettem fel itt a 46-os hsz-ben, hogy esetleg az ő neve alatt meglehet, hogy másnak a száma szerepel? Én biztosan rákeresnék abban a mobilban egy ilyen variációra.

51. Bichi (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 09:19

Ez a név legalább cuki, lehet mikor megismert így gondolt rád. Szerintem ne láss bele többet, hány éve a férjed, vagy mióta ismered?

Én 30 éve vagyok a férjemmel, és nem állítom, hogy a fejemet tenném rá, hogy úgy vagyok elmentve, ahogy gondolom. De egy ilyenen nem kattognék, ha minden más rendben van, de mondjuk én alapból nem vagyok egy gyanakvó típus, amíg nincs rá okom...

50. Ágio8405 (válaszként erre: 42. - Epresturmix)
dec. 11. 09:16
Miért csalná meg csak azért mert becenéven van elmentve?
49. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 09:15
Milyen sumákság? Miért nem kérdezted meg miért ezen a néven vagy? Ilyen egyszerű. Megkérdezed és kész.
48. Bichi (válaszként erre: 38. - Napsugár8)
dec. 11. 09:10
Hát te tényleg nem érted....
47. Bichi (válaszként erre: 45. - 80ASIQ)
dec. 11. 09:09
Ő hívta, mikor csörgött, elég valószínű, hogy az ő száma az...
46. Napsugár8 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 09:06
Lehet, hogy a te neved alatt a mobiljában annak a másiknak a száma van felvésve? Csalafinta dolog lenne párodtól.
45. 80ASIQ (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 09:05
De hülye vagyok! (2.-ként írtam) Az eszembe sem jutott, hogy meg kellett volna nézned, hogy a Te telefonszámod tartozik-e a becenévhez.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Epresturmix)
dec. 11. 08:38
Olyan jelek vannak, amiknek eddig nem tulajdonítottam jelentőséget.
43. Napsugár8 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 08:36
Köszi, most már értem. Így már világos. :))
42. Epresturmix (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 08:36
Van bármi más jele annak, hogy esetleg megcsal, vagy ismerkedik más nővel?
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
dec. 11. 08:32
Nem vettem fel ...🙄🤦
40. tulipán*** (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
dec. 11. 08:32

Ok nélkül én sem nézegetném senkinek a telefonját, minek? De ha gyanús lenne, akkor nagy valószÍnűséggel bele lapoznék.

Ettől függetlenül szerintem teljesen normális ha házaspárok akár bele is néznek a másik telefonjába, ha éppen kedvük van hozzá/okuk van rá. Miért ne?

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Napsugár8)
dec. 11. 08:30

A telefont benne hagyta a kocsi oldalában, amiről én nem tudtam. Kellett a kocsi, bolt előtt akartam hívni, mellettem csörgött. Én hívtam.

Nem annyira bonyolult ez. 😄

38. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 07:58

Nem igazán értem, de ez meglehet, hogy az én hibám.

- Azt írtad, hogy a te telószámod van elmentve egy olyan becenév alatt, ahogyan sohasem nevezett téged

- Most azt írod, hogy láttad, hogy csörög a telója, és azt mutatja, hogy ez a becenév (ahol egyébként a te telód száma van elmentve) csörög rá és hívja őt!!


De ha akkor te nem hívtad, tehát az ő telója nem jelezhette volna, hogy a te készülékedről ment a hívás... akkor hogy is van ez? Nem lehet, hogy csak elnézted a számot, és nem pontosan a te telód száma??

37. Egy lány 789900 (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
dec. 11. 07:46
Ne legyél ennyire álszent, szerintem te se vigyorogva néznéd ezt végig.. vagy ha igen erősen megkérdőjelezném a kapcsolatod minőségét...
dec. 11. 07:45
Ez számomra elég gyanús. Ha ennyire tetszik egy név majd a gyerekeinknek adom...Szerintem itt több van a dologban. Légy csendben és húzódj meg hátúl és most már figyelj de csendben. Majd ha nem számít rá úgy is rajta kapod. Ha minden "apróságon" kivered a hisztit lehet elijeszted magadtól a "lehetőséget" hogy később egy nagyobb alkalman leplezd le őket.
35. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 07:26

Én senki telefonját nem veszem fel, még a férjemét sem, ha nem kér meg rá. Nem azért, mert bármi titka lenne.

De ha szerinted ennyire nyilvánvaló, hogy bele nézünk, felvesszük, miért nem kérdezted meg?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook