Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem ki nem állhatja az új frizurámat, megváltoztassam a kedvéért? fórum

A férjem ki nem állhatja az új frizurámat, megváltoztassam a kedvéért? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. aug. 13. 12:21
persze, hogy megváltoztatod. ez nem is lehet kérdés.
11. supin
2008. aug. 13. 11:41
Szerintem a párodnak kell,hogy tetszen!! Ha csak ebben kell alkalmazkodnod ez bele fér 1 kapcsolatba.Simán.
2008. aug. 13. 11:07
Szerintem meg kell beszélni,és együtt kitalálni valami jót és így nincs vita se és ugyanúgy változtatsz magadon....szerintem:)
2008. aug. 13. 11:05
Azt hittem, hogy olyan vélemények lesznek túlsúlyban, hogy "Ne hogy má' ő mondja meg, hogy milyen legyen a frizurám..." :))))
2008. aug. 13. 10:59
Szerintem megváltoztatnám, mert most lehet, hogy nekem tetszik, de ha a barátom nincs oda érte, akkor inkább legyen valami más, ami neki is tetszik.
2008. aug. 13. 10:55

Néha nem árt egy kis dacoskodás:)

Aztán majd hogy fog örülni, mikor meglát egy olyan frizuval ami neki si tetszik:)

2008. aug. 13. 10:54
Igazából először még tetszett a hajam, de most, hogy nem azt a hatást értem el vele amit szerettem volna, egyre inkább hajlok a változtatásra.Végül is főleg neki akarok tetszeni, csak gondoltam dacoskodok egy kicsit...:)
5. katácskák (válaszként erre: 3. - Nitchka)
2008. aug. 13. 10:53
Nálam szintén ez történt.. A Barátnö nincs, mert nem tudott elfogadni.. pedig 17évet csak kibirtam önzö természetét..
4. katácskák (válaszként erre: 2. - Pemete)
2008. aug. 13. 10:50
Sajnos NAGYON IGAZATOK VAN. Már ami a "Barátnöket" illeti..Én a Férjemre hallgatok 34 éve és nem bántam meg.
2008. aug. 13. 10:37
Haaaat, nem tudom...volt mar olyan baratom, amelyik azt szerette, ha nem neztem jol ki, mert akkor mas nem nezett ram...vagy nem tetszett a hajszinem, mert o utalta a voroseket, pedig nekem nagyon jol allt...de a ferj az mondjuk mas....szerintem szamara inkabb az kene fontos legyen, h te , h erzed magad az uj frizuraddal. Azert lehet, h valtoztatnek, de nem valoszinu.
2008. aug. 13. 10:33
Én biztos megváltoztatnám, mert nekem fontos, hogy tetszek neki! Sőt mielőtt megváltoztatom a hajam, előtte mnidig megbeszéljük, hogy neki mi tetszene. De még ruhát venni is vele szeretek a legjobban, mert ő a legjobb kritikusom, mindig megmondja, hogy valami jó-e vagy sem! Nem úgy mint némely barátnőm, aki le akart beszélni a szexisebb ruhákról, nehogy én nézzek ki jobban:)
2008. aug. 13. 10:30
A férjem ki nem állhatja az új frizurámat, megváltoztassam a kedvéért?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook