Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! fórum

A férjem a 3 gyerekét hozzánk akarja költöztetni?! (beszélgetős fórum)


226. Idhikai (válaszként erre: 225. - Birebora)
2020. aug. 9. 19:58
... fokozható. :) Ha már nem az anyukájuk, legyen a barátjuk! Menjen velük moziba, koncertre, strandra... amíg apuka rendbe rakja a lakást, és valami ebédet/vacsorát rittyent az asztalra. ;)
225. birebora (válaszként erre: 221. - Idhikai)
2020. aug. 9. 19:47
Nagyon jó ötlet! Tetszik:)
224. Idhikai (válaszként erre: 223. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 19:32
A rend és tisztaságmániát el kellene engedni! :)) Szeresd az Életet! :) IPeeeeersze én imádnék rend- és tisztaságmániás lennék, következő életemre berendeltem. Most gyerekmániás vagyok, amikor az enyémek megnőttek, nevelőszülő lettem, nevelem a másét, tanulok vele, különórára szaladgálok, takarítom a ragasztót, a festéket, a színes papírokat, a gyurmát, a nyomdát...stb. (ha van időm, erőm) és persze dolgozom mellette, mint minden tisztességes anyuka. :))
223. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 221. - Idhikai)
2020. aug. 9. 19:19
De tudod ez lehet megint hulyen fog hangzani de rend es tisztasag manisas is vagyok, tehat a hobbim ez volt h diszitsem a lakast stb most meg ugy erzem ez is elszall tolem
222. Idhikai (válaszként erre: 221. - Idhikai)
2020. aug. 9. 18:53
ahhh... félreklimpíroztam, ha kell fordítani, akkor szólj! :)
221. Idhikai (válaszként erre: 220. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 18:42

Ez még csak kósza gondolat volt részéről... agy nélkül, úgy férfimódra.:D Szerintem hagyd, hogy odaköltözzenek, de ne légy az anyukájuk! Tehát apuka rendeljen, üljön le mellékül átnézni a táskát, tanulni szülői értekezletre járni... Te pedig egyél munkahelyen. (dolgozol? nem emlékszem) Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, edzőterembe, és esténként kérdezd meg, hogy rendben volt-e minden. :D

Nyugi, nem lesz ebből semmi, de tény, hogy a férjed egy segg! :)

220. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 206. - Töprengő)
2020. aug. 9. 13:56
Mondtam neki azt mondja rendel mindennap... hulye az en ferjem eskuszom, ez igy nagyon ra tette a belyeget a kapcsolatunkra, es azt mondja nekem valamelyik nap meg nem gomdolt bele h hogy fogja nevelnk oket hat ez keszzzz vicc az egesz!:D
219. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 207. - Töprengő)
2020. aug. 9. 13:54
Nem igazan... csak ha meg tobbet dolgoznek de igy is rengeteget dolgozok es egyetemre is jarok es mar alig tudok tamulni a stressztol
218. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 208. - Michelle.r)
2020. aug. 9. 13:53
Hat en mar magyaraztam minden ,de semmi. Igazatok van!
217. buspics (válaszként erre: 199. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 13:51
Nem a te házad, a férjedé. Úgy paterol ki onnan, ahogy akar.
216. buspics (válaszként erre: 206. - Töprengő)
2020. aug. 9. 13:50
Kiabálni? Neki ott csak kötelességei vannak, jogai nincsenek. Nem az ő háza, nem az ő gyerekei.
215. semleges (válaszként erre: 214. - Tumbo2)
2020. aug. 9. 10:19
Ami nem baj, de nem mindenkinek felel meg ez a felállás. Akinek nincs gyereke az nehezen viselheti ezt a sorrendet.
214. tumbo2 (válaszként erre: 209. - Juditka23)
2020. aug. 9. 09:50
én is azt mondtam a lányomnak,te csak második lehetsz a sorban,az elsők mindig a gyerekek lesznek.
213. birebora (válaszként erre: 199. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:46

Megértelek.

Van hová költöznöd? Lehet el kellene menned egy darabig. Aztán várd a fejleményeket.

A férjed mit szól? Akkor is költözteti a gyerekeket ha te nem akarod? Anyukával mi van? Ő mit szól? Miért kell ezt most ennyire átszervezni? Mi az oka?

212. andi6020 (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:43

Miért nem a férjedet küldöd el minden értelemben a halál faszára az ötletével együtt?

Ne a gyerekeket csesztesd.

211. birebora (válaszként erre: 202. - Amaunet)
2020. aug. 9. 09:41
Azt sokáig nem tudná elnézni szerintem senki, hogy halmokban a mosatlan, a szennyes és enni csak kell. Az ő idegei hamarabb felmondanák a szolgálatot.
210. birebora (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:38

Nem ez a megoldás. Ülj le a férjeddel és keményen munkamegosztás. Te 20, férjed 70, gyerekek 10 % és amit tudsz leadni az anyának.

A te életed nehogy már tönkre menjen. Segíts de ne te old meg az egészet.

2020. aug. 9. 09:21
Szia.... hagyd el az istenert!! Neki mindig a 3gyerek lesz az elso es legfontosabb.. ha most nem is majd kesobb mikor mar lesz egy gyereketek akkor hozza a nyakadba az o 3gyereket.. akkor mar szarabb helyzetbe leszel!!! Most semmi vesztenivalod sincs, csak egy ferfi aki letojja, hogy te mit akarsz es h te nem akarod elvallalni a gyerekeit.. ot ez nem erdekli csak sajat maga.. ezt az eletet akarod?
208. michelle.r (válaszként erre: 196. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:15

Ne hülyéskedj! Egyrészt te leszel a gonosz mostoha, amit életed végéig megmérgezi a kapcsolatodat a férjeddel is. Másrészt ne játszmázz még te is szerencsétlen kölykökkel, elég ha a sajt szüleik ezt teszik.


Kedvesen, de tökösen magyarázd el a hites uradnak, hogy ez a lakás nem elég élettér a gyerekekkel együtt, lesz szíves egy nagyobb ingatlant venni, és akkor welcome.

207. töprengő (válaszként erre: 196. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:10

" eletem mulik rajta "

akkor úgy sejtem nem tudsz elköltözni onnan...

206. töprengő (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 09:08

az se rossz 5let.

Nem ( megutáltatni ), NEM SZERETEK APÁHOZ MENNI.


Tudom a nagybetű kiabálás.

Ez csak nyomaték akarna lenni.


Nem főzném a kedvenc kajájukat.

( kizárólag a régen nem ettem, és csak én szeretem - eket főzném. csak magamnak. magamra főznék. persze erre elviszi a " jó " apa pizzázni. ami sokkal többe van. és a " te " fizudból is menne rá )


Pizzát általában szeretik, kizárt hogy épp akkor csináljam.


Nem engedném netezni őket. ( ha szeretnek naphosszat ott ülni. habár 3 gép az nem olcsó mulatság )


Kizárólag rohadt nagy kirándulást szervezni. Biztosan vannak olyan helyek. pl halastó, hegy, múzeum, képkiállítás

( akkor van baj, ha inkább ezt / ezek bármelyikére vevők, szeretik )


Talán a kaja amivel ki lehet " üldözni " őket.

vagy megfogni...

205. töprengő (válaszként erre: 183. - Semleges)
2020. aug. 9. 08:44

Még fordítva is előfordulhat.

amikor a pasin maradnak a gyerekek...

2020. aug. 9. 02:56

Ha olyan pasival kezdek, akinek gyerekei vannak, akkor a gyerekekkel együtt fogadom el a pasit. Ha nem is velünk élnek a gyerekek, akkor is a párom az apjuk és az ő háza (ami az enyém is ugye) mindig nyitva kell legyen a gyerekei előtt. Őszintén, nem hiszem, hogy tisztelni és szeretni tudnék olyan pasit, aki nem így gondolja.


Amúgy nem olyan kicsik azok a gyerekek, a 15 éves már kifejezetten önjáró. Hozni - vinni suliból, edzésre, stb csak a két kisebbet kell, őket is már csak 1-3 évig. Ebédet esznek a suliban, vacsira elég heti mondjuk heti háromszor meleg kaja, amúgy lehet szendvics, saláta, stb. Szóval nem értem a drámát.


Max annyiban ülnék le a férjjel meg anyukával, hogy vannak ezzel plusz feladatok, beszéljük meg, ki mit csinál, mit vállal férj, anyuka, mi marad rád, mihez kell esetleg külső segítség, esetleg ki finanszírozza. Pl 3 gyerek után nem kis összeg a gyetektartás, azt most nem Ti fizettek, hanem Ti kapjátok. A különbségből meg belefér pl heti egyszer takarítónő és heti egy kajarendelés. Pl.

203. Bözsi néni (válaszként erre: 196. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 22:08

HÁt ez elég szemét gondolat!


Arra nem gondoltál még, hogy azt a tohonya f@szkalapot lekapd a tíz körméről, aki ezt az egészet okozta?!!

202. Amaunet (válaszként erre: 196. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 21:00
Nem főzöl, nem takarítasz, nem mosol.
201. Idhikai (válaszként erre: 199. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 20:50
Nem tudom, hogyan lehet ebből jól kijönni. Ha sikerül, ne felejtsd el írni a fórumba!
200. Idhikai (válaszként erre: 198. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 20:47
... nem ez fogja elcseszni, és nem a gyerekek. A te életed akkor csesződött el, amikor hozzámentél egy háromgyerekes, önző, egoista emberhez.
199. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 197. - Idhikai)
2020. aug. 8. 20:46
Elegem van abbol h gyerekre igy meg ugy kell vigyazni oke es ram??????? Mi van velem ? Miert kell kipaterolni emgem a sajat hazunkbol stb
198. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 197. - Idhikai)
2020. aug. 8. 20:45
De az en eletem cseszodik el meg is!!!!!
197. Idhikai (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 8. 20:43
... nem a gyerekekkel kell meccsezned! Ne is tedd! Épp olyan áldozatai ennek a történetnek mint Te!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook